Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) t72killer válasza ncc1701 (#49) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha lenne EÜ kapacitás, lezavarhatnánk. Sajna nincs, úgy a mostani kb 10x-esére lenne hozzá szükség, és akkor külön reklámozhatnánk a korona-partikat.

A briteknél Borisz egy vicc, a kontinens egyik leggázabb egészségügyén ül, minimális ICU kapacitással - erre kitalálja a nyájimmunizálós tervét. Persze értem, ha gyorsan végigsöpör az országán az jó a gazdaságnak - főleg, hogy a pénzbe kerülő nyugdíjasokból-betegekből visz el jó sokat. Ráadásul a végén még eladhatja az egész brexit+korona recessziót szimplán koronás címszó alatt. De úgy tűnik berezelt, mégse akar olaszo. 2.0át játszani a nagy büszke birodalommal.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#52) ncc1701 válasza t72killer (#51) üzenetére


ncc1701
veterán

Na, vittorunk stadionokra szemrebbenés nélkül kiad pár 100mrd ft-ot, de egészségügyre semmit. Szóval, retardáltakból itt is jól állunk, mondhatni eu szintet lazán leverjük.

(#53) janeszgol válasza updog (#42) üzenetére


janeszgol
félisten

Oké-oké, kicsit sarkosra vágtam. A lényeg: senki nem kellett volna beengedni teszt nélkül. Nem lézeres prüttyögtetővel, hanem teszttel.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#54) ncc1701 válasza janeszgol (#53) üzenetére


ncc1701
veterán

Nem volt gyorsteszt. A napokban lett 45 perces. Plusz a teszt sem 100%-os, azaz némileg el kell szaporodjon az emberben a vírus ahhoz, h ki lehessen mutatni.

(#55) kenwood válasza janeszgol (#1) üzenetére


kenwood
veterán

Sajnos erre a kerdesre csak a gyikemberek,es a hatterhatalom tudja a valaszt :DDD

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#56) t72killer válasza ncc1701 (#54) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Erre találták ki értelmesebb helyeken a beutazók kötelező 14napos karanténozását. "Érdekes", mostmár ez az enyhébb intézkedések közé tartozik (normális lett a határzár...).

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#57) ncc1701 válasza t72killer (#56) üzenetére


ncc1701
veterán

Túl későn, jegyezzük meg.

(#58) dabadab válasza ncc1701 (#49) üzenetére


dabadab
titán

Nem fail. Nézd meg, hogy mi történt Voban, ahol mindenkit teszteltek. Két hét alatt megállították a járványt.

Nyilván egy kétezres kisvárosban könnyebb végigzongorázni ezt, mint egy egész országban vagy kontinensen, de nagyjából ennek kellene a példának lennie.

DRM is theft

(#59) kenwood válasza dabadab (#58) üzenetére


kenwood
veterán

Szerintem fesleges nehany milliardot elkolteni mindenki tesztelesere. Egyszerubb majd tizezer milliardokat beletolni a darabokra hullott gazdasagba :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#60) ncc1701 válasza dabadab (#58) üzenetére


ncc1701
veterán

Várjunk még azért ezzel a hurrá optimizmussal. Most akkor egész életükben karanténba kerülhetnének, nehogy elkapják, és újra kezdődjön az egész.

(#61) Toncsi válasza dabadab (#58) üzenetére


Toncsi
aktív tag
LOGOUT blog

Ezzel a mindenkit teszteljünkkel és úgy állítsuk meg a vírust, azért van pár probléma.
1.: A teszt nem 100%-os: lásd a karanténban lévő youtube-ozó srác bátyját [link] 3 negatív teszt után hazaengedték, utána kiderült, hogy van mellette 2 pozitív is...
2.: Már ilyen kevés esetszámnál is egyre több idő kiértékelni a teszteket (egyre nagyobb csúszásban vannak)
3.: ok, hogy Mo-n mondjuk 3 hét alatt felszámoljuk a vírust, de mi lesz utána? Tízezrével jöttek haza külföldön dolgozók, velük mi lesz? Csak a mezőgazdaságban, több mint 40000 külföldi (olcsó) vendégmunkás szokott "besegíteni", hogy pótoljuk őket? A határzár ellenére is van átmenő forgalom... a 3 hét után mit csinálunk, ha újra felbukkan a vírus (újra 3 hét teljes karantén)?

[ Szerkesztve ]

(#62) kenwood válasza Toncsi (#61) üzenetére


kenwood
veterán

Igen,ezek nehez kerdesek, ezert is gondolkodott eleinte tobb allam is abban,hogy kapja el mindenki,es legyen meg az immunitas mielobb. Az a gond ezzel, hogy sokan nem tudjak otthon kiheverni,kell a korhaz,egyeseknek a lelegeztetogep. 50 alattiaknak is,tevedes, hogy csak az oregek vannak veszelyben. Egy hatvanmillios lakossagu orszag egeszsegugyi rendszeret mar nehany tizezer igazolt fertozott is megfekteti.Abban a verzioban valszeg szazmillios nagysagrendu lenne a halottak a szama.

Mondjuk en arra is kivancsi leszek, hogy itthon mit kezdenek az olyan emberekkel,mint az egyik szomszedom : nemhogy megtakaritasa nincs,de meg ingosagai se nagyon. Napiberben dolgozott valami kajazdaban,amit 2 hete bezartak. Neki par napon belul mar kenyerre sem lesz penze.
Ilyen emberekbol min. szazezer van itthon ...

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#63) dabadab válasza ncc1701 (#60) üzenetére


dabadab
titán

Hol láttál itt hurráoptimizmust? Leírtam, hogy a járványnak nem csak úgy lehet vége, hogy mindenkin végigmegy, hanem úgy is, hogy megállítjuk.

DRM is theft

(#64) dabadab válasza Toncsi (#61) üzenetére


dabadab
titán

Nem kell tökéletesnek lennie, bőven elég az, ha sikerül elérni, hogy átlagosan egy fertőző kevesebb, mint egy új embert fertőzzön meg.

DRM is theft

(#65) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"...ma kaptam meg úgy ezredik alkalommal burkoltan hogy hülye vagyok, mert figyelek a fogyasztásra az eszközöknél, nem akarom semminek kinyomni' a szemit, inkább veszek drágábban kevesebbet fogyasztó dolgot..."

Ha szabad nekem cinikusnak lenni, akkor az leszek.

Utoljára a világítás korszerűsítése volt az intő példa.
Tegyük fel, hogy mindenki úgy gondolkodik, mint te. Ezzel a lakossági fogyasztás 20 százalékkal csökken egyetlen esztendő alatt.
A következő évben hatalmas gondja lesz az energia szolgáltatónak. A termelésben dolgozók számát nem tudja csökkenteni. Az adminisztrációból előnyugdíjasként megszabadul néhány személytől. Ez persze csak hosszú távon megtakarítás. Némi automatizáció is segít, sok pénz kifizetése árán.
Egyetlen esélye van nullára hozni az egyenleget. Kettő-három év alatt emelnie kell a fogyasztói árakat arra szintre, hogy megkapja az eredeti bevételét. Ráadásul megnövelve az átállás okozta járulékos költségekkel.

Pontosan ez történt felénk. A fogyasztás csökkentése minden esetben áremelkedéshez vezet. Kevesebbért, többet kell fizetned.

Ha csak pianóban takarékoskodsz, amivel el lehet tolni egy következő erőmű építését, akkor minden évben megkapja a tervezett bevételét a szolgáltató. Lassabban kell költenie a fejlesztésekre. Elméletileg az is előfordulhat, hogy kismértékben csökkennek az árak.

Ennek van egy sokkal veszélyesebb olvasata is. Nagyon jól hangzik, kilépni a fogyasztói társadalomból.
A következményi viszont tragikusak, ha sokan teszik egyszerre. Nem lesz többet WC papír, tej, liszt, alapvető élelmiszer, .... Ha igen akkor nagyon drágán. Hiába gyárt a gyártó, ha nincs kereskedő. Ha nincs stabil pénz, akkor marad a csere kereskedelem. A városközpontokban lakóknak nem lesz csere értéke.

Ha a vírus nem tudjuk megfékezni, elegendő mennyiségű ember esik ki a fogyasztásból ahhoz, hogy majd mindenki visszasírja a boldog "vírusmentes" időket. A jegyrendszerben mindenki egyenlő. Akinek van fegyvere talán egyenlőbb.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#66) ncc1701 válasza kenwood (#62) üzenetére


ncc1701
veterán

Ezt ugatom. Csak addig marad otthon akárki is, míg kap pénzért kaját az osanban. Amint nem lesz pénze kaját venni, az állam meg leszarja, munkahelye már nincs, és nem is talál, elmegy lopni. Ja. A minmálbér után járó munkanélküli segélyt meg hagyjuk, az nem lesz elég kajára.

[ Szerkesztve ]

(#67) updog válasza kenwood (#62) üzenetére


updog
senior tag

"Neki par napon belul mar kenyerre sem lesz penze."

Hülye vagyok a közgazdaságtanhoz, de egy azonnali mindenkinek járó alapjövedelem a mindenféle adó/járulékkedvezmények helyett miért nem járható(bb) út? A fogyasztás megmaradna, a vállakozók fizetnék az adót tovább, amiből mehetne az alapjövedelem, amit elköltenek az emberek a vállalkozóknál - ez a naiv gondolatom.

Jó, mondjuk pont a másik topicban írtam le hogy pl. a KATA kedvezmény milyen röhejes ~5Mrd / hó körüli "engedmény", míg pl.negy 100k körüli alapjövedelem, még ha csak azt nézzük hogy aki x ideje dolgozik az kapja (3-4-5M ember?), az orbitális összeg havonta... úgyhogy semmi :B

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#68) ncc1701 válasza dabadab (#63) üzenetére


ncc1701
veterán

Nem tudod megállítani. Elég egyetlen fertőző, és újrakezdődik. Fizikai képtelenség, h 7mrd embert 100% biztosan tesztelj. Ezért sem mennek ebbe az irányba.

(#69) dabadab válasza ncc1701 (#68) üzenetére


dabadab
titán

Ahhoz képest, hogy nem lehetséges. elég sok más fertőzést sikerült megállítani.
A COVID-19 azért macerás, mert sok a tünetmentesen fertőző, de ez is csak nehezíti a dolgot, nem teszi lehetetlenné.

DRM is theft

(#70) kenwood válasza dabadab (#69) üzenetére


kenwood
veterán

Kerdes,mennyire neheziti. Ha ujra kinyitnak a nagy irodahazak, megnyitnak az etteremek,diszkok,fesztivalok, ujra teljes lesz ak inalat a rosszlanyok.hu-n, akkor egy tunetmentes virushordozo hany embert fog megfertozni ? Vagy most akkor evekig beallunk erre az izolaciora ? Annak elkepeszto mentalis kovetkezmenyei lennenek. Sokan mar 1-2 het utan is kezdenek bekattanni,mi lenne masfel ev utan ?

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#71) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Mikor fog már esni az ingatlanok ára? Azoknak a termékeknek az ára, amik az üzemanyag árra hivatkozva drágultak?

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#72) dabadab válasza Victoryus (#71) üzenetére


dabadab
titán

Mikor fog már esni az ingatlanok ára?

A bérleti árak már estek, az eladási ár azért tipikusan hosszabb távon változik, de egy-két hónapon belül ott is látható lesz az esés.
A többi ár meg nem triviális, hogy essen.

DRM is theft

(#73) ncc1701 válasza Victoryus (#71) üzenetére


ncc1701
veterán

Kivárnak. A 2008-as válság után kb 2012 körül voltak padlón az árak.

(#74) ncc1701 válasza dabadab (#69) üzenetére


ncc1701
veterán

Pestis, lepra, spanyol nátha plö? Ja, ezek nem. Szóval, konkrétan?

(#75) updog válasza Victoryus (#71) üzenetére


updog
senior tag

A lakástopicban elő szokott kerülni ez a kérdés, néhány héttel ezelőttig az volt az általános vélemény ott, hogy senki ne várjon nagyobb zuhanást, mert (akkori "normál" helyzet szerint) valószínűleg nem az lesz az emberek legnagyobb gondja, hogy rohanjanak olcsó lakást venni. Ez szerintem egyre inkább tény lesz, mint vélemény...

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#76) dabadab válasza ncc1701 (#74) üzenetére


dabadab
titán

SARS, H1N1, Ebola, csak hogy a közelmúlt járványaiból szemezgessek.

DRM is theft

(#77) ncc1701 válasza dabadab (#76) üzenetére


ncc1701
veterán

Nem akarok kötekedni, de az influenzát úgy megállították, h azóta is évente 3-400e ember hal bele.

(#78) dabadab válasza ncc1701 (#77) üzenetére


dabadab
titán

Írtam én általában az influenzáról? Nem. Akkor meg minek árnyékboxolsz?

DRM is theft

(#79) ncc1701 válasza dabadab (#78) üzenetére


ncc1701
veterán

A h1n1 konkrétan egy inluenza törzs. Valamint szépen jön fel plö a kolera is a sok oltás ellenes barom miatt. Elég régi vírus, oszt mégsem sikerült kiirtani.

(#80) dabadab válasza ncc1701 (#79) üzenetére


dabadab
titán

Oké, persze, ha gondolod játszhatod az értetlent, nyilván a H1N1/09-ről van szó, ami 2009-ben okozott járványt.

DRM is theft

(#81) ncc1701 válasza dabadab (#80) üzenetére


ncc1701
veterán

Ezek a törzsek még ma is megvannak. Mindössze annyi történt, h van ellene védő oltás, amit ha akar, az ember beadat magának.
Ebola dettó. Nem tűnt el, csak van ellene oltás.

(#82) Victoryus válasza updog (#75) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Én várom, mert továbbra sem normális, hogy egy 2 szobás panel lakás Békéscsabán >=12milla, egy vegyes falazatú tákolmány meg 20milla. Én például örülnék, ha a tákolmányok ára leesne 14-15-re, mert akkor talán összejönne egy házikó némi hitellel.

Az is kérdés, hogy ez a köcsög vírus is minden évben újra terjed-e, mint az infuenza... de miért is ne terjedne. Az ellen se véd, hogy valaki már elkapta-e. Mindenesetre sok államnak jól jön, nem kell annyi nyugdíjat fizetni majd... Nem mintha hinnék az összeesküvés elméletekben, vagy mégis.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#83) bambano


bambano
titán

aki azt hiszi, hogy a pénzéhes tőkések majd most változtatnak bármin is, az a hülye, nem a trumpli.
annyi változás lesz, hogy majd be akarják pótolni az elmaradt bevételt, plusz most kiszórnak egy rakás hitelt, amit vissza kell fizetni, ezért az egész gazdaságot turbóban fogják pörgetni.

az átlagember meg ugyanolyan hülye marad a járvány végére is, plusz lesz egy kis felszabadulás érzése, ha vége, úgyhogy vásárolni fog, mint állat. jól össze fognak találkozni.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#84) Vladi válasza bambano (#83) üzenetére


Vladi
nagyúr

"aki azt hiszi, hogy a pénzéhes tőkések majd most változtatnak bármin is,"
Szerintem ezt senki se hiszi, de nyomást lehet gyakorolni.

"az átlagember meg ugyanolyan hülye marad "
Átlagember, mármint olyan mint te vagy én? Erre azért van némi ráhatásunk, nem?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#85) finest


finest
őstag

Tetszenek ezek a jóslatok. Múltkor a The Guardian azt írta, h 2x nagyobb lesz ennek a hatása, mint a 2008-asnak. Szerintem azért, mert éppen két üveg brandy volt a szerkesztő asztalán, most nyilván már az 1929-es készleteknél vannak.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#86) Elf válasza dabadab (#58) üzenetére


Elf
aktív tag

Szerintem a teszt "csak" arra jó hogy legyen adatunk a járványról és így pontosabban tudjuk mit kell tenni.
Nagyon nem mindegy hogy a fertőzöttek 20, 10, 5, vagy 2%-a kerül kórházba.
Vagy hogy egyes helyeken milyen gyorsan terjed. Ezek életbevágóak.

(#87) dabadab válasza Elf (#86) üzenetére


dabadab
titán

Szerintem a teszt "csak" arra jó hogy legyen adatunk a járványról és így pontosabban tudjuk mit kell tenni.

A valóság nem ért veled egyet. A fertőzés legfőbb terjesztői a tünetmentes fertőzöttek, őket meg csak és kizárólag teszttel lehet kiszűrni és karanténba rakni és ha sikerül sok ilyet megfogni, az nagyon sokat segít a terjedés megállításában. Ezt a gyakorlat is alátámasztja ott, ahol tényleg sokat tesztelnek, pl. D-Koreában vagy a már emlegetett Voban.

DRM is theft

(#88) Vladi válasza finest (#85) üzenetére


Vladi
nagyúr

1929-es branyt én is bevállalnám. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#89) kenwood válasza bambano (#83) üzenetére


kenwood
veterán

Ezzel arra akarsz celozni, hogy letezik olyan eros gazdasagi csoport,amely kepes lenne egy valsagot megallitani, csak azert, hogy legyen fizetokepes kereslet a termekeikre,szolgaltatasaikra?
En ugy gondolom, hogy olyanok vannak, akik be tudnak donteni egy-egy orszagot,akar az osszeset, de olyanok,akik kepesek megallitani az osszeomlast ... nem valoszinu.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#90) Fecogame


Fecogame
veterán

Ezt csak úgy itt hagyom:

Ez csak egy újabb influenza. Számoltál már utána?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#91) kenwood válasza Fecogame (#90) üzenetére


kenwood
veterán

Elkovettel egy oriasi hibat.
A halalozasi rata azoknal 2%, akiknel kimutattak a fertozest.
A 60-70% pedig egy nagyon durva becsles,es ebben azok is benne vannak, akik tunetmentesen kihordtak,kihordjak a betegseget.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#92) Fecogame válasza kenwood (#91) üzenetére


Fecogame
veterán

Tehát a végeredményt 20%-át kellene venni? Lehet benne valami. :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#93) bambano válasza kenwood (#89) üzenetére


bambano
titán

nem, nem arra.
máshol is olvastam már, hogy egyesek szerint jön a "deglobalizáció". az viszont csökkenteni fogja a profitot bizonyos társadalmi előnyökért cserébe.
arra céloztam, hogy a nagytőkés réteg nem fogja felvállalni a társadalmi előnyök előidézését a profitcsökkenéssel párhuzamosan, hanem tovább fogja hajhászni a profitot.

szerk: ha nem derült volna ki világosan: ez az én VÉLEMÉNYEM, esetleg jóslatom, és nem egy objektív tény.

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#94) kenwood válasza bambano (#93) üzenetére


kenwood
veterán

Nyilvan velemeny. Egy prognozis sosem lehet objektiv teny,foleg ilyen elvont kerdesekben.
Ez viszont teny :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#95) t72killer válasza kenwood (#91) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Viszont van még1 faktor: az egészségügy kapacitása. Ebben a halálozási rátában az is benne van, hogy az eddigi nagy gócokban (a kívülről masszívan megtámogatott Vuhan, a szuper EÜ-rendszerrel megáldott Lombardia, ill Spanyolo legfejlettebb részei) bár neccesen, de a legtöbb betegnek jutott lélegeztetőgép. A közel 8milliárd földlakó hány%-a él olyan területen, ahol jó eséllyel megkapja ezt a szolgáltatási szintet?

Ezenkívül nem vagyok ám biztos benne, hogy minden koronás halott a megfelelő rubrikába került, azaz nem haltak meg a betegségben jelentős számban emberek úgy, hogy nem tesztelték őket soha.

A DP-s tapasztalatok alapján az összes vírushordozó 1%-a még csúcs VIP kórházi ellátás mellett is meghal.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#96) kenwood válasza t72killer (#95) üzenetére


kenwood
veterán

Jogos felvetes. Az meg mindig nyitott kerdes, hogy mennyire szamit a homerseklet, mert szerencsere az igazan lepra helyeken altalaban hoseg van.
Afrikan a vilag szeme.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#97) t72killer válasza kenwood (#96) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Esetek már vannak, csak nagyon nem mind1, hogy 1.1 az r0 vagy 3.2, illetve hogy a melegben hogy alakul a lappangási idő...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#98) Vladi válasza bambano (#93) üzenetére


Vladi
nagyúr

"esetleg jóslatom, és nem egy objektív tény."
De. tulajdonképpen ez elég objektív. Nem is várja senki, hogy ezt önként fogyják végrehajtani...

"hogy egyesek szerint jön a "deglobalizáció""
most vagy a "deglobalizáció" jön, vagy egyre nagyobb világégések. Egyszerűen egyensúlyi helyzetre kell jutni. Ha nagyon belerúgunk az ingába, akkor nagyon pofán fog verni.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#99) kenwood válasza Vladi (#98) üzenetére


kenwood
veterán

Igen, csak ezzel az a baj,hogy a tokesek nem egy csoport, hanem tobb szaz,ezer. Ezek egymassal is harcolnak, nincs az,hogy a bilderberg csoport gyulesen megbeszelnek valamit,es onnantol minden tokes aszerint cselekszik.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#100) bambano válasza Vladi (#98) üzenetére


bambano
titán

csak az a baj, hogy van három csoport:
1. a tőkések
2. azok, akik a társadalomban lefelé húzzák az intelligencia átlagát
3. meg azok, akik felfelé.

a 3. csoportban vannak a legkevesebben, és az első két csoport érdekei megegyeznek. így nehéz. és ehhez tegyük még hozzá, hogy a politikusok sincsenek a józan ész magaslatán, most nem csak a hazai helyzetre célzok.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.