Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

[link] tényleg a hét közepén jelentették be, csak nem most, hanem három hete.

egyébként bánja a franc, az ubuntu úgy rohan a vesztébe, ahogy akar. pedig már több alkalma is lett volna a főnökének rádöbbenni, hogy hiába a sok pénz, az még észt nem jelent.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) Mr X válasza bambano (#1) üzenetére


Mr X
veterán

Ezt a vesztébe rohanós részt kifejthetnéd. Laikusként nem vagyok ilyen mélységben benne, de nem látom, hogy nagyon hanyatlana az Ubuntu népszerűsége.

(#3) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

Az elmúlt időszakban gyakorlatilag minden területen azt játszották, hogy majd ők megmutatják, ki a menő csávó. Majd ők megreformálnak mindent és majd a linuxosok leborulhatnak előttük... Az ilyen törekvésekre nem feltétlenül ad pozitív választ a közösség, és akkor jól pofára esnek.

Miközben az ubuntu minősége olyan, hogy sok mindenkitől hallom, hogy nem erőltetik tovább.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#4) lezso6 válasza bambano (#3) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én már elég régen váltottam róla debianra, már akkor komoly gondjaim voltak vele. :( Pár hónapja meg a debiant dobtam, de persze nem azért mert baj lett volna vele, hanem mert megtetszett a gentoo. :)

(#2) Mr X: Az ubuntu a linuxok windowsa. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6) ƬΛЯΛ válasza lezso6 (#4) üzenetére


ƬΛЯΛ
senior tag

"Az ubuntu a linuxok windowsa. :D" Ezen meghalok :C Ez lett a mottóm :R

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#7) E.Kaufmann válasza bambano (#1) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Mit fáj neked az? Had rohanjon :) Amíg nem nyomnak más disztribúciók fejéhez pisztolyt addig nincs gond. Amúgy laikusként a sokszínűség inkább baj felhasználói szempontból. Tudom szerinted a Word is hülyeség meg az összes WYSIWYG szerkesztő is elmehet a búsba. De hátha bejön nekik hogy nem mindenben vonulnak együtt a törzzsel. Tudom nagyon nem távolodhatnak el mert ahhoz sok zsé kéne meg nagyobb népszerűség.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.