Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) velizare


velizare
nagyúr

jól néz ki. némileg meglepő, hogy a zalman az épitéshez felhasználta konkurens gyrtók termékeit is (azaz sem a táp, sem a házventik nem az ő termékei). az meg kimondottan tetszett, hogy seagate vinyót raktak bele.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2) killahdrums válasza velizare (#1) üzenetére


killahdrums
senior tag

...azt nem a Zalman használta fel, hanem a Pixel, mivel a azokat a márkákat is ők forgalmazzák. ;)

There is no God, just Technology...

(#3) Reac^


Reac^
őstag

''Az ebédlőbe szánt dobozok''

Nem inkább a nappaliba? :R :F :C

[Szerkesztve]

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#4) Biaggio válasza Reac^ (#3) üzenetére


Biaggio
őstag

Jóvanna, lehet vele kenyeret pirítani is :))

(#5) Reac^


Reac^
őstag

''A nagyszerű háznak egyetlen, magyar mércével mérve komoly baja van, az pedig az ára. Jelenleg 83 900 forintot kell fizetni érte, ráadásul táp nélkül, bár kijelzővel és távirányítóval kapjuk ennyiért.''

84ezerér csak ezt aggyák? A belső cucc (alaplap,proci,stbbelsőség) nem is jár hozzája? he? :F :DDD

[Szerkesztve]

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#6) M@trixfan


M@trixfan
addikt

''A vaskos tekerő hangerőszabályzó. Balra optikai meghajtót, alatta egy fedelet láthatunk.''

Az optikai meghajtó a tekerőtől jobbra helyezkedik el. :)

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#7) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Az, hogy Zen táp volt benne, és AcoustiFan ventik, azt jelenti, hogy ventik sem járnak hozzá, vagy csak azt, hogy az eredeti Zalman cuccokkal már nem is olyan hangtalan? :F

[Szerkesztve]

Aki hülye, haljon meg!

(#8) X@b3e


X@b3e
addikt

Most én is összezavarodtam, hogy az ár mit is foglal magában :F

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#9) L3zl13 válasza X@b3e (#8) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Tápot nem. Azt írják a végén. Közben megtaláltam.

Aki hülye, haljon meg!

(#10) ody42 válasza L3zl13 (#9) üzenetére


ody42
senior tag

Én is elkezdtem összeadogatni, de még táp nélkül sem jó biznisz ez a Zalmannak... vagy ennyire lementek az árak?

(#11) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

84K egy dobozért?
esetleg ha hő kilenne vezetve HPval oldalára meg ilyesmi de így....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#12) L3zl13 válasza ody42 (#10) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Érdekes, én meg sokallom az árát. :F

Aki hülye, haljon meg!

(#13) Goose-T válasza velizare (#1) üzenetére


Goose-T
veterán

A Zalman nem gyárt sem tápot, sem ventilátort, csak más gyártók termékeit matricázza.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#14) X@b3e válasza L3zl13 (#12) üzenetére


X@b3e
addikt

Erre én is azt mondom, h irreális

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#15) eszterencs


eszterencs
HÁZIGAZDA

#3, #6

jogos, jogos :B

köszi, javítva

(#16) directsl


directsl
tag

Már néztem, hogy Zalman konfig jutányos áron... denemám, Zalman ház aranyárba! Veszek helyette inkább 2 TT Tai Chit.

(#17) orbano válasza Dare2Live (#11) üzenetére


orbano
félisten

Na igen... megnéznék végre egy ilyen htpcs-s házat, aminek a két oldala bordázott, és esetleg HP-pal ki lehet vezetni rá a hőt mondjuk a prociról. Ennyi pénzért tényleg belefért volna valami extra megoldás...

A vér nem válik VAZZE!™

(#18) F7


F7
tag

Silverstone házat bőven lehet venni fele ennyiért kapni. 84 ezer Ft-ért ez viccnek is rossz.

Fickó! Fekszessz!

(#19) beencee válasza orbano (#17) üzenetére


beencee
senior tag

Te valami ilyenre gondolsz: [link]

Én is, de ez sem jön ki olcsóbban sőt. :O

(#20) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Piszkosul jó ez a ház, kellene is, de már van egy Aspire X-QPack. Mondjuk szívesen lecserélném erre az biztos. Beszámítás játszik? :) Én is azért vettem semi-barebone házat, hogy a TV alá be tudjam rakni és összekötni a TV-vel és az erősítővel. 84 rongy egy ládikóért, azért egy kicsit sok. Az ára LOL, de amúgy minden zsír.

Üdv,
Vikthor

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#21) orbano válasza beencee (#19) üzenetére


orbano
félisten

:R:R:R Ezért ki is adnék ennyit, van értelme...

A vér nem válik VAZZE!™

(#22) Reac^ válasza Vikthor (#20) üzenetére


Reac^
őstag

Most télleg 84 ezer forint ez a ház mindenféle tyúkbél nélkül? és még tápot sem birnak adni? he? :F :U

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#23) 4nick8 válasza F7 (#18) üzenetére


4nick8
őstag

A Silverstone joval alacsonyabb minoseg es ott is egy hasonlo haz 50 000Ft.

(#24) jerry311


jerry311
nagyúr

[kép]

A vinyo keretek alatt gyanusan jo pozicioban furtak par lyukat.
Igy a kep alapjan konnyen es gyorsan beszerelheto oda egy 8 cm-es venti, megaldva a vinyokat egy kis friss levegovel.

(#25) F7 válasza 4nick8 (#23) üzenetére


F7
tag

A jóval alacsonyabb egy kicsit erősnek tűnik. Az 50 000 és a 83 000 Ft között is van némi difi.

http://www.silverstonetek.com/products-lc20m.htm

Fickó! Fekszessz!

(#26) Adi


Adi
senior tag

Miben jobb ez a böszme nagy dög, mint egy Mac Mini távirányítóval? Vagy ne tegyek föl ilyen kellemetlen kérdéseket? :DDD

ldm start-reconf primary

(#27) Alex91 válasza Adi (#26) üzenetére


Alex91
félisten

A Minibe nem lehet TV Tunert tenni :).

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#28) Pacák


Pacák
senior tag

A vga melletti, meghajlított takarólez alól kikunkorodó USB kanóc mi célt szolgál a ház belsejében? :)

Nuclear launch detected

(#29) atus


atus
senior tag

VFD = Vacuum Fluorescent Display
Nem Video! :O :Y

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#30) atus


atus
senior tag

No végigolvastam, lehiggadtam. :)
Pont egy ilyent szeretnék, de ez kicsit tényleg húzós. Mondjuk ha azt nézem, hogy egy ilyen VFD $100 körül van a Matrix Orbitaltól, akkor talán. De még így se olcsó. Ez lényegében egy oldalára döntött sima aluház, apró módosításokkal.
Ez a Silverstone nem tetszik. A passzív ami linkelve van a topikban kapható itthon, és ha igen, mennyiért?

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#31) jerry311 válasza Pacák (#28) üzenetére


jerry311
nagyúr

a.) előlapi USB
b.) előlapi ''fényreklám''
c.) beépített kártyaolvasó

(#32) velizare válasza Goose-T (#13) üzenetére


velizare
nagyúr

erről valami irásos emlék esetleg?

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#33) beencee válasza atus (#30) üzenetére


beencee
senior tag

Esetleg próbáld meg tts-nél ;)

(#34) orbano válasza Alex91 (#27) üzenetére


orbano
félisten

USBs tuner power :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#35) _ocsisajt válasza Reac^ (#5) üzenetére


_ocsisajt
őstag

najah, ha maradunk a szigoruan vett ''Mozigép'' szonal, akkor en inkabb maradok az X-Boxnal :DDD legujabb xbmc+HDDt lecsereled nagyobbra es megvan a multimedia centered... es meg igy is 84 alatt vagy :DDD gg ;)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#36) macilaci78 válasza jerry311 (#31) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én a C-t jelölném meg! :))

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#37) dabadab válasza Adi (#26) üzenetére


dabadab
titán

Ez meg egy regebbi paradigmat kepvisel ( ;) ), ahol mindent egy szal gep csinal, ilyen celra meg eleg nehez lenne Minit hasznalni, pl abba egyetlen rendes meretu HDD sem fer, nem hogy tobb.

Persze sokkal logikusabb, hogy ahelyett, hogy az ember ilyen monstrumokkal birkozik, rak egy fileservert a pincebe (abba mehet a tuner is, ott senkit nem zavar az eros proci ventijenek a hangja sem) a nappaliba meg vmi thin clientet (Mini, pl).

DRM is theft

(#38) Sundesz


Sundesz
őstag

84 ezer forint, ez finoman szólva is nevetséges. Fele ennyiért kapni hasonló tudású HTPC házat pl. Tt jóvoltából... Egyszerűen nem értem, hogy a Zalman cuccok mire föl ilyen drágák?! :(

Hörcsög Powa'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.