Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

na de Uram, automata kocsival lefulladni nem egyszerű...:)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2) ByB válasza bolondember (#1) üzenetére


ByB
addikt

''...amikor bénán lefulladunk és újra kell indítani a verdát...'' - A cikkíró itt azonosult az átlagfelhasználó egy hétköznapi szituációjával, nem feltétlenül magára értette a dolgot! ;]

(#3) shev7


shev7
veterán

Akkor sem ertem, az autoradio is szol ha nem megy a motor (ha jol van bekotve, az enyeben pl nem, de azt elb@aszta a tanacs :) ) Szoval ezt nem lehet ugy bekotni, hogy akkor is kapjon az akksirol aramot, ha nem megy a motor?

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#4) sbazsi


sbazsi
veterán

Tovább növeli a kényelmi faktort, hogy öt telefonnal is hajlandó együttműködni az eszköz, így bárkinek jön hívása, azt kezeli a kihangosító.

Na hogy van ez kéremszépen?
Öt telefont kezel egyszerre? és akinek jön a hívás, annak csörög, vagy egyszerre csak egyet, és aki elsőként csatlakozik beszálláskor?
Mert nem mindegy.

(#5) kukac7


kukac7
tag

van egy eliras itt a cikkben:
''A teljes mértékben kompatibilis telefonok listája: Sony Ericsson P-sorozat, Sony Ericsson K600i, K750i, Sasmung E530, E620, E720, Windows CE.''

(#6) shev7 válasza sbazsi (#4) üzenetére


shev7
veterán

Elvileg semmi akadalya annak, hogy egyszerre mind az othoz csatlakozzon. Az meg nem lehet limitalva, hogy osszesen hany telefonnal tud kapcsolatot letesiteni (ugy ertem nem egyszerre)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#7) sbazsi válasza shev7 (#6) üzenetére


sbazsi
veterán

na igen.
de a leirtakat ugy is lehet értelmezni, hogy mondjuk 5 ember ül a kocsiban, és ha valakinek bejövője van, akkor az meg a kihangosítora.
ehhez az kell, hogy kapcsolódva legyenek.
ha pedig 5höz tud úgy kapcsolodni, hogy benne marad a memoriában, nem kell minden alkalommal párosítani, az megint más történet.

(#8) KőkorSzaki válasza shev7 (#3) üzenetére


KőkorSzaki
tag

Ha accessory-ra kötik*, indítózáskor akkor is szusz nélkül marad.

*Szerk: ennek a bekötésnek a feltétele, hogy az áramfelvétele ezt lehetővé teszi (pl. ha teljesen kikapcsolható a cucc). Valaki ezt megnézhetné legközelebb.

[Szerkesztve]

(#9) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

bolondember: igen, automata kocsival nehéz lefulladni, bár már sikerült egy meredek emelkedő végén hirtelen elvenni a gázt, mire lefulladt. Magam is meglepődtem.

A kütyü egyszerre 5 eszközzel párosulhat. Amelyik csöng, az kerül kihangosításra.

Indításkor a legtöbb autó elveszi az egyéb fogyasztóktől az energiát. Lásd rádió és fényszórók.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#10) engusz válasza Bog (#9) üzenetére


engusz
veterán

Az áramelvétel nálam is tapasztalható, és nem újdonság.
Ellenben, néha szoktam vezetés közben telefonálni. Ilyenkor mindig a fülemhez emelve a telefont, egy kézzel vezettem. De a jelengi telefonomban sokkal jobb a kihangosítás, mint gondoltam volna. Miután erre rájöttem, azóta így használom.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#11) dabadab


dabadab
titán

A SpeedShopban lattam egy (szinten Parrot markaju) CD-s fejegyseget, amibe BT kihangositot integraltak. Azt nem akarjatok tesztelni?... :)

DRM is theft

(#12) bolondember válasza Bog (#9) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

jóvanna, nó offenz, csak mezei ugratás...;)

Mennyibe fáj ez az izé? Vagy csak az én figyelmem kerülte el?!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#13) Bog válasza bolondember (#12) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Dehogynem. Csak lehet, hogy nem lenne túl mérvadó betolni egy 13 éves Toyotába, amiben 2db 10 centi átmérőjű gyári hangfal szolgáltatja a hangot.

bocs, ezt nem bolondembernek, hanem eggyel lentebb szántam.

de ha már: a cucc ára, ha jól emléxem, akkor 44+ÁFA

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.