Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hg3X


Hg3X
tag

Nekem határozottan szimpatikusnak tűnik :K

Jeff who??

(#2) GodGamer5 válasza Hg3X (#1) üzenetére


GodGamer5
addikt

Így Vegával mondjuk egész jónak tűnik, de gondolom megkérik az árát.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#3) Goblin12


Goblin12
őstag

Hali.

Van bármilyen lehetőség arra, hogy ezt a fajta kis gépet TV-n egy távirányítóval lehessen irányítani? :F

wireless egér, megfejtettem. :)

[ Szerkesztve ]

(#4) rodrigez válasza GodGamer5 (#2) üzenetére


rodrigez
senior tag

Csak az öli meg az egészet, hogy 2400Mhz-es DDR4 modulok a maximum támogatottak. Gondolom SO-DIMM-ben nincs gyorsabb, de az APU pont, hogy sávszélre éhezik. Ezért is maradok egyelőre inkább egy miniITX + DDR4 3600mhz kombónál.

(#5) Hg3X válasza GodGamer5 (#2) üzenetére


Hg3X
tag

Sajnos szerintem is megvan rá az esély, hogy a kompakt méret miatt, bizony drágább lesz. :c

Jeff who??

(#6) antikomcsi válasza rodrigez (#4) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha meg a ddr4 3600MHz ram helyett sima 2133-ast veszel, akkor már érdemesebb egy 1030-at venni mellé saját vrammal. Nagyjából ugyan ott vagy anyagilag.

(#7) Meteorhead


Meteorhead
aktív tag

Tud valaki konkrét tesztet arról, hogy a Raven Ridge SoC-ok hogyan teljesítenek egyes RAM tempók és OC mellett?

(#8) rodrigez válasza antikomcsi (#6) üzenetére


rodrigez
senior tag

Akkor viszont felesleges a Raven Ridge. :) Szeretnék egy kb. mindenre elég, nagyon kis helyen elférő APU-s gépet, ezért várom nagyon a 2400G-t is, de látszik, hogy nagy áldozatokat kell honi a megfelelő teljesítményért.

(#9) Somatom


Somatom
veterán

Milyen lehet ez a vas Linux (pl. Puppy), vagy Android (pl. Remix OS) alatt? Barátok, vagy felejtős?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#10) 0P1


0P1
aktív tag

Hát ez elég gyengusz lesz a Hades Canyonhoz képest, cserébe jóval nagyobb is ....

(#11) antikomcsi válasza rodrigez (#8) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Sajnos így igaz, ahogy mondod. Valamelyik kezedbe bele kell harapni mindenképpen.

Pici gép az gondolom itx, ott meg a legtöbb esetben 2 slot van. Ha 8 giga rendszer memóriát szeretnél, akkor 2x4-el nem lehet megoldani az apu mellett, ha meg nagyobb modulokat veszel az már aránytalanul nagy többlet költség. Pláne ha 3200MHz felettieket néz a vásárló.

Az biztos, hogy lehet számolgatni, ki, mivel jár jobban.

(#12) Fiddlestick


Fiddlestick
aktív tag

Mennyibe fog kerulni egy ilyen ?

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#13) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Ez ütős kis gépnek ígérkezik. Gyakorlatilag egy erősebb desktop kiváltható vele. Tényleg jó lenne tudni az árát.

szerk.: Corsairnak vannak 2666MHz-es SO-DIMM DDR4 moduljai. Egyébként biztosan hatással van a sávszélességre, de ettől még kenterbe fogja verni a többi, nem dedikált megoldást.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#14) rodrigez válasza antikomcsi (#11) üzenetére


rodrigez
senior tag

Hát egyelőre pedig 2x4Gb lesz, mert akkor 37 körül tudok venni 3600-as RAM-okat. 7x ezret nem szánok memóriára. Nálam a játék az a GTA V, meg a régebbi cuccok, Tomb Raider, Bioshock. De azért belekóstolnék a Doomba, Wolfba is. :) Ha kijön, megnézem az első normális teszteket, ahol kitapasztalják mi mennyit hoz a konyhára ( memória, tuning, stb. ) és, hogy kb. a milyen beállításokkal lehet épkézláb sebességet kicsiholni a népszerűbb játékokban. Láttam 1-2 elég biztató tesztet R5 2500U-val 2400-as DDR4-el szerelve. Ha azt vesszük, hogy 3600Mhz-en 50%-al lesz több a sávszél és 11CU vs. 8CU, meg túlhajthatóság 1400-1600mhz környékére, én elég bizakodó vagyok, hogy 900p-ben közepes vagy annál kicsit jobb beállításokkal lehet majd játszogatni. régebbi konzolom is van, szóval nem vagyok PC Master race tag, hozzáedződött a szemem a 25-30fps-hez. :D

Szerk.
GTA V 1080p low beállításokkal 40-50fps egy Hp Envy 360X-el (R5 2500U)
Külön jó, hogy a srác kitette a bal oldalra a fogyasztásmérő képét és a teljes gép fogyasztása átlagban 41-42w volt. Azt írja, hogy az R5 2500U a 15w-os TDP-t nagy terhelés alatt ki tudja tolni 25w-ig is. De ha konstans 25w-ot veszünk is, a 2400G TDP-je alapjáraton 2,5x nagyobb lesz és szemérmetlenül meg lehet majd rántani az órajelet. 3 hét és minden kiderül. gondolom lesznek tesztek dögivel. :)

[ Szerkesztve ]

(#15) hapakj


hapakj
aktív tag

Végeredményben tehát a multimédiás igényeket támasztó vásárlók nem feltétlenül lesznek rákényszerítve a ZBOX E sorozatra

Nem mintha, az Intel annyira rossz lenne multimediában :U

(#16) Goblin12


Goblin12
őstag

Van az ilyesmi mini pcknek itt a PH sajat topikja?

(#17) Lacok


Lacok
őstag

A grafikus részhez a 2400MHz-es memória kevés lesz.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.