Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pete55555


Pete55555
addikt

Én még mindig nem értem az ilyen kis hordozható hangcuccokat (pláne ennyiért), valaki magyarázza már el, mire jók ezek.

...Szeretem leracsniztatni...

(#2) Pirosász válasza Pete55555 (#1) üzenetére


Pirosász
aktív tag

Hát pl. kollégiumba kicsit tehetősebb diáknak biztos jó.Telefonja van mindenkinek,tudod hozni-vinni hétvégente.Jobb mint egy sokol rádió. :D

(#3) G.Peter


G.Peter
aktív tag

Úgy látom nem csak Legendd áll hadilábon a mértékegységekkel. Az az 1 Amper feszültség nekem nagyon szúrja a szememet...

A hangszóró meg ennyi pénzért nem túl jó vétel. De legalább jól néz ki.

(#4) pusszycat válasza Pete55555 (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Saját tapasztalat pl. laptopon nézegetel egy filmet ami valami oknál fogva alapból halkabb és hiába húzod maxra a laptopod hangerejét nem érted. Na akkor egy ilyen kisegít. Azonkívül a legtöbb tartalmaz telefonkonferenciához való lehetőséget. ;] :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#5) Bocha válasza G.Peter (#3) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Eh, ez gáz. Kijavítottam, köszi! :R

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#6) kovee01


kovee01
tag

Komolyan nem tudtam hogy a TDK gyártó még "él"...

Kérdezz bátran, szervizben is dolgozom, ha tudok segítek! kovee01 felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#7) oliolioli válasza kovee01 (#6) üzenetére


oliolioli
csendes tag

Nem rég még Rétságon is volt TDK gyár.

14 éve újonc...

(#9) tocsa


tocsa
senior tag

Vettem egy ilyet Amazonon, de alapban amerikai csatlakozoja van a tapegysegenek. Viszont a tapegyseg modularis, latszik, hogy ez a csatlakozo resz cserelheto. Hol lehet venni hozza olyan EU-s feltetet ami Mo.-n is jo? Addig marad az extra konverter csati.
TDK oldalan hiret hamvat se latom semmilyen hangszoronak. Probaltam kerseni adapter model number alapjan is, sikertelenul.

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.