Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EyEsOnU


EyEsOnU
tag

röviden: nem

hosszabban: igen, a marketingfotókon

[ Szerkesztve ]

(#2) Samott


Samott
addikt

Az almanal meg az oket koppanto nyomorultaknal verik a fejuket a falba. Ez konkretan megalazo rajuk nezve.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#3) aelod


aelod
veterán

Hogy ez eddig senkinek nem jutott az eszébe :Y . Irgalmatlan jó megoldás! :R

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#4) MCBASSTION


MCBASSTION
aktív tag

eleg varos :Y :Y :Y

windows7sins.org

(#5) vicze


vicze
félisten

"Prototípus" = egy burkolat papír lappal kijelző helyén.
Inkább koncepció dummy.

(#6) pusszycat válasza vicze (#5) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Észre sem vettem,annyira elámultam. Akkor telefonálni csak szétcsúsztatva lehet? :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#7) [Anduriel] válasza aelod (#3) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Eszébe jutott: [link] Bár sajnos abból nem lett semmi, kérdés, hogy ez megvalósul-e, én kifejezetten örülnék neki, ha lenne belőle valami.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#8) batai15


batai15
félisten

Mikor volt még igaz az amit ígértek?

(#9) aelod válasza [Anduriel] (#7) üzenetére


aelod
veterán

Igen de ott alul egy masszív káva van. Emitt meg semmi.

(#8) batai15

Várjuk ki mi lesz ebből.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#10) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Ezért kár kitolthatónak csinálni a telót, ha beleraktak volna egy billentyűzetet, akkor lenne értelme.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#11) weberzolee válasza Samott (#2) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Ezt azért nem mondanám. Jól néz ki, de ebben kb ki is merült minden előnye. Fényérzékelő szenzort elfelejtheted, csak akkor működik ha feltolod. Beszédhangszóró szintén => telefonáláshoz feltolod. Az ilyen mechanikus megoldások nem túl tartósak. Nem véletlen hogy nem volt túl népszerű/gyakori megoldás, ki is kopott a mobil piacról...Ép eszű gyártó nem épít ilyen mértékű "kockázatot" a termékébe, nem céljuk a szervizt etetni.

(#12) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Jajj..Ha a telefon tetejéből amikor használni akarod kipattintod a kamerát, abban látnék potenciált, de ez elég gyászos lett. Azt pláne nem értem, hogy a hangszórót miért kellett száműzni a kamerákhoz, azért azt el lehet bújtatni az előlapon is..

(#13) arfer


arfer
aktív tag

No és hogy lehet ezen töltés közben beszélni? Spéci USB kábel kellene hozzá. Vagy le kell húzni a töltőről, mielőtt beszélnél... Egyik megoldás sem tetszik, pedig ezt a szétcsúsztatható koncepciót jónak tartom...

(#14) #16820480


#16820480
törölt tag

Hát, ennél az Apex jobban tetszik akkor már.

(#15) moleculez


moleculez
veterán

Szerintem abszolút rendben van a dolog, sőt lehetne két irányba csúsztatható, mint anno az n95, alulra elférne egy qwerty. Fényérzékelőt meg egy tükrös/üvegszálas megoldással máshova pakolni fizikailag.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#16) Timer válasza moleculez (#15) üzenetére


Timer
veterán

Így van, QWERTY-t a népnek!

(#17) #06658560 válasza aelod (#3) üzenetére


#06658560
törölt tag

Soha, senkinek.

#18 Samott: Neked felesleges, keveseknek nem az, plusz attól, mert piacilag nem lett sikeres, a koncepció már létezik egy ideje.

#19 aelod: A Privet meg lehetett venni már vagy három éve.

[ Szerkesztve ]

(#18) Samott válasza #06658560 (#17) üzenetére


Samott
addikt

Ezen egy felesleges billentyuzet van, meg is bukott ahogy kell.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#19) aelod válasza #06658560 (#17) üzenetére


aelod
veterán

Értsd jól: nem csak koncepció formában.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#20) hyperspace válasza aelod (#3) üzenetére


hyperspace
őstag

Nokia N95.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#21) aelod válasza hyperspace (#20) üzenetére


aelod
veterán

Jó akkor még egyszer. Tapicskolós androidos telefon :W

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#22) Benetnes


Benetnes
tag

Na erre kíváncsi leszek, sok telefont használtam a szétcsúsztatható kategóriából, bár inkább valami normálisabb gyártótól szeretném ezt látni notch helyett......
Engem a Nokia n95-re emlékeztet a mechanika, csak ugye a szallagkábel kb 2 év után kuka, vízállóság felejtős, sérülékenység borítékolható ha a teljes előlap kijelző! Mivel egy vékony panelon kap helyet a kijelző, ha leesik kb úgy fog lerobbani a készülékről mint a régi cserélhető hátlapok! Ja és milyen tokot vegyek rá? :C :C :C
De azért hajrá, jöhetnek az újítások! :))

(#23) #06658560 válasza aelod (#21) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mert a Priven szerinted mi futott? iOS?

(#24) mikej95


mikej95
aktív tag

Nagyon átestek a ló túloldalára. Szenzorsziget kényszermegoldás volt, főleg a FaceID néven reklámozott marketingcélra elpazarolt mérnöki munkaórák miatt. Rosszabb, hogy a majmolásából olyan szörnyszülöttek keletkeztek, ahol alul vastag káva természetesen márkajelzés vagy ujjlenyomat olvasónak fenntartva, felül pedig teljesen felesleges notch. Önmagában nem rossz dolog ez a bevágás, csak indokoltnak kéne lennie, nem pedig olcsó marketingfogásnak.
A kijelző egyik végén mindenképp vastagabb káva kell az elektronikának, nem értem miért nem fér el mellette a kamera, hangszóró, egyéb szenzor. Mi Mix 2S tökéletes példa.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#25) aelod válasza #06658560 (#23) üzenetére


aelod
veterán

Mert a Priven szerinted mi futott? iOS?

Teljes kijelzős volt szerinted? :U

(#24) mikej95

Mert alul van a kamera és többeknek nem annyira jó ha a tokájukat fotózzák alulról szelfi közben ;]

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#26) #06658560 válasza aelod (#25) üzenetére


#06658560
törölt tag

A koncepciót hol befolyásolja, hogy teljes kijelzős-e? Akkoriban volt valakinek teljes kijelzős modellje?

(#27) atike


atike
nagyúr

Ez mekkora komoly lesz, ha tényleg ilyen lesz.... A mechanikától (és mondjuk a sokezredik nyitástól) félek hosszútávon, de ez valami eszméletlen jó ötlet. Ezerszer inkább egy ilyen, mint a notch.

Remélem meg is csinálják... :)

(#28) Soká


Soká
senior tag

Mekkora műbalhénak érzem én ezt a szenzorsziget-minimalizálási őrületet!
Nem fenyeget az a veszély, hogy mobilt kelljen formaterveznem, de nem is vágynék egy ilyen melóra, amikor tzúldimenzionált szempontoknak kell megfelelni, ahelyett, hogy a józan ész diadalmaskodna!
Szerintem akkor kezdődött a legnagyobb ökörség, amikor elhitették a közönséggel, hogy a kijelző élét (nem) védő káva nélküli telefon az igazi. Sérüljenek csak a telefonok, attól lesz nagyobb a bevétel.
Az, hogy nincs káva, egy falra szerelt tévénél még OK is lehet, de egy zsebméretű tárgynál??

Most amiatt a 0,5cm-es notch miatt bonyolítsuk a gyártást, vastagítsuk a telefont, lehetetlenítsük el a védőtokozást? Sajnálom, hogy a mobilpiac nem tud semmi okosat kitalálni.

(#29) petipetya


petipetya
nagyúr

Nem lesz belógó csipketerítő? Akkor nem is kell.

"nincs rá lezsóidő"

(#30) pusszycat válasza petipetya (#29) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Vigyáz mit kívánsz... :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#31) Cifu


Cifu
nagyúr

Szóval azért, mert egy konkrétan nem működő prototípus mutogatnak (a nyitóképernyő ugyebár egy papírlap, elég feltűnő, hogy folyton 9:00 az idő...), már oda meg vissza kellene lenni? Majd ha sorozatban gyártják, és tud mindent, amit ígérnek, akkor esetleg. Ez egy paraszthajszállal van a Photosoppal kreált megoldások felett...

Pláne, hogy a megoldás értelemszerű hátrányokkal jár, pl. normális tokot erre a telefonra nem raksz... :U

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#32) .Szaki. válasza Cifu (#31) üzenetére


.Szaki.
addikt

+1

(#33) pusszycat válasza Cifu (#31) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Így is 11 mm,tokkal lenne vagy 15 az már csúnya.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#34) Cifu válasza pusszycat (#33) üzenetére


Cifu
nagyúr

Pardon, ezek szerint ez most amúgy szép? :F :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#35) pusszycat válasza Cifu (#34) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Zsebbarát méretekkel rendelkezik az tagadhatatlan,a szépség meg ugye... :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#36) Crob


Crob
tag

egy öszintén àrtatlan kérdés: kell nekünk amugy ennyire az a keret nélküli telefon? :))
Màrmint értemén hogy mindig rà kell tukmàlni valamit a userre, de ezt a csakazértis keretmentesités trendet megint nem fogom fel teljesen. :U

(#37) #16820480 válasza Crob (#36) üzenetére


#16820480
törölt tag

Kell bizony :K Nekem konkrétan ilyen kellene, ha lenne: [link]

(#38) pusszycat válasza Crob (#36) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs mindenki kenguru zsebekkel megáldva. :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#39) vicze válasza Crob (#36) üzenetére


vicze
félisten

Általánosan egyéni preferencia, nekem semennyire. :)
Majd 10év múlva kiderül, mennyire kell a többségnek.

HTC is csinált már réges-régen dual kamerát, aztán el lett felejtve, most meg már 3-nál tartunk. :)

(#40) Soleco


Soleco
tag

Akkor már inkább kávák, mint egy ilyen mechanikus izé. Legjobb megoldás az S9, meg a Mi Mix 2, nem kell bűvészkedni, annyi kávát kell hagyni amennyit muszáj, és kész. Nem ebben vártam az ""áttöréseket"" 2017-2018-ban....

(#41) roli543 válasza vicze (#39) üzenetére


roli543
őstag

Azért azt tegyük hozzá hogy a Htc Evo 3D-ben (és az Lg Optimus 2X) a két kamera 3D-s képek készítésére szolgált nem mint manapsag hogy segédkamera..
Nem tudom mennyire lesz életképes ez a telefon, de legalább valaki próbálkozik... Nagyok, hol vagytok?

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#42) Crob válasza pusszycat (#38) üzenetére


Crob
tag

Mi köze ennek a kenguru zsebekhez? Nem vettem észre, hogy annyira visszafogtàk volna magàt a telefon méretét ezek a nagy kàvàtlanitàsok. 0,1-2 tized coll nem fog sok megkönnyebbülést adni a zsebednek. A Samsung-féle megoldàs nekem böven elég, az a féL-fél centi alul-felül nekem még vàllalhato.

(#43) Crob válasza Soleco (#40) üzenetére


Crob
tag

Ez. Pontosan. :C

(#44) pusszycat válasza Crob (#42) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

"Doogee Mix 4 prototípus így meglehetősen aprónak tűnik 5,99"-es kijelzőjével az egyébként szintén domináns megjelenítőjű, 6,2"-es Galaxy S9+ mellett." -nézted a videót, mint apa és fia egymás mellett a 2 teló

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#45) vicze válasza roli543 (#41) üzenetére


vicze
félisten

M8-ra gondoltam leginkább, ahol már a "mai funkciót" látta el.

(#46) vicze válasza #16820480 (#37) üzenetére


vicze
félisten

Kivágok egy plexi lapot ráragasztok valami átlátszó matricát ikonokkal és eladom neked prototípusnak? Kikstarter -> ??? -> Profit.

(#47) chapo válasza aelod (#25) üzenetére


chapo
tag

A Mi Mix-nél az a koncepció, hogy ha szelfizni akarsz, megfordítod a telefont, így nem csak tokát tudsz vele fotózni :D

(#28) Soká:

Engedjük már el azt a téveszmét, hogy egy keretnélküli kijelzős telefon sokkal sérülékenyebb, mint egy keretes. Mit gondolsz, egy keretes telefon, ahol ugyanúgy kifut az oldalsó élig a kijelzőt fedő üveglap, mégis mivel stapabíróbb? Nem tökmindegy, alatta meddig ér a kijelző?

(#48) fuze válasza chapo (#47) üzenetére


fuze
őstag

Végre egy érdekes telefon.

adms.hu | UI Designer

(#49) Massmurderer válasza atike (#27) üzenetére


Massmurderer
őstag

Volt Nokia N95 telóm,3 évig,nem lett szalagkábeles.Utána 2.5évig nokia n900,az se lett szalagkábeles,nokia 6110 navigator se.Azóta nem változott a technika annyira hogy ne tudnák megoldani?

(#50) pusszycat válasza atike (#27) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mert ha megcsinálnák vennél doogee-t? :N

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.