Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Studi22


Studi22
aktív tag

Hmm érdekes!
Teljesen lemondtam Iphone-ról és csakis Omnia,megvárom milyen áron lesz az Omnia!
Kellemes az ár...

[ Szerkesztve ]

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#2) Skynet258 válasza Studi22 (#1) üzenetére


Skynet258
veterán

És is arra várok leginkább, kérdés lesz az ár... illetve talán benne van még a pakliban a HTC Diamond is, meglátjuk :U

https://geekpulse.hu

(#3) brumesz


brumesz
aktív tag

jó ár...de ha hozzávesszük az akár még 10k-s előfizut,meg azt hogy most minden tizenéves ilyennel fog rohangálni, meg a sorbanállást, meg hogy utálom a tmobile-t,akkor ebből az jön le hogy nekem ilyenem SOHA nem lesz :))

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#4) pepe1970


pepe1970
tag

Vajon ez a díjcsomag simán is választható lesz? Úgy értem ifone nélkül?

(#5) <NewL> válasza brumesz (#3) üzenetére


<NewL>
addikt

Mostmár azért sem veszek,én is megvárom az omniát! Nekem az jelen pillanatban jobban is tetszik!
Amúgy kajakra még meg is éri ez a 10 000 havi,de oylan ideges vagyok most :o miért kell ezt csinálni,jó telefont vegyenek drágán az emberek.

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#7) Sanya


Sanya
nagyúr

mindenkit elvakított az 1000 forintos iphone? gratulálok, de sajnos a havidíjjal, és a gyönyörű percdíjakkal a telefont szinte nyereségesre hozza ki a t-mobile.....

érdemesebb megvenni importól még mindig, mintsem majd másfélszeresét kifizetni, és nézni az ocsmán bugyirózsaszín t-mobile témát és logót...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#8) amanoba


amanoba
őstag

a 2 táblázat adatai nem egyeznek meg...8gb 24hora 48k nem 28... :U

szerk: mmint az itteni és at-mobilos táblázatok

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#9) Ricardo


Ricardo
félisten

Van egy olyan érzésem hogy sokan bele fognak ugrani meggondolatlanul :U

(#10) pepe1970


pepe1970
tag

Dehát ez nem olyan rossz díjcsomag. Nekem most relax 500 van azt hiszem, alig olcsóbb a percdíj, nincs se ingyen sms, se két giga adatforgalom. Én simán ezt a díjcsomagot választanán ifon nélkül is.

(#11) blunt válasza Ricardo (#9) üzenetére


blunt
aktív tag

szerintem nem olyan rossz az ár. főleg azt elnézve, hogy lebeszélhető meg smsezhető az összeg. mondjuk én nem bánom, h eladtam az első gen. iphoneomat, omnia lesz nekem a következő, én nem tré mobilozok mégegyszer.
ettől függetlenül azoknak jó ajánlat, akik meg akarják ugrani a bandwagont ;)

(#12) blunt válasza Kalandor (#6) üzenetére


blunt
aktív tag

vond le a havidíjat kb 8e ftig.
beszélgetés meg netforgalom. ezeket akkor is fizetnem kell, h omniát vagy diamondot veszek ;)

(#13) gorlin


gorlin
őstag

Nem értem miért nem lehet függetlenül adni,vagy ne is függetlenül hanem mondjuk Dominóba,vitamaxba,praktikumba.
Akinek most is 10e forint körüli a számlája biztos megéri ha kihasználja ezeket a dolgokat,de nem értem az Apple-t sem miért nem terjeszt függetlenül.
Legalább akkora durranás lenne mint az eee pc a maga szintjén.

(#14) Jadro


Jadro
veterán

Azért ebben a díjcsomagban az is benne van hogy aláírsz egy vagy két évet. Míg a többiben nincs.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#15) Pompi válasza amanoba (#8) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Valószínüleg elírás volt a T honlapján - reggel még jó volt és most is jó már. Egy ideig a 8GB-nél is a 16GB árai voltak.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#16) Gebriel


Gebriel
veterán

"..8 GB-os verzió a legkedvezőbb konstrukcióban már 990 forintért kapható majd"
+ a 12havi részlet!? ;]

(#17) Jadro válasza Pompi (#15) üzenetére


Jadro
veterán

Azért is érdekes a hivatalos oldalon a táblázat mert egy árban van a 8 és a 16 gigás változat is. Mindkét csomagban. A kezdőoldalon viszont kintvan még a 990 ft.

Apám.. közben frissítettem és ismét van 990 ft illetve már nincs egyárban a 8 és a 16 gigás. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#19) asadasad22


asadasad22
őstag

mondjuk ez az sms-es dolog eléggé szánalmas. 30 ft-ot kérnek egy sms-ért? gyerekek, az én nullahavidíjas kártyás csomagomban 24 forint az sms bárhova és ez még csak nem is a legolcsóbb. nekem is az az érzésem, hogy nagyon sokan fognak ráfázni vele, ez gyakorlatilag olyan, mintha törlesztőrészletekben venné meg az ember. sokan fel sem fogják fognak, hogy összességében 400ezer forint felett kell fizetniük, hogy az övéjük legyen, attól most eltekintve, hogy milyen szolgáltatásokat kap mellé az ember.

(#20) Pompi válasza Jadro (#17) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Már helyreállt a rend a T-nél.

Bocs közben töröltem a dupládat.

Feel Good Inc.

(#21) Jadro válasza Pompi (#20) üzenetére


Jadro
veterán

Ok köszi! Ilyen gyorsan változnak a dolgok most. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#22) asadasad22


asadasad22
őstag

+ az is látszik előre, hogy hányan túl fogják lépni a 2 giga forgalmat csupán azzal, hogy böngészgetnek és youtube videókat néznek, úgy, hogy nincs fogalmuk, hogy mekkora adatforgalmat csinálnak, 1 gigával túllépik, és már ugrott további 10 rugó.

(#23) blunt válasza asadasad22 (#19) üzenetére


blunt
aktív tag

miért lenne ráfázás?
ez azoknak szól, akik ennyit minimum eltelefonálnak havonta.

nézzük így:
én havonta 25ezer forint körül telefonálok. ez jellemző minden hónapra. nincs hűségem, usa-ban vett szifonom volt. még csak adatforgalom sem volt a csomagomban.

tehát most 17e ftért megkapom kb. ugyanazt, sőt 4gb-t kapok "ingyen", és még egy telefon részleteit is fizetem nekik ezáltal.

mig ott a másik opció: veszel szifont függetlenül, vagy omniát, vagy akármit mondjuk 120e ftért, majd ugyanúgy minden hónapban 25e ftot fizetek telefonszámlára.

az 120,000 + 24 x 25e ami 720.000 ft.

tehát hol van itt az átverés? ez végre meg fogja szűrni a tulajok rétegét, és csak az fogja megvenni, akinek valóban szüksége van rá, mert egyébként is ennyiért telefonál.
nincs ezzel semmi baj szerintem.

(#24) Jadro válasza asadasad22 (#22) üzenetére


Jadro
veterán

Biztos van benne forgalommérő és azon nyomon lehet követni. Nekem is 2 gigás csomagom van és bőven elég szokott lenni. Igaz, nem nagyon nézek videókat. Az meg azért meg tudja dobni.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#25) asadasad22 válasza blunt (#23) üzenetére


asadasad22
őstag

ha valóban ilyen sokat beszélsz, akkor neked akár meg is érheti. de a tipikus iphone-ra kapók biztos vagyok benne, hogy feleennyit, töredékét sem telefonálnak. milyen számokat hívsz egyébként? mobil/vezetékes/külföldi? mert ha az utóbbi 2-t, akkor szerintem voip-pal sokkal jobban járnál, mint bármilyen csomaggal.
nem átverés, csak hülyítés. bárki kiszámolhatja, hogy mennyit fog érte fizetni, de a tipikus vásárlóinak a nagyrésze csak annyit fog látni, hogy 26ezer forint, és már megy is a boltba bele sem gondolva, hogy összesen mennyi lesz az annyi. az mondjuk mellékes, hogy ez a réteg általában le is szarja, hogy mennyi az annyi, lehetne tőlük kétszer annyi is.
én sztem tutira inkább vennék omnia-t vagy mást..

(#26) No-kia


No-kia
őstag

miért nincs olyan hogy 20000ft + 12*4000ft? így anyumnak tuti ajánlanám de ilyen áron, bár a számlája neki is 10000fölött van ...

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#27) asadasad22 válasza Jadro (#24) üzenetére


asadasad22
őstag

ebben a forgalommérőben nem vagyok biztos, de ha van is, 10-ből kiváncsi vagyok, hogy hányan néznének rá akár egyszer is. a youtube ikon meg szerinted miért figyel ott a főmenü közepén? az lesz az első, amire az amatőr felhasználó rákattintva gigákat fog elszórni, jól ki van ez találva :)

(#28) papi77 válasza blunt (#23) üzenetére


papi77
addikt

Azért nem sokan vannak,akiknek 25K a telszámlája :)

Az első: NOKIA 1611

(#29) blunt válasza asadasad22 (#25) üzenetére


blunt
aktív tag

hali,

borzasztóan sokat smsezek, és általában pannon és voda az, amit hívok. én t-mobileos vagyok, azokból a telefonkönyvemben nincs túl sok.
asszonnyal csak egymás között havonta kb 300 sms-t cserélünk. bár múlt hónapban 400hoz volt közel.
vezetékest nem hívok, külföldöt a cégesről mert ott voip van.

szóval én magam sem tudom, hogy mit tegyek, én is sokallom a 25e ftot... pontosabban el tudnám másra is költeni ;)

szerk: off topic

papi77: tudom... ha lehetne én is ingyé telefonálnék :P

[ Szerkesztve ]

(#30) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

A cikkben az is benne volt, hogy lejárt hűséggel, készülékváltással is lehet majd venni, más csomagban!
Na, én azokra az árakra lennék már nagyon kiváncsi!

Semmit sem írok alá!

(#31) kzoltann


kzoltann
aktív tag

Nem lesz tul egyedi telefon ilyen arak mellett. Már látom a forgatokonyvet 16-18 év alatt.
Gyerek kikönyörgi, szülö hasznalja az elofizut, a gyerek meg kap egy domino kártyát bele, hogy ne vigye csödbe a csaladot az elofizuval. (Nem egy ismerosomtol vettek el az elofizujat 40+ os szamlak miatt)
Mod: a szivas az ha valaki belefut a 2 évbe és jovore jon az iPhone 3.

[ Szerkesztve ]

(#32) Pompi válasza asadasad22 (#27) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Azért egy pillanatra álljunk itt meg. A YouTube ikont az Apple rakja a főoldalra, minden készüléken. Azon is amit korlátlan nethozzáféréssel fognak majd utána forgalomba hozni, és azon is amit majd a szolgáltató 2 giga korláttal ad majd tovább. Tehát egy dolog, hogy a gyártó mit rak a főképernyőre és egy másik dolog, hogy a szolgáltató hogy adja a készüléket. Ennyi erővel lehet savazni az összes gyártót. A Nokiát mert az főoldalra rakja az netböngészőt, a Samsungot, hogy a navipad középső gomba sok esetben már megy is a wap-ra stb.

Feel Good Inc.

(#33) nemma


nemma
addikt

Most már csak azt nem értem, hogy enélkül a két új díjcsomag nélkül(sima T-mobile-os előfizuval, aminek nemtom a nevét) mennyibe kerülne 24 hónapos hűséggel? :F

(#34) Vtwo


Vtwo
senior tag

Moderálva. Nem engedek teret ebben a topicban az ilyen jellegü témának, van másik topicja a telefonnak, ahol konkrétan ez a téma is ki lett már tárgyalva.

[ Módosította: Pompi ]

(#35) Pompi válasza nemma (#33) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ezt nem nem érted, hanem nem tudod... De ha kérsz rá ajánlatot megtudod.

Feel Good Inc.

(#36) asadasad22 válasza blunt (#29) üzenetére


asadasad22
őstag

az a baj, hogy ilyen mennyiségű mobilhívásnál lehet, hogy voip-al sem járnál jobbban :) szóval ebben az esetben szerintem eléggé elkerülhetetlen a magas számla :( esetleg ha kevés emberrel beszélsz, valami csoportkedvezménnyel szinte ingyen is tudnál velük beszélni valami havidíj ellenében vagy talán van valami speciális tarifacsomag erre, nemtom, én éppen hogy nagyon keveset használom telefonálásra a telefonom :)
az az sms mennyiség pedig rengeteg az asszonnyal, szerintem ilyen mennyiségben ez már chetként fogható fel, egyszerűbb/olcsóbb lenne talán mindkettőtöknek egy netcsomag és skype/msn-en megbeszélni az ilyen dolgokat :)

(#37) papi77 válasza nemma (#33) üzenetére


papi77
addikt

Na nem ezerbe az biztos! :DD
Tényleg az csak 22.-e után derűl ki?

Az első: NOKIA 1611

(#38) nemma válasza Pompi (#35) üzenetére


nemma
addikt

Fasza, akkor kérek rá :D

papi77: Az nem baj, ezek a tarifacsomagok nem a magyar embereknek készültek, aki ennyit telefon, az vigye is el ennyiért a telefont, én nem bánom. 60k-nál többet viszont nem szívesen fizetnék érte :)

Mod:
Támogatott nyelvek
Angol, francia, német, japán, holland, olasz, spanyol, portugál, dán, finn, norvég, svéd, koreai, kínai (egyszerűsített), kínai (hagyományos), orosz és lengyel.

Magyar nincs? :D

[ Szerkesztve ]

(#39) asadasad22 válasza Pompi (#32) üzenetére


asadasad22
őstag

jó, ez lehet hogy kicsikét összeesküvés elmélet volt. azzal én is tisztában vagyok, hogy az apple jóvoltából van ott az az ikon. de azt ugye tudjuk, hogy az apple-nek elég sok szerződése van elég sok szolgáltatóval világszerte, szóval talán nem lehettek teljesen érdektelen a dologban. egy webböngésző ikonja meg azért mégsem olyan, mint egy youtube ikonja, az előbbi ma már tényleg maghatározó része egy telefonnak, akár pc-nek, simán megérdemli, hogy ott legyen. mondjuk a samsung középsőgombos wapmegoldás is eléggé hasonlóan hangzik, mint ez az iphone-os dolog, meg ugye vannak ilyen tipikusan bevált dolgok, mint a képek/zene mappában az első választék minden előtt a netről való letöltés sok készülékben, vagy a régi siemens-emben (C65) a navigomb alatti wapgomb, amit rendszeresen leütött az ember bármikor, és az aktuális tevékenysége félbeszakadt és ment is a wapra kérdés nélkül (pedig a siemens-re ez nem volt jellemző). szóval itt azért vannak érdekeltségek, nem hiszem, hogy bárki úgy gondolná, hogy annyira praktikus, ha az első menüpont mindenhol a nethez csatlakozás.

(#40) infectedmann


infectedmann
őstag

Elő is rendelve az http://iphone.t-mobile.hu -n.

Pöcsöm fog tovább várni, tavaly óta arra várok, hogy legalálisan hozzájuthassak.

(#41) blunt válasza asadasad22 (#36) üzenetére


blunt
aktív tag

napközben ránk szokott jönni, hogy mennyire hiányzik a másik és akkor elindul az sms hadjárat ;) már próbáltam elmagyarázni, hogy pl. ezt a pénzt költhetnénk esti vacsikra is, de nem. neki így jó :) nők... ;)

(#42) asadasad22 válasza blunt (#41) üzenetére


asadasad22
őstag

hát, szörnyű :)
talán a legegyszerűbb az lenne, ha valahogy tudnál a telefonjára telepíteni egy olyan alkalmazást, ami minden esetben ha ír neked, 1 perc múlva jelez és egy hamis válaszüzenetet generál, ami lehete mondjuk "igen, te is nagyon hiányzol!", "igen, én is nagyon szeretlek!" vagy "én is már alig várom, drágám!" :DDD

(#43) blunt válasza asadasad22 (#42) üzenetére


blunt
aktív tag

akkor lehet, mégiscsak szifont kéne venni? arra tuti írnak majd ilyen 3rd party appot :P

(#44) macikos


macikos
addikt

Most olvasom, hogy lesz vizuális hangposta a T-Mobilenál :)

(#45) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Na nézzük

Relax500 szintugy 9.900ft de nincs benne giga adatforgalom.

Szóval semmivel se drágább mindha simán előfizetne rá az ember sött olcsobb.

De van hozzá 27.000ft ért egy IPhone.

Itt, így, innetöl versenyképtelen a legtöbbeknek egy I900.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#46) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

hm meggondolandó.... 4980-ért 2évre a 16Gb-os:

400800Ft lett a havidij. Aztán ebböl lejön:

192000Ft lett durván számolva a 24havi számlám (8000Ft de GAP csomag)
144000FT a mobil internet 24honapra levetítve (6000Ft-al számoltam)

64800Ft marad fent + a 4980Ft

70000Ft a készülék... Nekem ennyit nem ér meg:)
A t-mobile nagyon kitalálta ezt a konstrukciót. Még csak lehuzósnak se mondanám, de én várom azokat akik belebuknak és eladják 40-50ezerért a készüléket;]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#47) mark75 válasza Ricardo (#9) üzenetére


mark75
senior tag

Én is így látom,2-3hónap és sírás lesz a vége pár embernél :O

(#48) macikos válasza TexT-BoY (#46) üzenetére


macikos
addikt

Nem fogják nagyon eladogatni az első generációsokat, főleg azért sem, mert kevés embernek van. (Nekem márciustól van és még nem láttam másnál, egyedül egy Touchot láttam)
Aki megvette az jól járt vele és már lezajlott egy eladási hullám, mert sokan már vettek helyette 3G-set, az új tulajok pedig biztosan nem adják el :)

Arra kíváncsi vagyok, hogy lesznek-e itthon iPhone reklámok mondjuk a TV-ben és hogy mégis milyenek lesznek :)

(#49) blunt válasza macikos (#48) üzenetére


blunt
aktív tag

én eladtam az első gent. meguntam, h egy féltéglával mászkáltam ;) ettől függetlenül állítom, hogy a legjobb telefonom ez volt életem során.

94-ben indítottam egy motorola 8200al, majd megvolt az összes csúcs készülék, de ezt egyik sem verte.
szóval jó készüléknek tartom, de többé nem hiszem, hogy kéne...

(#50) FireLord


FireLord
aktív tag

gondolkodtam rajta de ahogy láttam hogy a sok száz sms-t csak trébe lehet küldeni le is mondtam róla :( majd veszek egy törtet ha olcsóbb lesz :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.