Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) PPeter


PPeter
addikt

rudi sokat dolgozott ezzel a teszttel, és külön kiemelendő, hogy ha valaki egy olyan szakterületre merészkedik, ami nem a profilja, akkor kétszer annyit kell melóznia, mintha benne lenne a témában. Tényleg nem értem a reakciók egy részét. Tessék örülni a tesztnek, mert jó lett - szakmai, tárgyi tévedések, hiányosságok nélkül (a korábbi PH!-s tesztben ilyeneket kifogásoltam jómagam is). Nem vagyok biztos benne, hogy ennél mélyebben érdemes lenne beleásni a témába, főleg a rekaciókat látván. rudi becsülettel járta körbe a témakört és összehozott egy korrekt kis cikket, amelyhez többször is kérte a tanácsomat, főleg a technológiai, elméleti résznél, illetve a tesztmetódus kialakításában, az eredmények értékelésében. De ettől ez még az ő cikke és köszönöm, hogy a szponzori, támogatói listával egy sorban megköszönte a segítségem. Én is nagyon szívesen segíttem neki, máskor is számíthat rám. Szerintem ezzel le is zárhatnánk ezt a hülyeséget és beszélgethetnénk magáról a témáról... :)

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.