Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Hmm erre majd kíváncsi leszek milyen lesz, de remélem nem kap majd hányingert az ember a videó nézése közben az imbolygástól....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#2) pusszycat válasza Quqesz (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor ráteszed egy gimbal-ra, 2 gimballal biztosan jó lesz.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#3) Segal válasza pusszycat (#2) üzenetére


Segal
veterán

:DDD
Szegény telefont jól elintézték azzal a kameracseppel. Pillanatok alatt fog elavultá válni :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Szomorú, hogy a pro nem kapott gimbalt, ez meg 765G-s... :(((

(#5) andor80


andor80
senior tag

Mennyi oppo vivo cikk..Érdekes a huawei cikkeknél fröcsögők sehol..

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#6) Micsurin válasza Segal (#3) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Wut? Ezt magyarázd már meg kérlek. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7) Segal válasza Micsurin (#6) üzenetére


Segal
veterán

Ezeket most csűcstelefonként próbálják eladni (minimum az sd865 soc-osokat) de év végefelé több gyártó is tervezi kiadni a kijelző alá szerelt kamerás telefonját (többet közt a Vivo is)
Pont azért jön most az egyik telefon gimbal kamerával a másik meg csúcshardverrel hogy aztán szeptemberben meg jöjjön a gimbalos sd865-ös telefon.
Ha a csúcskategóriába elkezdenek megjelenni a kijelző alá szerelt kamerás mobilok akkor SZERINTEM ezekre a ronda kameracsepp, meg kör kivágás, notch stb. megoldásokra igencsak esni fog az érdeklődés és az nem lesz jóhatással a használt árakra. Mármint ha eladni szeretnéd.
Ezért írtam hogy én most már nem vennék felsőkategóriás telefont olyan előlapi kamerával ami a legkisebb mértékben is elvesz a kijelzőből.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#8) Micsurin válasza Segal (#7) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Telefont eladni max félév után amúgy is csak magas bukóval tudsz.

Ettől nem fog elavulni. :N :DDD

Nem hiszek ebben a kamerát a kijelző alá dologban legalábbis nem 1-2 éven belül. Egyenlőre még az ujjlenyomat sem megy teljesen hibátlanul a külsős megoldásokkal egyenértékű sebességgel.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#9) 01 válasza Micsurin (#8) üzenetére


01
tag

Mondjuk a Vivo kijelző alatti ujjlenyomatolvasója pont villámgyors, és nagyon bénának kell lenni, hogy ne oldjon fel elsőre...

(#10) Micsurin válasza 01 (#9) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem volt a kezemben, nem is igazán látok itthon nem GSM boltban Vivot, így biztos. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#11) 01 válasza Micsurin (#10) üzenetére


01
tag

Persze, felesleges is árulniuk, mivel kínai rom-al nem igazán vinnék. De tényleg szuper az ujjlenyomatolvasó, nagyon eltalálták. Sötét kijelzőn - amikor nincs a helye se jelölve - kb 1 hét után el tudtam találni, és mindig felold. Nincs szükség a lock screen-ig se felébreszteni. Simán megy így is.

[ Szerkesztve ]

(#12) Micsurin válasza 01 (#11) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Így mondjuk érthető. Mondom nem vitázni akartam leállni nem volt még a kezemben csak a Samu megoldása de az a Huawei / Honor olvasók után nagyon döcögősnek érződött. De még egy TouchID-hoz mérten sem győzött meg.

Kíváncsi leszek ha a HW csökkenti az európai jelenlétét lesz e gyártó aki a helyet megpróbálja betömni.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#13) pusszycat válasza Micsurin (#12) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az a Xiaomi lesz aki a lyukat betömi, egyedüli gyártó aki az első 3 hónapban is tudott több telefont eladni mint tavaly ilyenkor.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#14) 01 válasza Micsurin (#12) üzenetére


01
tag

Én se vitázni akartam:). Csak megosztottam a tapasztalataimat. Egyébként engem is meglepett a gyorsaság, nem gondoltam, hogy ilyen jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#15) rigoberto


rigoberto
őstag

Megmenekült az emberiség!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.