Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) tescodr


tescodr
tag

Átolvasgattam az eddig összegyűlt hozzászólásokat,sok érdekes dolgot leírtatok és szeretnék ezekre reagálni.A mai játékokkal is szívesen játszom pont hogy nem a retro érzés miatt veszem elő a régebbi játékokat hanem az atmoszféra miatt amit teremteni tudtak.Úgy érzem a mai játékok legtöbbje mindent megad csak ez a hangulat teremtés veszik el.Természetesen ma is vannak kivételek pl: Witcher 3,Battlefield Bad company széria,Blizzar Játékok,néhány kiváló indie Cím (Bastion/Transistor),Half Life széria,Bioshock széria de akár a Team Fortress-t és az Overwatch-ot is ide sorolhatnám.
Aztán ott a másik oldal ahol ezek totálisan elvesztek ettől függetlenül jó játékok lehetnek de nem maradnak emlékezetesek: Cod/Battlefield,Mobák,Need For Speed részek...
Az hogy egy játék mivel teremt hangulatot az megint egy következő kérdés számomra a zene például ami régen az akció szerint változott és sajnos manapság sokszor elveszik, és vagy valami elektronikus katyvasz van helyette,vagy még az sem.
De kérdezem én aki játszott például a Medal of Honor-ral ki ne emlékezne az omaha beach-es jelenetre?
Vagy a Half-Life-ban a nihiliant elleni küzdelemre vagy G-man-re?
A modern játékokban ezek valahogy kimaradnak, persze van agymásba folyó akció orgia (COD)
Totális vérengzés (Doom/Mortal Kombat)
De valahogy semmi nem marad emlékezetes (khm...új NFS széria)
De vannak nagy megújulók is: Forza Horizon 3,új God of War, remélhetőleg a Battlefield 1 amik azért némi bizalommal töltenek el.De hansúlyozom ez szigorúan magánvélemény, nekem leginkább a már említett atmoszférateremtés és az új ötletek hiányoznak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.