Hirdetés

2024. szeptember 8., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Szép gesztus? Az nVídia semmit se csinál gesztusból. Ez csak egy újabb mód, hogy reklámozza a saját lapkakészletét konkurens telefonokon is (mivel gyakorlatilag mostanában csak ilyen létezik, így a tegra zonenak sem volt túl nagy marketing értéke már)

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#2) dsr


dsr
senior tag

Nem rossz , de azért elég átlátszó marketing ügy , ahogyan előttem is írták ...

(#3) Crytek


Crytek
veterán

Inkább a Dead Trigger jelenhetne már meg végre PC-re! Fél éve sikeresen megszavazták greenlighton azóta se adták ki :O

Next PC Upgrade: 2022

(#4) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Tegrás telefonom van (hogy lehettem ekkora barom, hogy ilyet vettem??? :/ ), az első dolgom a root után, letörölni a Tegra Zone-t...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#5) smkb


smkb
őstag

Melyik profitból élő, nem államilag vagy alapítványból finanszírozott cég fektet munkát bármibe gesztusból? Te gesztusból dolgozol a munkahelyeden, vagy bérért?

(#6) Peterson_


Peterson_
addikt

Azt tudom, hogy pár Tegra-exkluzív címet elérhetővé tettek a többi modellre is, de ha tegrára tervezett játékokkal akarok játszani, nekem okvetlenül kell a tegra zone? :F

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#7) Cathulhu válasza smkb (#5) üzenetére


Cathulhu
addikt

Tudtam, hogy majd jon egy nV fanatikus es behisztizik. Mutasd meg hol mondtam, hogy csak az nV csinalja egyedul?

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#8) Xaels válasza Peterson_ (#6) üzenetére


Xaels
félisten
LOGOUT blog (1)

Nem kell a TZ. Playen ugyanúgy meg lehet találni ami olyan. Legalább is amikor One X-em volt akkor még úgy volt.

Amúgy nem ezt a hírt vártam elsőnek a mai napra...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) Peterson_ válasza Xaels (#8) üzenetére


Peterson_
addikt

Egyszer- egyszer rákerestem Tegrás gammákra, de végül sosem vettem egyet sem.
Azthiszem a Horn-nál láttam, hogy elérhető lett, többen mégis azt írták, hogy telepítéskor meg kapták az üzenetet az inkompatibilitásról.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#10) tjb007 válasza Crytek (#3) üzenetére


tjb007
nagyúr

(#11) Crytek válasza tjb007 (#10) üzenetére


Crytek
veterán

De nekem pc-re kell nem ilyen fércmegoldással! :DD
Tabletemet meg telefonomat is bármikor rákötötm tv-re + gamepadot is hozzárendeltem már ,de én pc-n akarom tolni egér billel.
Csak jó lenne tudni mikor ohajtanak már vágre kiadni :W

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#12) tjb007 válasza Crytek (#11) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ezt is tudod tolni egérrel meg billentyűzettel.
Ha lesz is PC változat ugyanezt fogod kapni azzal a különbséggel, hogy kettő helyett egy kattintással tudod majd elindítani. Ne gondold az, hogy majd kapni fog egy vadonatúj PC-re szánt változatot. Elég csak megnézni a Shadowgun Deadzone PC-s változatát.

(#13) Peterson_ válasza tjb007 (#12) üzenetére


Peterson_
addikt

Vagy három helyett kettővel.
Egy kattintással csak kijelölöd a parancsikont :DDD

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#14) halkow


halkow
őstag

végre

Alcatel onetouch idol2s the king

(#15) tjb007 válasza Peterson_ (#13) üzenetére


tjb007
nagyúr

+

Windows 8 Metro, ott is csak egy kattintás.

(#16) Peterson_ válasza tjb007 (#15) üzenetére


Peterson_
addikt

Bicsibocsi, én még le vagyok ragadva a 7-es winnél.
Amúgy is csak viccnek szántam, na. :B

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#17) Crytek válasza tjb007 (#12) üzenetére


Crytek
veterán

Shadowgun Deadzone PC-s változata nagy király ,kivéve hogy csak a multit adták ki :W

Next PC Upgrade: 2022

(#18) tjb007 válasza Crytek (#17) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mivel a Deadzone multiplayer only, ezért nagyon mást nem is tudtak volna kiadni belőle.

(#19) Crytek válasza tjb007 (#18) üzenetére


Crytek
veterán

Arra írtam hogy ennyi erővel a single részt is kitolhatták volna pc-re!
Portolás ilyen térem nem hsizem hogy sok időt vett volna igénybe! De ha nem kell nekik a plussz pénz az az ő bajuk.

Next PC Upgrade: 2022

(#20) Lomha 8V válasza Cathulhu (#7) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Nem tudom, hogy nV fanatikus e, de nem hisztizett. Értelmesen leírta, amit akart és teljesen igaza van. És valóban sehol nem írtad, hogy az nV csinálja egyedül, de nincs is a témához semmi köze, szóval nem értem miért kellett volna írnod és, hogy egyáltalán, hogy jön ide?

(#21) vicze válasza Peterson_ (#16) üzenetére


vicze
félisten

Ez az opció úgy Win95-óta van ha jól rémlik. :P

(#22) Cathulhu válasza Lomha 8V (#20) üzenetére


Cathulhu
addikt

Ugy, hogy nyilvanvaloan az en hozzaszolasomra reagalt, legalabbis a szohasznalatabol itelve, mivel maga a cikk nem ilyen kontextusban hasznalta gesztus szot. Innentol kezdve engedtessek meg nekem, hogy viszont reagaljak, es mivel egy olyan tenyt probalt belemagyarazni a hozzaszolasomba, ami a te allitasod szerint sem szerepel, innentol kezdve a) vagy szovegertelmezesi problemakkal kuzd, b) fanboykodott.

szerk: most latom, hogy a szep gesztus kifejezes idokozben el is tunt a cikkbol. Innentol kezdve valoban ertelmezhetetlen mind az en hozzaszolasom, mind az o reakcioja.

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#23) Peterson_ válasza vicze (#21) üzenetére


Peterson_
addikt

Jóvan' bakker, most szívjátok ám ki a vérem :P :DDD
Tényleg nem tudtam, de nem is volt soha igényem, hogy ne kettőt kattintsak, hanem egyet. :))

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#24) Lomha 8V válasza Cathulhu (#22) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Akkor itt volt a hiba. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.