Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Minek gyártanak még több ipari hulladékot? Unisoc? WTF?
Az alcatelről mindig a one touch easy ugrik be.... :DDD :DDD :DDD

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Sajnos a 28nm-en gyártott Unisoc ( Spreadtrum) nem lesz a fogyasztás bajnoka. Elavult gyártástechnológia.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) rdt89


rdt89
addikt

Hát az akkumulátor ami értékelhető a többi kuka.

(#4) Guidetti


Guidetti
csendes tag

Nem tudom, hogy az Alcatelnek voltak-e jó telefonjai, nekem mindig az gagyi cuccok jutottak eszembe :D , mondjuk ez se tűnik túl ütősnek :D

(#5) danielrevesz


danielrevesz
kezdő

Hihetetlen, hogy van képük ilyen telefont kiadni...
basszus beszélünk itt a húsipar, mezőgazdaság stb. terén a környezetszennyezésről, de ezek az ipari hulladékok legalább olyan veszélyesek. Komolyan mondom, a google-nak szabályoznia kellene, hogy min. milyen konstrukcióhoz ad androidot.

(#6) dutrás válasza INGJOKE (#1) üzenetére


dutrás
őstag

Nekem meg az Idol 2s. Hogy az mekkora határ sz@r volt.
Csodálkozok hogy ezzel a névvel még el lehet adni telefont.

P50 pro/P40 Lite

(#7) XuChi válasza INGJOKE (#1) üzenetére


XuChi
addikt

Nekem is, ami egyenlő a GAGYI-val. Már anno mikor megkaptam mint első telefont, már akkor is gyűlöltem. Minden osztálytársam Nokia 3210-est használt, én meg mentem az alcatel-el. Kész vicc voltam :D

[ Szerkesztve ]

(#8) prolad


prolad
őstag

Nahát, van még Alcatel? Azt hittem kukázza a nevet a TCL és saját néven hoznak telefonokat.

(#9) gattolino válasza prolad (#8) üzenetére


gattolino
senior tag

Sztem a selejt az Alcatel lesz, a felső közép meg a TCL

Vivo X90 Pro Plus

(#10) joey04 válasza rdt89 (#3) üzenetére


joey04
titán

+1

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) forgonati


forgonati
őstag

Tényleg el kellene tűnnie néhány gyártónak végleg...

Keelah Se'lai!

(#12) barna70


barna70
csendes tag

1x volt Alcatel mobilon, többet sem. Volt hogy a saját zenelejátszó nem talált 1 zenét sem, vagy befagyott. És még ez a kisebb bajok egyike volt.

(#13) Teebor9


Teebor9
tag

Én használtam Alcatel Idol 3 (4.7)-et. Nagyon pöpec kis kütyü volt az árához képest.
A sztereó hangszóró elképesztően tetszett rajta. Kényelmes kialakítású, esztétikus és praktikus darab volt. Sajnálom, hogy elszúrták utána.

(#14) janeszgol válasza Teebor9 (#13) üzenetére


janeszgol
félisten

Azt a spontán repedés miatt nem mertem anno megvenni. Nekem a TCL termékei a Vodafone Smart kategóriában bejönnek, illetve van pár Alcatel, ami szintén, de a helyükön kell kezelni ezeket.
Ezek nem valók arra, mint akár egy közepes átkategóriájú telefon. Valami kompromisszumot mindig kötni kell. Vagy a videófelvételnél, vagy a hangminőségnél stb.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#15) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Kameraszámra recskázó olcsójánosoknak jó lesz ezt eladni.
Mellesleg a TCL simán dobhatnà már ezt a márkanevet. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#16) dutrás válasza janeszgol (#14) üzenetére


dutrás
őstag

Az Idol 2s nekem két memóriakártyámat cseszett el. Vég nélkül lehetne sorolni annak a telefonnak a hibáit. Pedig a hardver jó lett volna de szoftveresen egy iszonyat.

P50 pro/P40 Lite

(#17) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

A hátlap fele kamerából áll, aztán jó, ha max. a főkamera használható valamire. :D
Ennek sok értelme van...

(#18) judas13


judas13
addikt

Igaz, hogy tablet de az 3 éve kifogástalanul működik itthon, nem is értem ez, hogy lehetséges, de most is éppen erről îrok.
Mobilom 1x volt cca 15 éve egy rövid ideig tőlük, sokáig nem is volt nálam..

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#19) RedSwallow


RedSwallow
tag

Alcatel Pop C3-am volt és imádtam, hatvanszor leesett, de a plexi kijelző nem repedt mint a Gorilla Glass, karc ellen elég egy 500 Ft-os fólia, az Android nem volt agyonfrissítve, de nem is fagyott, olcsó is volt, semmi bajom a márkával.

(#20) janeszgol válasza RedSwallow (#19) üzenetére


janeszgol
félisten

Olyanom nekem is van, meg Smárt 4 néven. Eddig egyik sem ment tönkre, ma már kimondottan lassú netezéshez, de viszont töretlenül működnek.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#21) judas13


judas13
addikt

Akkor másoknál is egész időtállô a termék. Most jutott eszembe eközben megadta magát itt egy kis Asus laptop is ami eleve sokkal kevesebbet volt használva mint ez a tab, egy Lenovo tab is szervîzbe került ez a budget, 0 updatet kapô tab viszont meg csak működik nem törődik semmivel. Tényleg hihetetlen.

Szerk. Megnéztem: Android 5.0.1(!) Biztonsági csomagszint 2017-11-06
Lol

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.