Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ALI_G


ALI_G
veterán

Kirúgni mindet :D

szolidaritási sztrájk, agyam eldobom, tiszta MÁV.

mod: nemhogy örülnének, hogy Indiában kaptak munkát még sztrájkol is.

[ Szerkesztve ]

(#2) hemaka


hemaka
nagyúr

Jól teszik. Mindegyik hasonló kaliberű cég csak robotként kezeli, röhejes fizetéssel az alkalmazottait.

(#3) joey04 válasza ALI_G (#1) üzenetére


joey04
titán

fel nem tudom fogni, hogy van aki tényleg komolyan így gondolja ezeket a dolgokat, mint te. agyrém :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Meg is érdemli h mindet kirúgnák. Biztos egy munkahelyre 3-an jelentkeznek. (úgyis csak betanított munka). Jobban járna a Nokia ha Szabolcsba hozná melót :D és engem megtenne itt főnöknek :DDD

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#5) p3rgam3nt


p3rgam3nt
tag

Jól teszik h sztrájkolnak.
A multik csak a droidot látják a munkásokban , xarnak rájuk.Ha valakit kiemelnek 1 picit magasabb pozícióba, akkor olyan embert választanak aki meg "népművészeti cserépedény".

"Elég szar a helyzet mostanában. Férges az alma, savanyú a narancs, csak a dió kemény és hozza a formáját." -grelekin

(#6) crue válasza joey04 (#3) üzenetére


crue
őstag

te vasutas vagy ugye?

(#7) Taybore


Taybore
aktív tag

Mondjuk biztos rosszul lenne a csóró indai, ha a megtudná milyen összegekkel dobálóznak azon a "2009-es pénzügyi év értékelése" nevű partyn a fejesek.

(#8) Karma


Karma
félisten

Honnan az infó, hogy N97-ek készülnek itt? A "cikk" (IntoMobile, már nem jó jel) elég egyértelműen írja, hogy fogalma sincs, milyen telefonok készülnek itt, sőt az egy darab árva kommentelő is azt mondja, hogy az ultralow-end telefonokat gyártják itt.

Egyébként meg vasutizmus, multiellenesség ide vagy oda, magatartásproblémák miatt teljesen jogos is lehet az emberek kivagdosása.

“All nothings are not equal.”

(#9) joey04 válasza crue (#6) üzenetére


joey04
titán

nem

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) kaller1 válasza Karma (#8) üzenetére


kaller1
veterán

hogy az ultralow-end telefonokat gyártják itt.

Ez így van.

.::> <::.

(#11) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Annyira öröm az ürömben, hogy nem csak itthon csinálják ezt, hanem külföldön is népszerű a sztrájk :D

(#12) Napfénysüti válasza Karma (#8) üzenetére

A második bekezdéseddel egyetértek. Azért vannak szabályok amiket be kell tartani.

Més que un club!

(#13) LA_COSTE válasza 8nemesis8 (#11) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Ez szerintem egyáltalán nem öröm.... :(

(#14) 8nemesis8 válasza LA_COSTE (#13) üzenetére


8nemesis8
veterán

Hát kifejezetten én sem örülök neki, de poénosra akartam picit venni. :U
Nem sikerült akkor:(

(#15) LA_COSTE válasza 8nemesis8 (#14) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Értem én a tréfát...nem arról van szó. :)
Csak el tudom képzelni azoknak az indiai embereknek a mentalitását, akiknek még nekik áll feljebb. Szabályozzák igenis ez ilyen emberek viselkedését szankciókkal, elbocsátással.

(#16) 8nemesis8 válasza LA_COSTE (#15) üzenetére


8nemesis8
veterán

Hozzáteszem itthon is ezt kellene csinálni. Lenne bőven jelentkező szerintem a munkára, így is elég nagy a munkanélküliség. Arról nem is beszélve, hogy milyen fizetések mellett pofáznak béremelésért.

(#17) _balázs_


_balázs_
csendes tag

Az javaslom pár embernek költözzenek Észak-Koreába,ott nem kell ilyen gonosz dolgoktól félni ,hogy sztrájk,hogy az emberek kiállnak a jogaikért....
Se mávos,se békávés nem vagyok-ezt csak ezért jegyzem meg mert ez a lenne a köv. reaksön....sőt valószínűleg márciustól munkanélküli leszek beláthatatlan ideig az ország egyik legproblémásabb szegletében...

az ész megáll ,hogy milyen gondolkodása van egyeseknek,önként rabszolgák,lemondva alapvető emberi jogaikról...

Többek között ezért tartunk itt ,ezért tudnak bármit megcsinálni egyesek...(mrd-os lenyúlások ,közpénzből pölö)

Demokrácia emberek, mond ez valamit?

[ Szerkesztve ]

(#18) LA_COSTE válasza _balázs_ (#17) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Sajnos, hogy emberek kénytelenek ezt csinálni. Vegyük például a hitelfelvételt. valamelyik nap mondják a rádióban hogy 1 millió db ki nem egyenlített hitel van (emellett forrás sincs kiegyenlíteni). Ezek az emberek egy kis alamizsnáért is dolgozni fognak, őket nem fogja érdekelni, hogy ilyen meg olyan sztrájk, hanem aprópénzért dolgoznak, csak ki ne rúgják őket. Lemondtak emberi jogaikról....és mindennap szidják a kormányt, a pénzintézeteket stb...azok meg röhögnek a markukban, hogy Ti hülyék! és gazdagodnak meg a pénzeken amit beszednek....
Összefogás kellene, nemcsak Budapestre koncentrálni, mert más városok is vannak Magyarországon. Rengeteg munkaerő van szabadon: azok az emberek meg dolgoznának, csak az alapvető megélhetésüket kellene biztosítani.
Ezek a szerencsétlen indiaiak...elrontják azt az esélyüket is, hogy normális munkahelyen dolgozhassanak. Sztrájkolnak? Gondolkozni kellett volna előbb...

(#19) FRENK1988 válasza _balázs_ (#17) üzenetére


FRENK1988
veterán

"az ország egyik legproblémásabb szegletében..." Szabolcs?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#20) klaczi


klaczi
aktív tag

No majd odébbmennek Kínába. Ott "rend" van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.