Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) neduddki válasza Savage5 (#50) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ketl tisztelttel ez heti 5-6 gepnel valobanmegoldahto garral meg mindennel, ugye???:- ))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#52) Savage5 válasza neduddki (#51) üzenetére


Savage5
senior tag

Nem heti 5-6 gépre gondoltam, egyszerre csak 1-re. De még nem veszett teljesen az ügy, még mindig láttam olyan kisker boltot, ahol egy friss árlistán ez volt: Athlon XP 2500+ Barton :).

...

(#53) neduddki válasza Savage5 (#52) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Nekem nakker kell. meghozza a jo szokasok bejaratotkkla kozul vmejik:- (((

udv

neduddki

p.s. ijjenlistakrol meg megvan avelemnye:- (((

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#54) JK. Orlando


JK. Orlando
csendes tag

Hát én 1,1 Duronról váltok! :DDD úgyhogy nekem megéri,már úgyis itt volt a váltás ideje.
Csak azaz 1 IDE zavar :((( de azon is lehet segíteni pci-os kártyával

(#55) erdey_a válasza parandroid (#17) üzenetére


erdey_a
őstag

Egyetértek veled. Jelen körülmények közt azon a területen ahol én mozgok (pici játék, zene, film, net, munka) bőven jó a jelenlegi konfigom is és eszembe sem jutna lecserélni. Semmi szükségem a legújabb vasakra.

Csakhogy: ha nem is az idén, de pár éven belül olyan erős kényszerítő körülményeknek leszek kitéve, hogy nem úszhatom meg a váltást. Például ha teszemfel a videókari beadja a kulcsot. Akkor majd nemkapok AGP-set, vagy csak horror áron, tehát jöhet egy új alaplap. Abba nyilván nem lesz jómajd a 754-es proci, meg a DDR-memó.

Tudom, a fenti példa szélsőséges, de ha az ember nem tart lépést, akkor ráfázhat. A szomorú az, hogy fejlesztésről nem, csak szintentartásról beszélhetünk.

Vérboci

(#56) #65675776 válasza erdey_a (#55) üzenetére


#65675776
törölt tag

Vannak PCI-E-s s754-es lapok.

(#57) Xelo


Xelo
addikt

AMD64 Sempron 3600+ Manila cumó milyenre sikerült? kitudna hajtani egy X1900GT-t? USAban ~25eFt ez a cucc, sztem megéri ;] hmm hmm? tleg mennyi az esélye hogy hibás darabot fogok ki? mivel kint nem tudnám letesztelni... ahhoz nagyon pechesnek kell lenni hogy hibásat fogjak ki nem?

(#58) Jocy


Jocy
aktív tag

Íme egy kis info a Conroe tervezett árairól. Érdemes elgondolkodni,hogy megéri e AMD-t venni.........Az oldalon lévő linknél található egy kis teszt is! :D

[link]

[Szerkesztve]

(#59) Dare2Live válasza Jocy (#58) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

már moste érdemes

ár/teljesítményben rég intel a jobb:
d805 2maggal 30K. és egekig húzható ld PHs tesztet.

Innen már csak azvesz A64et akinek szórnivaló pénze van vagy elsődleges szempont a fogyasztás.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#60) erdey_a válasza #65675776 (#56) üzenetére


erdey_a
őstag

Mondtam volna hogy nincs???

Vérboci

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.