Hirdetés

2024. szeptember 1., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Háth ez csúcs!! Mikor megláttam a nicked, arra gondoltam, hogy megint vmi tutit fogok látni, és IGEN!:R Szép munka!

when the sun shines, we'll shine together

(#2) #43960832


#43960832
törölt tag

Majd a végeredményről is kérünk képet! :R

(#3) Móci


Móci
addikt

Kegyetlen ügyes vagy! Igényes, szép munka, még ha a téma egy kicsit khmm is a magamfajtának (de ugye nem nekünk készül, a célközönség meg ennek örül). :DDD
Profi munka, mese nincs! :R

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) mephi666


mephi666
nagyúr

banyek, nagyon szép munka ismét :K nem semmi türelmed lehet hozzá... egyre kíváncsibb vagyok a végeredményre...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez igazi ajándék lesz. :K
Maximális tisztelet a belefektetett időért, és munkáért. :R

Annyit hozzátennék, hogy belülre érdemes lenne betenni egy sűrű szövésű fémhálót, minden oldalra.

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#6) Takemoto


Takemoto
tag

Köszönöm mindenkinek! :R

(#5) D1Rect: Ráhibáztál! :K Ez a ház is úgy lesz megcsinálva, mint a "kocka ház". Az is kapott belülről fémhálót. Ennek csak az oldallapon lévő kivágásnál nem lesz háló....bár így lehet, hogy értelmét veszíti az egész árnyékolás, nem tudom. Vélemény?! :F

Ma elkezdtem a ragasztást, hamarosan arról is írok.

Üdv.: Takemoto

"Bringázás közben előbukkan belőlem az a lény, aki ebből a bolygóból lett; a vándor, aki este tiszta lélekkel pihenhet meg..."

(#7) D1Rect válasza Takemoto (#6) üzenetére


D1Rect
félisten

Hopp, látom. :B
Azt is te csináltad? Nem is figyeltem. Régebben olvastam, nagyon egyedi. :R

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.