Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gorlin


gorlin
őstag

Tudom hogy nem a felnőtt emberek a célcsoport,de érdekes lehetett ezt tesztelni az utcán:)
És itt az óriási ''Miklós'' egérre gondolok a telefon hátúlján:)

(#2) Stiky


Stiky
senior tag

Emeriken/EU-s kisrácok biztos ilyet akarnak majd :DD
Aztán majd jönnek a különböző mesefigurás elő, -hátlapok és lehet őket gyűjteni
A Disneyhez meg egy újabb szálon fog csordogálni a kess

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#3) CSorBA válasza gorlin (#1) üzenetére


CSorBA
őstag

Pont ezt akartam énis kérdezni :D
Mesélj Bog, milyen volt elővenni a zsúfolt metrón? :D

(#4) pjani


pjani
tag

Én olyan gyereknek nem vennék telefont, aki nem tudja használni az egyszerűbb, de NORMÁLIS mobilok menüjét. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy van épeszű ember, aki ilyen ''telkót'' vegyen a gyerekének.
Bár persze tévedhetek.

(Egyébként mi lesz a következő? Disney autó, Disney MP3-lejátszó előre betöltött és letörölhetetlen Disney-dallamokkal?)

Üdv!

Do you see what happens, Larry? Do you see what happens, Larry?! - The Big Lebowski

(#5) Picicicus


Picicicus
aktív tag

Max óvodásoknál tudok ilye telefont elképzelni,már egy elő osztályos is normális telefont szeretne szerintem,viszont az ovisnak minek is van üzenetírás funkció??? :DD

(#6) gorlin válasza Picicicus (#5) üzenetére


gorlin
őstag

Tudom,hogy a mobiltelefonnak nincs káros sugárzása?!,de azért én nem adnám oda egy 4-5 éves gyereknek,hogy egész nap azzal rohangáljon.
Pedig ez a telefon valahol ezt a korosztályt célozza meg.

(#7) Bodz válasza gorlin (#6) üzenetére


Bodz
nagyúr

Az Alvin és a mókusokról nekem a zenekar jutott eszembe. Még egy pillanatra el is gondolkoztam, hogy nem lenne e túl durva tőlük néhány szám csengőhangnak ebben a mobilban. :W Ideje meginni a kávémat...

Véletlen, hogy neked címeztem a válaszom. :B

[Szerkesztve]

(#8) Spindlyman


Spindlyman
tag

Szegény apukák, anyukák és gyerekek.... :F
A képeket látva, felidéztem a gyermekkoromat. Donald kacsa, Miki egér, Dagobert bácsi és társaik....; rajzfilm, plüss bábu, rágó, videójáték......a sor végén mobiltelefon.
Egy merő rettenet, bár egy kicsinek ez még akár tetszhet is. Viszont senki sem gondolt rá, hogy a gyerkőcök alapvetően nem az odafigyelésről, a dolgaikra való ügyelésről híresek. Egy ilyen vacakot hamar el fognak nyúzni....
Hova lett a világ... :W

[Szerkesztve]

(#9) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Elég rövid a teszt... :U
Nem tudom, hány megapikszeles kamera van benne, működik-e a 3G/HSDPA/HSUPA hálózatokon, nem tudom, játszik-e MP3-at csengőhangként, stb... :F


(Bocs... ;] )

Samsung Galaxy A54

(#10) atuci


atuci
senior tag

Hát nem is tudom...

Jópofa, de szerintem egy 4-6 éves gyereknek lenne való, de ovisnak meg minek mobil? Pláne sms.

Bár a lányom elmúlt 2 éves, de kitűnően kezeli már a távirányítót (pedig soha nem mutattam meg,hogy hogyan kell elkapcsolni a fociról vagy a hiradóról az Anyátok közt-re), a mobilomat csak azért nem, mert nem hagyom, de már küldött a nejem telcsijéről egy pár sms-t, illetve felhívott engem is egy párszor, még jó, hogy az ingyen van.:)

Egy 8 éves gyerek (a családból kiindulva) meg már közli velem, hogy Ő flippes mobilt szeretne, olyat, mint ami a szomszéd 9 éves Pistikének van (Moto V3, szegény család).

Akkor meg minek egy ilyen trendi, cuki kis telcsi, max a csajoknak, de ahoz inkább a Barbie vagy az Én kicsi pónim illene. Bár van olyan 33 éves nőismerősöm, aki tuti megvenné, ha lenne hozzá Micimackós előlap. (Most is Micimackós telcsije van, valami Nokia 3410 körüli mobil, és még az ágynemülye is az :) )

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#11) Viktor0610 válasza atuci (#10) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az ágynemű szó -ja, -je képzővel helyesen: ágyneműje. ;)

Samsung Galaxy A54

(#12) Bog válasza atuci (#10) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Már mehet is vásárolni :)
[link]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#13) atuci válasza Viktor0610 (#11) üzenetére


atuci
senior tag

Tudom, elbaxtam, csak szarakodik a netem és mire kijavítottam volna, lejárt az időlimit.

Bog: király, mindjárt elküldöm neki a linket :)

[Szerkesztve]

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#14) cherockee válasza gorlin (#6) üzenetére


cherockee
aktív tag

Sugárzás tekintetében teljesen mindegy, hogy gyerek zsebében van, vagy körülötte levő mindenki zsebéből kapja a dózist...nem mintha ez lenne a legnagyobb dózisforrás.
Tény, egy olyan korosztályt céloz meg, akik még igazából nem tudnak bonyolultabbat kezelni, vagy ne akarjanak...és igaz, nekik minek telefon? Esetleg mert buta szülők odafigyelésnek veszik ezt is, kifizetik, és nyugodtan alukálnak. Szerintem se helyes, de van rá kereslet.

(#15) Dilikutya válasza Bodz (#7) üzenetére


Dilikutya
félisten

Volt ilyen rajzfilm, viszont az nem Disney.
Ezt a kókány vackot meg ne hasonlítsa senki a Nokia 3110-hez, az ugyanis TELEFON. Évekig volt olyanom, ma is szívesen használnám, ha lenne jó aksim hozzá. Telefonál, SMS-t küld, másra nekem sincs szükségem:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#16) Picicicus


Picicicus
aktív tag

Nem tudom,nem vennék egy 4-5 éves gyereknek mobilt..hiába mondják h már 2007et írunk!
gondoljatok bele:a mi időnben még vezetékes telefonja se volt mindenkinek(nem hogy mobil!)és mégis túléltük!(tudom,fejlődünk,de akkor is-hová???)

[Szerkesztve]

(#17) orbano


orbano
félisten

Szerintem az égvilágon semmi gond nincs ezzel a telefonnal. a Micimackós előlap még tetszik is, a mikimauszt rühelltem gyerekkoromban is. Ha pedig léteznek giccsen sői telefonok, akkor miért ne legyen ilyen is. No meg itt nem is a gyerek a lényeg, hanem a szülő, mert ugye őt kell meggyőzni erről. Ha pedig van méregdrága baba Nike cipő, akkor ilyen telefon miért ne lehetne... :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#18) Picicicus válasza orbano (#17) üzenetére


Picicicus
aktív tag

Azért mert Nike cipőben tud menni az óvodás,na de pl. sms-t írni???

(#19) erdoke válasza Viktor0610 (#11) üzenetére


erdoke
titán

Hogyhogy a #2-ben található rasszista megjegyzésre nem ugrottál? (gy.k: ''kisrácok'') :DDD

A legjobb aláírás a héten

(#20) erdoke válasza Picicicus (#18) üzenetére


erdoke
titán

Májusban lesz 5 éves a lányom, de már megírna egy egyszerűbb SMS-t, ha engedném. Szeptemberre szerintem már bonyolultabbat is. Másfél évesen már elindította a DVD-játszóban a Teletabikat, két évesen be- és át tudta kapcsolni a TV-t a Minimaxra, 3 évesen ismerte az összes betűt. Ma már más tempóban és sorrendben tanulják meg a kicsik a dolgokat, mint tették azt 30-40 évvel ezelőtt. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#21) mrlujoak válasza Picicicus (#16) üzenetére


mrlujoak
veterán

Sajnos nagyon rohan a világ.
Nem állandó mértékben, hatványosan.
Nézzük akár a telefon - sima vezetékes - fejlődését Bell-től, a Matáv-on át.
Évtizedek peregtek le.
Aztán jöjjenek a mobilok. Mindez a fejlődési szint bő 20 év, aminek az eleje a Motorola első mobiltelelfontól kb a 2000-es évekig tartott, majd az utóbbi pár év jön.
Ma már nem tudunk reálisan érvelni, hogy bezzeg a mi gyermekkorunkban...
Akkor hol volt az informatika, a telekommunikáció?
Igenis az utóbbi 10 év rettenetes fejlődést hozott.
Meg sem merem tippelni, mi lesz még tíz év múlva.
A mai lurkók 4-5 évesen olyan élénk érdeklődést és birtoklási vágyat mutatnak ezen újdonságok iránt, mint mi akár most. Ez nagy szakadék, mert mi 4-5 évesen még a fakockák és a pléh-játékok(...) után áhitoztunk.
Bele kell törődni, a gyerekek már ezek a technikai csodák után nyúlnak. De miért is csodálkozunk, végső soron mitőlünk látják ezt is!

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#22) Vicoo


Vicoo
senior tag

Szerintem ez a telefon egy nagy hülyeség. Az a korosztály amelyiknek szánják valszeg az általános iskola alsó osztálya.De egy ilyen korú gyerek nem hülye,ezért simán kiröhög egy ilyen vackot. Akiknél meg elmenne-óvodások-azok még valszeg nem tudnak olvasni.Kétlem hogy ez a rettenet bárhol is sikert arathatna.Hasonló karriert kívánok neki mint az F3-nak:zúzzák be mindet. :D Még valami:ez a bezzeg a mi időnkben olyan ''tré''...Most már nem aza az idő van. Ma egy gyereknek 8 évesen nem extra ha netezik,telefonál,tévézik.

[Szerkesztve]

(#23) dzsoni válasza Bog (#12) üzenetére


dzsoni
senior tag

Tigrises? :DDD Ha van akkor meg én megyek ;]

(#24) blueMerle


blueMerle
veterán

Én egy nagyvállalat hölgy szóvivöjét láttam megjelenni helókittys Siemens telefonnal. Pedig biztos tellett volna neki a legdrágább Sciroccora is. Ez valami betegség lehet :D

Az ilyen és ehhez hasonló giccsparádékat az amcsik veszik mint a cukrot. Nem köll a kis Johnnak és Saranak? Sebaj, kidobják, tellik másikra. A lényeg hogy megveszik mert GICCSES.

(#25) Picicicus válasza erdoke (#20) üzenetére


Picicicus
aktív tag

ügyes okos lányod lehet,de egy átlagos gyerek szerintem még akkor is az iskolában tanul meg irni-olvasni :DD

[Szerkesztve]

(#26) 3psilon


3psilon
aktív tag

Nem tudom, ez max. óvodában lehet jó, mert a 6 éves gyerekek ha nem kamerás szines kijelzős mobillal mennek első nap suliba, rögtön kiközösítik őket. :DDD :DDD

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#27) 3psilon válasza mrlujoak (#21) üzenetére


3psilon
aktív tag

Igen én 4-5 évesen legóztam, mások transzformereztek, bezzeg a nagyszüleink kukoricacsővel játszottak. Fejlődik a világ, csak mi lesz 100 év múlva, kiberimplantosat játszanak? :D

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#28) jerry311


jerry311
nagyúr

Azé legalább por-, ütés- és cseppálló (egyszóval gyerekálló)?
Vagy minden zabpelyhes tejbe ejtés után kaphat újat? :DDD

(#29) bwoay


bwoay
nagyúr

itt nem arról van szó, hogy kell-e a gyereknek a telefon,
mert a fogyasztói társadalom már nem úgy működik,
hogy felvetődik az igény, amit ki kell elégíteni.
Egyszerűen arról van szó, hogy kisgyerekek is piaci szegmenst jelentenek
a telefongyártók számára, és ha gyártanak ilyen készüléket,
akkor van esélye, hogy a kölkök ezt kérik karácsonyra. Vagy csak úgy :)
Mert az egy dolog, hogy a gyerek tudja-e kezelni a TV-t,
vagy boldogul-e a nettel, ugyanis ettől még nem fog saját TV-re vagy
notebookra vágyni. Szóval nem az a kérdés, hogy képes-e kezelni egy mobiltelefont,
hanem hogy akar-e egyet. Ha olyan készülékek jelennek meg,
amik formavilágukat tekintve közelebb állnak egy játékhoz (akár játéktelefonhoz :) ),
akkor a kölök sokkal inkább ráizgul, mint egy hagyományos készülékre.

Egyébként nekem az a fura, hogy Mickey egér van rajta.
Maga a készülék léte igazolja, mennyit változott a világ,
és szerintem a Disney karakterek közül nem pont Mickey egér
a legismertebb/legkedveltebb rajzfilm hős a mai gyerekek számára.
Meg nem is Micimackó.
my 2 cents

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#30) -NOKIA- válasza bwoay (#29) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

ez nekem már sok( k )...............szóhoz se jutok :( :(

[kép]

[kép]

[kép]



(#31) macikos válasza jerry311 (#28) üzenetére


macikos
addikt

A mai világban ''kakaó álló billentyűzet''-hez kakaóálló mobil dukálna :D

Amúgy a koncepció jó, szerintem minden kissrác örülne a kedvencével díszített telefonnak. A mobilgyártók meg egy témábval kapcsolatosan egy rendes sorozatot adnának ki, szóval a papának mindet meg kéne vennie a gyereknek.

(#32) nap


nap
addikt

Szerintem egy ilyen mobilt minimum szines kijelzovel kellene kiadni. Ez a mono kijelzo szines fennyel eleg gagyi probalkozas. A gyerek sem hulye, meg jobban igenyli a szines csilivili dolgokat, mint a felnottek. (Persze, ez a felnottek jo reszenel is megmarad a gyermekkorbol.)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#33) Gebriel


Gebriel
veterán

Éredekes a magyar ember.
Ha valamelyik telefon nem tud mp3-t meg nincs benne min imum 2mpixeles kamera akkor az már sz@r. :((

Ez egy gyerek telefon!!!
Kis iskolásoknak.
Ciki lenne egy ilyen telefon a suliba???Akkor már nagyon szegényes a világ :(((

Érzelem szegény!!

[Szerkesztve]

(#34) blueMerle válasza Gebriel (#33) üzenetére


blueMerle
veterán

Nem, nem azért szar. Nem jól látod a dolgokat.

Azért szar, mert irdatlan hülye formája van, és a mai gyerekek bizony már nem szeretik annyira ezeket a giccses mikiegeres cuccokat. Ha ilyet vennél a másodikos gyerekednek, kiröhögnék az iskolában. És akkor ez neki jól esne?

Iyen a világ, mi emberek formáltuk ilyenné, de gondold el: a nagyszuleid fakockákkal játszottak, a mi gyerekeink pedig már ovis korban pc-znek. A világ fejlödik, lépést kell tartani.

(#35) Gebriel válasza blueMerle (#34) üzenetére


Gebriel
veterán

Szerintem semmi baj a formájával :)

Iyen a világ, mi emberek formáltuk ilyenné, de gondold el: a nagyszuleid fakockákkal játszottak, a mi gyerekeink pedig már ovis korban pc-znek. A világ fejlödik, lépést kell tartani.

Kell?Mintha kötelező lenne.
Ovis pc-vel hmmm....Szép jövö. :(((

Ha ilyet vennél a másodikos gyerekednek, kiröhögnék az iskolában

Egy fiút biztos,de egy lányt :F

[Szerkesztve]

(#36) blueMerle válasza Gebriel (#35) üzenetére


blueMerle
veterán

Ovis pc-vel hmmm....Szép jövö.
Jövö? JELEN Kakaóbiztos ovis-pc? Nem dereng semmi? :DDD

Egy lányt is szénné röhögnének, a kislányoknál az alsókategóriás Siemensek és SE-k mennek, egy ilyet bármelyik körberöhögné.

De hogy megnyugtassalak megmutattam ezt a telefont a 7 éves leendöbeli-unokahugomnak és kiröhögte. Nem, nincs mobilja, nem is milliomos-csemete, de azt ö is kijelentette hogy ilyennel ''égö'' lenne suliba járni. :D

Ovisnak pedig értelmetlen, az ovodások nagy része nem tud írni/olvasni.

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.