Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) solfilo


solfilo
veterán

Nem vagyok biztos benne, hogy jó dolog egy szolgáltatást kétszer adóztatni. Egyszer fizetünk utána ÁFÁ-t, aztán meg lehet, hogy ezt az új adót is. :(

solfilo

(#2) Воланд


Воланд
titán

*******!

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3) pakriksz


pakriksz
őstag

már van ilyen, sőt mindenre van. ÁFÁ-nak hívják. Sőt telekom különadó is van. Ja bocs ez kit érdekel. Az átlagember leadózza a fizetése 50%-át, majd áfát fizet, majd telekomadót (mert ugye általában áthárítják, majd ezek adójának az adóját is. Hajrá, a 70+%-os elvonás már nem elég, tovább a 100% felé ahol az ember azért dolgozik hogy ne csukják le az adófizetés elmulasztásáért.
kuszaszem megoldja!

Hajrá adócsalók, egyáltalán nem csúnya dolog amit csináltok!

[ Szerkesztve ]

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#4) D1Rect


D1Rect
félisten

(#5) hackeeeee válasza pakriksz (#3) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tény..

Tehát lényegében akkor már háromszorosan fogunk adózni.. Éljen Magyarország! Mert ezt itt meg lehet tenni.. Szánalmas amit itt csinálnak...

Különadó? A sárgacsekkért? Megsúgom, hogy az már egy 2008-as tervezet volt csak a telekom most vezette be, valszeg szinte minden (közmű)szolgáltató be fogja vezetni, sőt, a telenor-nál már évek óta van, de mindegy.. sőt, a csekk utáni díjat a telekomnak fizeted, és nem az államnak, tehát nem teljesen ugyan az a kettő.. Ha bevezetik a csekkre vonatkozó adót, akkor valszeg duplán fogsz fizetni a csekkért...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#6) catroot


catroot
veterán

Nagyon szeretem a PH-lapcsaládot, így érdemeben ezt nem kommentálnám, mert lehet végleg kiraknának innen... :(((

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7) hackeeeee válasza catroot (#6) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hasonlóan gondolom.....

Véleményem szubjektív...

(#9) zoli62


zoli62
addikt

A UPC 2008-ban vajon még "megijedt" ?

(#11) localhost


localhost
Közösségépítő

[self-censored] [self-censored] [self-censored] [self-censored] [self-censored] [self-censored] [self-censored] [self-censored] [self-censored] [self-censored] [self-censored] [self-censored] [self-censored] [self-censored] [self-censored] [self-censored] [self-censored] [self-censored] [self-censored] [self-censored] [self-censored] [self-censored] [self-censored] [self-censored] [self-censored] [self-censored]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#12) LÁZ válasza catroot (#6) üzenetére


LÁZ
addikt

na igen, lenne rá megfelelő szitokszó, illetve szitokszavak különböző kapcsolatai, de jelen esetben nekem is fontosabb a ph :D

Viszont egy büdös nagy

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#13) dajkopali


dajkopali
addikt

kötelező olvasmány: [link]

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#16) Apika


Apika
Közösségépítő

Egy újabb sarc... :(

(#19) RootRulez


RootRulez
félisten

<>#><>&><&@&#>@{{}&@#&#&{}&@#>[]í][#>!!!!!!!!!!!!!!!!!!

═════════════════════════════════════════

(#21) dajkopali válasza zoli62 (#15) üzenetére


dajkopali
addikt

hááát :)
én sem igazán tudom, majd a modok döntenek

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#23) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Éljen Magyarország! (helyett máshol)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#26) Rive


Rive
veterán

Kell ez, másképp nem tudják majd visszafizetni az előző telekomadót ha megjön az itélet :U

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#32) Rickazoid válasza Cyberpunk (#30) üzenetére


Rickazoid
addikt

Nagyon nem hülyék azok, nagyon nem sajnos. Csak erkölcstelenek, ****, ****, ****, ****, ****, stb.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#33) Lenry


Lenry
félisten

még keresem a megfelelően erős szitokszót

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#36) mephi666


mephi666
nagyúr

átgondoltam magamban párszor, mit írhatnék, de egyik sem lenne szalonképes... így mindenki képzeljen el valami 5perces cifrát, amiben az összes nem épp szalonképes káromkodás szerepel

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#38) Cyberpunk válasza mephi666 (#36) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerintem itt mindenki sejti hogy mik lenének azok. Nekem is vissza kell fognom magam. Ez szégyen és talán a legjobb szó rá a szánalmas. "jobban élünk mint 4 éve" :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#39) hackeeeee válasza fatal` (#20) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

(#34) Cyberpunk: 150k-ra, mégis miből? Ugyanmár... Amikor lényegében mondhatni az a cél, hogy kilépjünk az EU-ból.. Ugyanmár...

[ Módosította: Kalandor ]

Véleményem szubjektív...

(#46) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Egyszerűbb lenne, ha megemelnék az ÁFA-t. Ja hogy egységes na igen az gáz. De így legalább nem adóznánk többször a már amúgy is megadóztatott jövedelmünkből.

polonic: ja és milyen igaz, ez ihlette ennek a hsz.nek az utolsó mondatát. :K

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.