Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) djtoomi


djtoomi
addikt

Nem tudom ti hogy vagytok vele,de nekem is tetszik,sőt.Már csak az árára vagyok kiváncsi. :R

Jó látni Polacheck,már azt hittem eltűntél. :D

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2) Goose-T


Goose-T
veterán

Csak én érzek ellentmondást?
A készülék zenelejátszójával kapcsolatban nem lehet okunk panaszra.
<->
A beállítások között wide sztereó mód van, azonban semmilyen hangszín nincs. Ami a legfurcsább, hogy a rádió kimaradt.
:F

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#3) bejmuller


bejmuller
aktív tag

Sztem a kepek minosegere a ''jo'' az eros tulzas. A D600as is fixfokuszos es azert na... van egy kicsi kulonbseg...

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#4) fateless


fateless
veterán

Arra leszek kíváncsi, hogy a Motolla vajon nekiáll újra jó telókat összedobni, vagy ez csak egy ''hirtelen fellángolás'' volt...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#5) lacruise


lacruise
tag

nekem eleg regota bejonnek a motorolak.
ez kulonosen pofas.

egy par dolog ami zavart, vagy zavar a motorolaban:
- nehezkes a temak cserelgetese
- nem lehet kulon sms hangot allitani
- az a franya autofokus meg mindig nem megy nekik

ezektol az aprosagoktol eltekintve szerintem kiraly.

LG G5 & BB Z30

(#6) lacruise válasza Goose-T (#2) üzenetére


lacruise
tag

nem ellentmondas, csak megallapitotta a tenyeket!
miert is lenne hiba, hogy kimaradt a radio, amikor ott a zenelejatszo?
oszinten: telefonon allitgattal e valaha hangszineket?

LG G5 & BB Z30

(#7) Bog válasza lacruise (#6) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A testvérmodell E6-ból nem maradt ki a rádió. Igen, az ember állítgatja a hangszíneket, ezért szokott különösen fájó lenni, amikor egy nem W szériás SE cuccból kimarad a Megabass például.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#8) isi002


isi002
csendes tag

engem pl az aksi nyengesége zavar :W Amugy nagyon tetszik! :U

(#9) Coyote2000


Coyote2000
őstag

Polacheck, az utolsó mondatig tetszett a teszted.
Viszont az utolsó mondat egy szakmaiságot nélkülöző, tahó megjegyzés lett.
(Ahogy a tesztben irtad, gondolom számitottál erre is)

Egy Motorola fan.

(#10) Redchili válasza Bog (#7) üzenetére


Redchili
tag

De már az is meg van oldva, ugyanis kijött a RealPlayer equalizer-es változata :C .
A másik pedig, hogy azért mégiscsak a Moto gyártja az árban és minőségben legjobb BT füleseket!


Amin leesett az állam a proci sebessége, az E6-ba is pakolhatták volna...

Nem megmondtam?!

(#11) savoo válasza lacruise (#5) üzenetére


savoo
addikt

-van olyan készülék ahol nem is lehet, mellesleg szerintem nem nehéz
-lehet külön sms hangot állítani
-autofokusz tényleg nem lenne rossz, de nem létszükséglet

Kell! :DDD

(#12) ATish0


ATish0
tag

Még egy teszt (az E6 után) amire már nagyon vártam :R . A fülestől meg az akksitól többet vártam. A fix fókusz nem zavar, az equalizer megoldható. Küsőre nagyon ott van, a linux is beváltotta a hozzá fűzött reményeket. Nekem tetszik.

Az áráról annyit, hogy egy webáruház oldalán már fent van 64k-ért.

(#13) EQMontoya válasza Bog (#7) üzenetére


EQMontoya
veterán

a megabasst botfülüeknek találták ki. ;] én pl nem szeressem.

a telefonnal kapcsolatban: aza nagy dumó az alján még mindig kurvára zavar, nem igaz, hogy ilyen vastag készülékházba sem sikerült elférni, tessék példát venni az u600ról. A cucc tudása rendben van, linuxot támogassuk, de azért ebben a kategóriában túl kéne már lépni a 2mpx-en meg az edge-en.

Same rules apply!

(#14) Polacheck válasza Coyote2000 (#9) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Tudtam, hogy kapok majd hideget-meleget az utolsó mondat miatt a Motorola fanoktól, de bevállalom. Szubjektív vélemény, de igazából többen egyetértettek vele, sőt a telefon nyomkorászása után sokan nem akarták elhinni, hogy ki a gyártó.

Remélem azért harag nincs :)

less qq more pewpew!

(#15) #16820480 válasza Polacheck (#14) üzenetére


#16820480
törölt tag

ez szerintem minden Linuxos Moto-ra jellemző. nekem az E2-esem is tökéletesen össze van rakva, a fél év alatt sem kifogásolható az anyagminőség, összeszerelés. a szoftvere is szuper, ránézésre ugyanaz, mint ezen, bár egy-két feature eltér. például az enyém nem jelzi piktogrammal az ébresztő akvítságát, viszont van benne EQ. amit nem is értek ebből hogy maradhatott ki... hülye kérdés, de biztos nem nézted el? :D vagy nem lehet, hogy ez is beletartozott abba, hogy még nem sorozatgyártásos telefon?

viszont ha már megjegyezted, hogy mit dob vissza a főszerkesztő, akkor tiszteltetem, hogy amiatt nem dobja vissza, hogy igazából a telefonok telefon funkcióiról egy árva szó sincs a tesztben... (hangminőség? térerő? hangerő? híváskezelés? hívásszűrés? ...stb) az E2-ben például nincs hívásszűrés, de erről sehol nem írnak semmit, pedig van, akinek fontos lenne...

amúgy tetszik a teszt, és az előző megjegyzés nem ellened szól, gyakorlatilag amióta raknak kamerát a telókba az összes mobilportál össze tesztelője elfelejtette ezeket, és csak arra pattan rá, hogy milyen képeket készít...

(#16) Polacheck válasza #16820480 (#15) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

hangminőség? térerő? hangerő? híváskezelés?
Ezzel kapcsolatban a véleményem az, hogy a mai készülékek 90%-ban átlagosnak mondhatóak ilyen tekintetben. Ha valamelyik telefon eltér pozitív vagy negatív irányban, arról biztosan olvasni fogsz, nem szoktuk szó nélkül hagyni a ''budibóltelefonálok'' hangminőséget, és azt sem, ha egy készülék még a kocsiba beülve is elveszti a térerőt.

hívásszűrés?

Igaz, erre kitérhettem volna, de én sosem használom a funkciót, így elsiklottam felette.

Linuxosság

Valahol kemény ez a linux based oprendszer, ugyanis annyira nem látod, hogy ott van, hogy gyakorlatilag itt sem vettem észre egy jó ideig.

EQ

Biztos. Megnéztem 3x, annyira furcsa volt a zenei modell eq nélkül. Elképzelhető, hogy majd bekerül, de én nem hidszem, általában ezeken a modelleken a sorozatgyártás előtt már csak nagyon apró változások történnek.

less qq more pewpew!

(#17) Coyote2000 válasza Polacheck (#14) üzenetére


Coyote2000
őstag

Nincs, mondtam hogy a többi része tetszett :DDD
Tény, hogy a Moto a pengetelcsik után csak a dizájnra gyúrt a belsőt meg hanyagolta, de az E6 és Z6 után azt mondom nem kéne még temetni... Ez egy olyan hullámvölgy, amibe a Nokia is belekerült, amikor 2004-2005-ben még 128x128 4096 szinű kijelzőket pakolt a telcsikbe... Lám milyen szépen kigyógyult belőle...

Polacheck, annyi kérdést még, hogy melyiket választanád:

Samsung U600 vs Moto Z6 ??

(#18) #16820480 válasza Polacheck (#16) üzenetére


#16820480
törölt tag

ez igaz, hogy a legtöbb telefon szinte azonos azokban a paraméterekben, mégis megnyugtató olvasni egy mondatot, ami ezt megerősíti :)

mondjuk szerintem nem olyan megepő ez, hogy nem veszed észre a Linuxosságot, egy S40 és S60 közt sincs akkora hatamas különbség mostanában, legfeljebb sebességben. ez a nem bővíthető Linux rendszer is kb olyan az én szememben, mint az S40 a Nokiákon.

az EQ monjuk szomorú dolog... viszont engem vigasztal az, hogy ha megvenném ezt a telefont, akkor sem a zenehallgatás miatt tenném, de csak a zenetelefonok közt árulnak linuxos Moto-t. arról nem is beszélve, hogy ez a linux elég jól tweakelhető, biztos hamarosan megjelennek rá az olyan szoftok, amiben már orvosolják a hozzáértők az EQ hiányát meg még sok mást is :)

kár, hogy a többi jelenleg piacra kerülő telefonjuk nem ezt a szoftvert kapja még meg, pedig egyértelműen fejlettebb. talán nincs meg bennük a megfelelő hw a futtatására?

(#19) Polacheck válasza Coyote2000 (#17) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Én is remélem, hogy így lesz, a Motorola hozzá tartozik a piachoz, szélesebb általa a kép. Ha magukhoz térnek és folytatják ezt a tendenciát, visszahozhatják a régi fényt.

U600-at sosem vennék, az érintőgombok gyűlölnek engem, de az érzés kölcsönös. Ezzel azt hiszem, meg is válaszoltam a kérdést :)

less qq more pewpew!

(#20) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

végre egy MOTO ami nemcsak szép de jo is.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#21) Coyote2000


Coyote2000
őstag

Jaj. A naptár még mindig nem jelzi a hetek sorszámát. Olyan nehéz lenne kivitelezni? :O

(#22) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem rossz nem rossz. Azért az akku elég siralmas teljesítményt nyújt.

(#23) Vitya[GP]


Vitya[GP]
csendes tag

Jó kis teló, a Motorola V3 jellegét kelti! ;)

Gamer's Pad Online -->> http://www.gamerspad.extra.hu -->> Megnyitotta kapuit az új Gamer's Pad Fórum -->> http://www.gpforum.extra.hu <<--

(#24) bolondember válasza Ricardo (#22) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

624MHz-nél nem csoda, h folyamtosan szoptatni kell...

@Polacheck: látom, te is tankolsz a kagylósoknál... :DDD (mondjuk, F-1es Ferkát venne a nyavaja, dehát nem vagyunk egyformák... :U :B )

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#25) evR


evR
aktív tag

Nagyon tetszik ez az új Moto. Főleg, ha tényleg gyors a soft..
Engem ami zavar az a kamera, bár bocsánatos bűn..
Ami érdekelne, az a hozzáadott füles milyensége.. Szóval mit ad a Moto egy zenei telóhoz..? Nagyon szomorú, hogy az akkuja egy nagy minusz.. Ez most akkor olyan, mint anno a V525? LOL. Ennek a procinak kell a szufla... ehh.. Kisebbel nem lenne ilyen sebes a kicsike? Minek ebbe ekkora erő?

''...trend a lelke mindennek...''

(#26) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Én mindig MOTO párti voltam, most is egy Z3-sal nyomom, de lehet megvan a következő darab :)

Nekem nagyon be jön a Z3 is akkor ez majd még jobb lesz

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#27) erdoke válasza Vangelis (#26) üzenetére


erdoke
titán

Nem penge, nem könnyű, ennek ellenére 720 mAh az akksi. Hát nem egy mérnöki bravúr. :(

Szerk: Bocs, ez csak egy sima hozzáröffentés akart lenni, nem Válasz. :B

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

(#28) peti85 válasza #16820480 (#15) üzenetére


peti85
senior tag

Hol tettél szert az E2esedre?
Annak idején nagyon bejött, de sajnos itthon nem árulták. Van rajta magyar menü?

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#29) Atlantis válasza peti85 (#28) üzenetére


Atlantis
veterán

Kínában, gondolom. Nekem is bejött és sajnáltam is nem kicsit, hogy itthon nem árulták. Leverte volna a Walkman-eket.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#30) Ricardo válasza Atlantis (#29) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha valóban leverte volna a walkman telókat, és valóban olyan jó, akkor nagyot hibázott a Motorola hogy nem hozta el európába. Nem ez lett volna az első ilyen jellegű baklövés. Nem csodálom hogy visszaestek az eladások.

(#31) Vangelis válasza erdoke (#27) üzenetére


Vangelis
nagyúr

NO problem tudom, hogy kötekedni akarsz, gyere ki a hóra. :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#32) erdoke válasza Vangelis (#31) üzenetére


erdoke
titán

Nem dehogy, puszta ténymegállapítás volt. ;]

A legjobb aláírás a héten

(#33) Polacheck válasza bolondember (#24) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Jaja tankolok. Szerintem az egyik legszebb cucc az F1, bár ez is gagyi műanyag, mint a többi. :)

less qq more pewpew!

(#34) Coyote2000 válasza evR (#25) üzenetére


Coyote2000
őstag

A kamerakritikában egyetértek, egy jó kis autófókuszos 3 megapixeles belefért volna, dehát használom inkább a digigépemet, nem nagy tragédia.
Nekem az L7-hez Moto fülesem van (S200 vagy mi) és nagyon jól szól! A Nokia és Samsung füleseinél biztosan jobb, viszont a Sony Ericsson walkmannak közelébe sem ér.
Az akkutémában egyetértek, gyász.
A procinak azért kell a szufla, mert Linuxot futtat, ami grafikailag és teljesitményben eléggé okos és igényes cucc, túl gyenge procival bizony akadna...

(#35) #16820480 válasza Atlantis (#29) üzenetére


#16820480
törölt tag

jaja, pontosan ott.
nem tudom mennyire veri le a walkman telókat, mivel még egy sem került a kezembe. nekem tökre megfelel, de mondjuk nem azért vettem ezt sem, mert zenemobil, hanem mert linuxmobil :) és ilyen formán nem csalódtam benne, sőt, a mai napig nincs olyan telefon, amire le akarnám igazán cserélni, mert tudásban egyik sem felel meg ennél jobban. bár lehetne kicsit gyorsabb, az tuti, hogy ebben még nem 600MHz-es proci van :D
amúgy nincs benne magyar nyelv, viszont van kínai, nekem ez volt a lényeg :P


ez a teló tetszik amúgy, de azért azzal nem vagyok kibékülve, hogy microSD megy bele, illetve, ahogy elnézem usb-s füles kell hozzá, mert nem láttam rajta más lyukat, pedig azért csak elfért volna egy rendes jack...

(#36) ATish0 válasza #16820480 (#35) üzenetére


ATish0
tag

A 3,5-ös jack tényleg nem ártott volna neki lévén, hogy zenei modell. A vékonyabb E6-ban is elfért ;]

(#37) Coyote2000 válasza #16820480 (#35) üzenetére


Coyote2000
őstag

azert a miniUSB elegge nepszeru szabvany, es a Motorola aranylag olcso, kivalo minosegu fuleseket gyart. Vegszukseg eseten neten kell vadaszni egy USB-jack adaptert, amit mar csak a miniUSB-USB kabellel kell osszekotni. (miniUSB-jack valtot nem hiszem hogy talalsz)

(#38) Redchili


Redchili
tag

Azért nem minden a walkman! Személy szerint kifejezetten utálom a walkman füleseket, hihetetlen csalódás volt, mikor megvásároltam miután annyit dicsőítő szót hallottam róla, bekapcsoltam és megdöbbentem, hogy mi ez a .... Először azt hittem csak az enyém rossz, de ahányat próbáltam mindegyik hozta a ''színvonalat''.

Egy zenetelefon akkor teljesíti az alap elvárásokat amikor nem akad ki mondjuk egy 512 kbps-os számtól sem, és ismer több formátumot. Szerintem.

Nem megmondtam?!

(#39) #16820480 válasza Coyote2000 (#37) üzenetére


#16820480
törölt tag

lehet, hogy a motorola is gyárt olcsón viszonylag jó füleseket, de ha már vettem a laptopomhoz egy Sennheisert, akkor azt szeretném már használni a telefonomhoz is esetleg, meg mindenhez, ami hangot ad ki :) az a sok adapter meg azért elég kényelmetlen, már egy 2,5 -> 3,5 jack átalakíó is gáz szerintem... bár zenére akármilyen walkman-mobilokat dobálnak is piacra manapság úgyis egy miniplayert ([link]) fogok venni, ez tökéletes zene és esetleg videó lejátszásra is. a telefon akksiját meg nem merítem ilyesmivel, mert ha adott esetben telefonálni kell, akkor mérges lennék, ha éppen kikapcsolna a sok zenehallgatástól :)

de ez persze csak az én véleményem.

(#40) Atlantis válasza Ricardo (#30) üzenetére


Atlantis
veterán

Szerintem simán. Hangszínbeállítás is részletesebb és 3,5-es jack van rajta, ami messze jobb, mint a szemet kontakthibára fokozottan hajlamos Fast Port és a hozzá csatlakozó eszközök. Persze a Moto meg csinálhatna egy normálisabb headset-et.

Egyébként meglep, amit ebben tesztben a Z6-ról olvasok, az oroszok tesztje szerint az E2 zenelejátszóját kapta meg, ahol nemhogy EQ, de mélyhangkiemelés és egyéb beállítás is van.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Hu srácok, látom itt divat lett fikázni a Walkman-t :(
Kérem, tessék nem így meg úgy a szájra venni a walkmant.
Lehet, hogy valakinek nem tetszik az agybadugós füles, sőt, van akinek nem is szól rendesen, mert olyan a a hallójárata, hogy nem passzol abba.
Tessék akkor Sony Fontopia, vagy Groove fülest venni! Azok is rettenetesen jól szólnak!
Ja, hogy tévedés ne essék, sokan a Walkman fülest egyenlővé teszitek a HPM-70-nel.
Rengeteg Walkman füles van, tessék próbálni!

A MegaBass pedig nem a botfülűeknek van, kedves EQMontoya ! Én sem érzem magam annak, mégis kedvelem ezt a hangszínt, sőt!
A hangzás lényege, hogy a mély és magas olyan kombinációját alkalmazza, ami elnyomja a kimeneti zaj mellett a külső zajt.
Magas hangerőnél élvezhetetlen, sőt, a Sony termékeknél automatikusan gyengül a MegaBass hatás a hangerő emelésével.

Azokat a juzereket nem értem, akiknak úgy üvölt a füles, hogy a villamoson én is hallom!
Na neki nem jól van benn a füles a fülkagylóban, mert mellette jön ki a hang...
Ha igazán jó fülest választottál, akkor az úgy passzol a füledbe, hogy olyan érzésed van, mint ha vízalatt lennél.
Na akkor kell a MegaBass hangszínt 30-40 %-os hangerőnél meghallgatni!
Ez a MegaBass!


Minden kedves fórumozótól elnézést kell kérnem, amiért ilyen hosszan offoltam.

Visszatérve erre a zenemobilra, tök jól néz ki, a Linuxot szívesen meghajtanám azzal a procival.
Az FM-rádió meg kinek kell, kinek nem.
Szép teló.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#42) Coyote2000 válasza mrlujoak (#41) üzenetére


Coyote2000
őstag

egyetértek a megabass-t (és hasonló hangkiemeléseket) illetően.

Valamint abban is, hogy akinek úgy ordít a fülhallgatója, hogy más is hallja a sercegést, ott valami komoly gond van. A hallásával, az agyával, vagy a józan ítélőképességével. Engem sokszor bosszantott, másfél órás buszozás után majdnem koppant a feje pár emberkének az ablakon, de valahogy mindig elnyomtam magamban a tömegközlekedés által felébresztett antiszociális állatot.
Nyugi, már csak autóval közlekedek :DDD

(#43) Redchili válasza mrlujoak (#41) üzenetére


Redchili
tag

Ne érts félre, nem fikázás, de szerintem nem a Walkman a mérvadó, pontosítva, nem azt kellene venni alapnak. Ilyen alapon a SE mekkora egy f@s, hogy nem tud miniUSB-t alkalmazni szemben a Motoval.

Egyébként tényleg HPM-70-esem volt, de lecseréltem egy másik Walkman fülesre, de nem telefonos verzióra, hanem amit a discmanekhez adtak. Az jól szól, és sárbagyaláz minden eddig próbált normál fülest.


Nem hiszem, hogy itt valami gond is lesz az EQ-val, mivel ilyen proci simán hajtani fogja a (remélem) későbbi szoft-os RealPlayert. Ha meg nem, akkor az oroszok egy hét alatt készítenek rá :DD

Nem megmondtam?!

(#44) ATish0


ATish0
tag

Már több boltban is kapható. Valahol 55k, ami szerintem nagyon versenyképes ár érte. (Bár ott még csak előrendelhető, de nem hiszem, hogy ez változtat majd az árán). Ahol már kapható, ott árlag 62k-ért árulják :D .

(#45) Soockit


Soockit
aktív tag

Remélem tudtok segteni nekem!

Adottak a következő eszközök:
PC: Windows XP SP2, 2.13 MHz dualcore, 2 GB RAM, ATI X1300Pro
Headset: Motorola S)
Bluetooth dongle Cellink BTA-3130 EDR (Toshiba driver)

A Motorola S9 telefonnal tökéletesen működik (Nokia 6233).
Viszont a PC-vel nem nagyon akar. Összetudom párosítani, szól is a zene benne, de akadozik. Winamp (5.35) és Windows Media Player 11-gyel próbáltam. A zene szól mondjuk ~30 mp-ig majd ~5 mp-ig úgy szól, mintha bekapná a magnó a szalagot. :W Utána megint szól egy darabig majd megint nem, csak nyúzva húzva. Olyan mint amikor online hallgat valamit az ember és elfogy a puffer.
Van valamilyen ötletetek, hogy mivel próbáljam, vagy milyen beállításon változtassak esetleg?
Bluetooth-nak a Bluetooth Stack for Windows by Toshiba program van fenn, tudtommal a legfrissebb a v5.10.12(T) :W :W

(#46) Soockit válasza Soockit (#45) üzenetére


Soockit
aktív tag

Nem a Toshiba driver kellett neki hanem a Bluesoleil, csak ebből a Evaluation verzió (ez ingyenes) csak 5 MB adatot küld át. Tehát a folyamatos adatforgalomhoz nem jó. Törést találtam hozzá, fel is törte, de akkor nem működöt a headset. Megvettem kemény 15€ volt (3900HUF). Így legalább szépen tudok zenét hallgatni. Ennyi pénzből igaz ár vehettem volna ide a céghez egy hi-fi-t. (S9+Cellink+SW=22,000+5,500+3,000=31,400HUF)

(#47) zeuskoma


zeuskoma
csendes tag

Hi!

Vett már valaki ilyen telót?
Nekem szükségem lenne egy magyar manualra!
Nem tudom a számítógéphez csatlakoztatni a telcsit, mert a telepítő CD -n lévő verzió nem ismeri fel!???

HELP!

(#48) zoleeka87 válasza zeuskoma (#47) üzenetére


zoleeka87
csendes tag

Én 1 hete vettem ezt a telefont és hu......bementem egy magyar szolgáltatóhoz ahol több telefon közül választottam ezt(samsung u600, f300, u700) megláttam és elájultam töle. És pár hozzászóláshoz szeretnék pár dolgot hozzáfűzni:
1.Nekem windowx xp alatt telepítés nélkül felismerte a noti a telefont,mind a memóriakártyát mind a telefon memóriáját(csak utána telepítettem a motorolaphonetoolst)
2.Hangszínszabályzóról annyit:Pudod állítani h. sztereo vagy térbeli hang,lehet állytani a térbeli hang szélességét, basszus kiemelést valamint ennek szintjét. A hozzá kapott füles nem egy nagy durranás, de találtam neten adaptert ami a mini usbt alakítja át jack dugóvá(v3i-nél is ezt használtam)
3.nekem az akksijával nem volt bajom, 3-4 óra zenehallgatással és 1,5 óra telefonálással 2 napig bírta az akksija(az elsö pár töltésnél gyengébb volt)
4.Ez a linuxos szoft nagyon jó bár mivel még elég új, kevés szoftver található hozzá, valamint egyenlőre rejtély hogy hogyan lehet rá témát telepiteni(azzal a motorola hackelős programmal nem probálkozom mert a v3imet ugy szétvágta h egyetlen szerelő sem tudta megcsinálni és csak alkatrészenként tudtam eladni)
5.Elötte W800-om volt én már a a sonyericsonoktól kicsit undorodom,nálam rengeteget fagyott, a joystick 1 év után használhatatlan,a walkmanes szoftver kicsit megköti az ember kezét és szerintem elavult.
Akinek nem kell a 3G,annak ajánlom ezt a telefont, nekem nagyon bejött semmi hibával nem találkoztam és a linux nagyot dob rajta, talán a kamerába a focust betehették volna, mivel igy a képek rossz fényviszonyoknál elmosódnak. :C :C

(#49) kbalint válasza zoleeka87 (#48) üzenetére


kbalint
csendes tag

Üdv! Milyen színkombinációban sikerült megvenned a telefont? Mert ma bementem én is az egyik szolgáltatóhoz és csak fekete-pirosat tudott mutatni az értékesítő :O .
Rögtön meg is vettem volna, ha olyan, mint ami a tesztben van. Pláne, hogy -10e a régi telefonért.

(#50) joey04 válasza zoleeka87 (#48) üzenetére


joey04
titán

Hangszínszabályzóról annyit: tudod állítani h. sztereo vagy térbeli hang,lehet állytani a térbeli hang szélességét, basszus kiemelést valamint ennek szintjét.

De ezeknek semmi köze a hangszínszabályzáshoz... :U (max a basszuskiemelés)

viszont így átlapozva a tesztet megint egy érdekes dologra akadtam:

Egyrészt atomgyors, a burkolat alatt 624 MHz sebességű processzor lapul

ez döbbenetes azért! :Y

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.