Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Preda


Preda
aktív tag

Ez nem teljesen így igaz. Ugyanis meghagyták a régi rendszert is. Random is kapod a cuccokat. Meg achikkal is.

(#2) twollah


twollah
nagyúr

Mi az az achievement rendszer?

(#3) Killing válasza twollah (#2) üzenetére


Killing
addikt

Nyilván valami eredmény raktározó rendszer. :D
De majd jönnek az expert gamer-ek és megmondják. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#4) Vitus válasza twollah (#2) üzenetére


Vitus
őstag

Ilyen eredmény rendszer. Elég felkapott lett sok játékban. Ilyen játékon belül elérhető célok. Pl. Ölj meg 1 golyóval 3 embert vagy csinálj meg egy kört halál nélkül stb. csak a képzelet szab határt, vannak értelmes és vannak mókás dolgok. Ha megcsináltad az tárolódik és utána tudod mutogatni, hogy te ezt is meg tudtad csinálni stb.. Játéka válogatja (fps, rpg, rts) miket lehet elérni. Ezzel érik el, hogy ha már szénné untad a játékot akkor is lehessen még valamit elérni benne.

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#5) twollah válasza Vitus (#4) üzenetére


twollah
nagyúr

Ja ertem es akkor a homokozoban enyem lehet a nagyobb lapat, mert respektem van a tobbiek elott?

(#6) Prof01 válasza twollah (#5) üzenetére


Prof01
veterán

Pontosan. :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#7) Jhonny06 válasza twollah (#5) üzenetére


Jhonny06
veterán

Régen, amikor stat alapján adott új fegyvereket, akkor még volt is értelme. Most, hogy random adja őket, teljesen fölösleges. Kinek nagyobb a farka, maximum, ahogy mondtad. De aki meg ezzel dicsekszik, az meg is érdemli.

[ Szerkesztve ]

(#8) bunfi


bunfi
őstag

Quicksilver: A TF2 NEM HASZNÁL CELL-SHADING TECHNOLÓGIÁT! SOHA NEM IS HASZNÁLT ÉS SOHA NEM IS FOG HASZNÁLNI. Jó lenne ha ilyen általános tévhiteket nem terjesztnél tovább.

Az achievement rendszer szar volt és szar is maradt. Mert olyan feladatokat adott, amiket csak különleges körülmények között, vagy teljesen torz-idióta játékstílussal lehetett teljesíteni, ezért inkább mindenki lefarmolta (=baráti társaságok vagy vadiegenek segítségével, erre specializált mapokat futtató szervereken szerezte meg irreálisan rövid idő alatt). Ez látta a Valve, hogy ez így nem jó és kitalált egy olyan rendszert, amely ennél még kaotikusabb helyzetet és általános elégedetlenséget idézett elő. Amúgy meg teljesen feleslegesek az achievementek, mert vendégségben sem érdemes azt marasztalni, aki nem érzi jól magát. Meg ez nem konzol, hogy adni kell valamit a hülyegyrekeknek, amivel még elrágódhatnak egy darabig. Harmadrészt pedig senkit nem érdekel, hogy kinek hány achievementje van meg, mert egyrészt mindenki farmolja, másrészt pedig a hülye feladatok miatt nem skill, hanem szerencse kérdése a dolog.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#9) Jhonny06 válasza bunfi (#8) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ebben nem értünk egyet, teljesen normális játékkal kb 25%-nál járok és nem is nézem, soha nem is néztem, hogy mik ezek, egyszerűen csak látom néha, hogy ezt-azt teljesítettem. Head of the Class, ilyesmik. Miért lenne ez hülyeség?

(#10) RasHaN válasza bunfi (#8) üzenetére


RasHaN
aktív tag

Embere válogatja, én sosem farmolom az achivementeket, és így is van rengeteg amiért jól meg szoktam dolgozni, és még élvezem is.

viszont a nyálam sem verem rá hogy megvan, egyszerűen jó móka megcsinálni (public szerókon meg úgysem hardcore csapatjátékról beszélünk, belefér hogy achivementre gyúrok)

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#11) fpeter07 válasza Jhonny06 (#9) üzenetére


fpeter07
veterán

spy-nak az achijait még 1x nem néztem meg de van már kb 20 :)

(#12) zed1983


zed1983
őstag

Lassan jöhetne egy orange box 2 is :D

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#13) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Én az első résznek sem értettem lényegét :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.