Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) Vakegérke válasza darál0w (#27) üzenetére


Vakegérke
veterán

Valóban. De szép álom.
Gondolj bele.

Vége a meccsnek, de nincs vége az adásnak. Riporterek, kameramanok a helyükön, folytatódik a közvetítés. Rengetegen néznék, kapós lenne a műsor. Megnövekedne a nézettség, kaszálna a média.

Kedves nézőink, most éppen a piros kapucnis srácot láthatják, amint petárdát vág az ellendrukker arcába. De hopp, már le is rúgták, rövid életű volt dicsősége.
Sebaj, kedves nézőink, van látnivaló bőven.
Lám, a kamera is mutatja, egy ifjú titán páros lábbal ugrál az ellentábor egyik tagjának hasán. Hörög az illető, remélhetőleg önök is hallják.
Amott pedig sokan ütlegelnek egy vézna pacákot. Úgy kell neki, minek jár meccsre.

A túlélő maradékot begyűjtené a rendőrség, és fejenként kapnának jó sok év letöltendőt.

Ami pedig a többieket illeti, csak ismétlem magam.
Minden résztvevőre ráterhelnék az okozott kárt, és az egészségügyi ellátás költségét minden járulékával együtt kifizettetnék a sérültekkel.
Ja, és a rendőrség, biztonsági szolgálat, polgárőrség jelenlétét, bármely tagjuk sérülésének ellátását megtéríttetnék a balhézókkal.

Én már azt sem értem, hogy miért tehetetlen a hatóság, ha szétvert, felégetett, porrá zúzott vonatról, buszról, vonatról van szó.
Kollektív felelősség.
Ott voltál? Igen. Nem is tagadhatja, hiszen megcsípték. Akkor fizess!
Lehet, hogy ártatlanul fizetne az illető, de hogy még egyszer nem ülne be randalírozók közé, az tuti.

Tudod mit?
Hadd legyek én az országos rendőr főkapitány.
Garantálom, hogy fél éven belül nyugodtan számolgathatná a mamika megspórolt pénzecskéjét egy gyengén megvilágított mellékutcán, senki nem merné kirabolni.
Garantálom, hogy a futball huligánok saját fajtájukat irtanák, aztán nem lenne rá módjuk, mert a maradékot lecsukatnám.
Csupán annyi kéne, hogy ne kukorékoljanak bele a főokosok.
Rend lenne.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.