Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#102) #16514048 válasza Xaels (#100) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nem érdekel hány mm-en készül, ha teljesítményben hozza az elvárható szintet és nincs vele gond. Nem vagyok MediaTek fan, nem kell úgy utalnod rá, hogy "kedvelt MTK". A jelenlegi telefonomban is Snapdragon van, nincs vele semmi gondom, igaz ez egy régebbi modell.

Engem a valós tapasztalat érdekel, a Meizu MX5-ben is MT6795 van, arról azt írják, hogy abszolút nem melegszik erősebb igénybevétel esetén sem. Ellenben például a Snapdragon 615 és 810-re nagyon sokan panaszkodnak ilyen szempontból, több készülék esetén is. Olyanokat is lehet olvasni, hogy ilyenkor leveszi az órajelet, meg bezárhat programokat. Köszönöm, én az ilyenből nem kérek.

Biztos az adott telefontól is függ valamennyire, ha kiderül, hogy ebben melegedni fog, akkor nem veszem meg, ilyen egyszerű... Nálam ez egy kizáró tényező egy bizonyos szint felett. Az eredeti hsz-ben azért írtam, hogy örülök az MT procinak, mert azokra (többek között kifejezetten erre a chipre) az utóbbi időben kevesebb panaszt hallottam, mint a Snapdragonokra, nem azért mert fanboy lennék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.