Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) Khaal


Khaal
őstag

A csodálatos BTC, örülök hogy más is emlékszik rá. Első biilenytyűzetem BTC volt, még most is tökéletesen működik a közel 10 éves kora ellenére, míg a haverjaim billenytyűzetei 1-2 éven belül felmondták a szolgálatot. Persze a BTC cd-meghajtókról már nem mondható el túl sok szépség ( a suliban kb 10-ből 6 egy éven belül kipurcant, annyira gagyi terméket talán azóta se láttam).
Létezik még a BTC cég, vagy már az örök vadászmezőkre tették át székhelyüket?


Ez a Steel billentyűzet meg nevetséges ilyen áron. Mondjuk megnéznék egy hosszútávú tesztet, tényleg annyival jobban bírja-e a strapát, hogy az megérje a csillagászati árat (mert a kiegészítők szerintem nem érnek talán egy ezrest sem, legalábbis nekem).

Most én is egy 20ezer forintos billentyűzetről írok, igaz amikor vettem még nagyon ritka feecskének számított a rádiós bill-optikai egér kombó (Ráadásul egy rahedli programozható gomb, billentyű meg tekerenytyű van rajta).

Azt végképp nem értem miért erőltetik a gyártók ezeket az új kiosztásokat, nem találkoztam még emberrel akinek tetszett volna pl. az elforgatott a 6-os blokk, hosszú insert, vékony enter...stb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.