Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Vélemény?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#2) dízelracer


dízelracer
senior tag

Románia ... :DD

(#3) Sztbeni válasza dízelracer (#2) üzenetére


Sztbeni
őstag

ez mindenhol megtörténhet.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#4) dnelb


dnelb
veterán

Rúghatott volna 3xor nagyobbat a fejébe.

(#5) Sztbeni válasza dnelb (#4) üzenetére


Sztbeni
őstag

megérdemelte volna.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#6) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Egy jó cikk a történtekről

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#7) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A rendbontót lefogták, elvitték, feltételezhetően megkapja büntetését.
Tény, hogy csúnya dolog volt, amit tett, de ez nem jogosítja fel a játékosokat arra, hogy megrugdalják. Minden játékost, aki benne volt a "buliban", egy életre eltiltanék a sporttól. Menjenek kapálni, vagy bányásszanak szenet, aztán a kocsmában össze is verhetik, rugdalhatják egymást.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Sztbeni válasza Vakegérke (#7) üzenetére


Sztbeni
őstag

Most teljesen egyetértek Gigi Becalival. Ezt nyilatkozta:

„Elfogadhatatlan, ami történt. Még két pirosat is kaptunk. Hasonló az eset ahoz, amikor ellopták az autómat, mégis engem hurcoltak meg. A huligánt helyben meg kellett volna verni úgy, hogy kómásan szállítsák a kórházba. Mit kellett volna a játékosoknak tenniük? Várjanak, ameddig mindenki kap egyet a fejére? És ha kés lett volna az elkövetőnél?”.

Én véleményem:

A biztonságiak nem sok mindent tettek. Ja, és boxerrel ütött az elkövető. Ha nem rúgják fel, még 2-3 embert legalább leüt. Az ilyennel az kellet volna csinálni, hogy ott helyben falhozállítani, és egy tár lőszert beleereszteni.

[ Szerkesztve ]

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#9) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Én kizárnám a csapatot az elsőosztályból. Lehet, hogy nem a csapat tehet róla, de valami büntetés kell. Elvileg minimum 4 meccsre kizárják a csapatot, ha nem többre, az egy hónapja átadott 17 millióból épített stadionjukban meg valószínű, hogy akár egy évig nem játszhatnak.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#10) dnelb válasza Vakegérke (#7) üzenetére


dnelb
veterán

Jah értem, szóval ha melletted agyonveri valaki a barátodat, hagyod, majd a rendőrség elrendezi. LOL
Erre meg +1 : A huligánt helyben meg kellett volna verni úgy, hogy kómásan szállítsák a kórházba. Az ilyen hátulról támadó nyomorék nem is érdemelne mást.

[ Szerkesztve ]

(#11) Sztbeni válasza dnelb (#10) üzenetére


Sztbeni
őstag

igen. sanszos, hogy Galamaz még sokaknak barátja is volt.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#12) Pukkancs


Pukkancs
tag

Ha valaki sunyiból lecsapná a havert, tuti ráküldenék párat én is, számomra semmi kivetnivaló nincs abban, hogy belerúgtak párat.

(#13) Vakegérke válasza dnelb (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mennyivel különb a támadónál az a játékos, aki megrugdalja?

Szó sincs róla, én is amondó lennék, hogy az ilyen vadbarmokat le kéne rendezni úgy, hogy féljenek még attól is, ha meglátnak egy labdát. Magyarán én sem lennék ellene, ha a foci huligánokat egy életre elrettentenék az ilyesmitől, legyen az akár pépesre verés.
Azonban az ilyen félresikerült anyaszomorítóktól eltérően nem vagyunk állatok. Adott a törvény, és ez a szemétláda kaphat pár évet, aztán majd a dutyiban megbánja ezerszer, amit tett.
Nem, nem hagynám, hogy a barátomat, csapattársamat megverjék. Ám ha már megtörtént az inzultus, és nagy a "közönség", én bizony megvárnám azokat, akiknek dolguk az intézkedés. Addig lefognám a szemétládát, hogy el ne tudjon menekülni.

A futball stadion nem aréna.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) Sztbeni válasza Vakegérke (#13) üzenetére


Sztbeni
őstag

boxer volt nála, nem nagyon lehetett lefogni

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#15) darál0w


darál0w
Jómunkásember

érdekes szitu...viszont a játékvezető szabályosan járt el szvsz...

ilyenért meg a csapatot büntetni kizárással nem lehet. max zárt ajtok mögött játszhat.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#16) Sztbeni válasza darál0w (#15) üzenetére


Sztbeni
őstag

a stadiont valószínüleg egy évig nem használhatják. Érdekes, mert kizárással akarnak büntetni.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#17) Huma


Huma
addikt

"Sokszor hallani, hogy a huligánok miket csinálnak meccseken. Ezt sose tartottam rossz dolognak, mondván a meccs hangulatához."

Nem tartod rossz dolognak? Én az összes focihuligánt száműzném egy lakatlan szigetre ahol agyonverhetik egymást. Láttam már egy párszor mérkőzés után ezeket az "embereket". Egy szóval jellemezhetők: primitívek.
Nem valók kulturált közösségekbe. Egy ókori barbár hordából viszont nem lógnának ki.

Amúgy meg remélem a focistát megtámadó ipse kap legalább 3 évet.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#18) dnelb válasza Vakegérke (#13) üzenetére


dnelb
veterán

Mennyivel különb a támadónál az a játékos, aki megrugdalja?
A támadó akarta a bajt, sunyiból hátulról boxerrel(ebben nem vagyok biztos) ütötte le a focistát, akik meg nekik mentek csak védték a társukat + magukat is. Nem is értem hogy lehet összehasonlítani a kettőt ... :F Ha meg tényleg boxer volt nála, és mivel huligán valószínű hogy használni is tudja, esélytelen hogy lefogd magadban. Kapsz egyet arcba és ki is dőltél pihenni ..

[ Szerkesztve ]

(#19) darál0w válasza Sztbeni (#16) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

eléggé rendhagyo büntetés lenne...itt nem egy tömeg, huligánok okoztak gondot...csupán 1 ember és azt is elég hamar leépítették...én ilyenért kizárással nem büntetnék...de mivel előfordulhat ilyen így a zárt ajtos mecsek simán mehetne...de ennyi.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#20) Sztbeni válasza darál0w (#19) üzenetére


Sztbeni
őstag

A többi meg dobálta az égő fáklyákat, meg fenyegették üvöltve a játékosokat. Ja, és már balhéztak korábban is.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#21) darál0w válasza Sztbeni (#20) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

bocs, nem néztem végig...ezesetben pénzbüntetés, illetve szintén zárt ajtos meccsek...aztán majd elgondolkodik a csapat is egy uj biztonsági rendszeren, meg a szurkolok is, hogy nem tudnak bemenni...

bár nem értem az ilyen szurkolok minek mennek meccsre?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#22) Vakegérke válasza darál0w (#21) üzenetére


Vakegérke
veterán

Balhézni. Máshol kisfiúk, a meccsen meg megjátszhatják a félelmetest. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) darál0w válasza Vakegérke (#22) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

sosem értettem...és ez így is marad ahogy látom.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#24) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Sokszor hallani, hogy a huligánok miket csinálnak meccseken. Ezt sose tartottam rossz dolognak, mondván a meccs hangulatához.

Szép gyerek lehetsz Te is. Remélem egyszer hazafélé jól elkalapál egy olyan 30-50 fős "szurkolóbrigád", csak úgy, mert ez hozzátartozik a hangulathoz. Ha még meg is szurkálnak, az lesz ám a csuda jó focifeeling. Gratulálok, így tovább az életbe!

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#25) Vakegérke válasza darál0w (#23) üzenetére


Vakegérke
veterán

Volna megoldás.
A meccs után a szurkolóké a pálya. Levezethetnék a feszültséget, agresszivitást. Egyetlen rendőr se lépne közbe, verjék egymást agyon.
Az összes résztvevő között elosztanák az okozott kár összegét, az orvosi ellátást pedig teljes értéken kifizettetnék az érintettekkel.

Nem buli, hogy vonatokat, buszokat, metró kocsikat vernek szét puszta indulatból. Ha tudnák, hogy tombolhatnak, őrizgetnék erejüket a jó kis bunyóra.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) Иван


Иван
őstag

A huligánok akik az adófizetők pénzéből fenntartott buszokat meg berendezéseket széttörik mer ez a "focifeeling", azokra élessel lőnék. Nem vicc. Rend a lelke mindennek.

Azt mondják a büntetés mértékének fokozása nem szorítja vissza a bűnözést. Dehogynem. Szingapúrban találnak nálad egy tasak kábszert szinte helyben kivégeznek. ÉS a világ legbiztonságosabb városa.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#27) darál0w válasza Vakegérke (#25) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

álom.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#28) Sztbeni válasza Иван (#26) üzenetére


Sztbeni
őstag

Azt én is büntetném. Ha egymást verik az nem baj

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#29) Vakegérke válasza darál0w (#27) üzenetére


Vakegérke
veterán

Valóban. De szép álom.
Gondolj bele.

Vége a meccsnek, de nincs vége az adásnak. Riporterek, kameramanok a helyükön, folytatódik a közvetítés. Rengetegen néznék, kapós lenne a műsor. Megnövekedne a nézettség, kaszálna a média.

Kedves nézőink, most éppen a piros kapucnis srácot láthatják, amint petárdát vág az ellendrukker arcába. De hopp, már le is rúgták, rövid életű volt dicsősége.
Sebaj, kedves nézőink, van látnivaló bőven.
Lám, a kamera is mutatja, egy ifjú titán páros lábbal ugrál az ellentábor egyik tagjának hasán. Hörög az illető, remélhetőleg önök is hallják.
Amott pedig sokan ütlegelnek egy vézna pacákot. Úgy kell neki, minek jár meccsre.

A túlélő maradékot begyűjtené a rendőrség, és fejenként kapnának jó sok év letöltendőt.

Ami pedig a többieket illeti, csak ismétlem magam.
Minden résztvevőre ráterhelnék az okozott kárt, és az egészségügyi ellátás költségét minden járulékával együtt kifizettetnék a sérültekkel.
Ja, és a rendőrség, biztonsági szolgálat, polgárőrség jelenlétét, bármely tagjuk sérülésének ellátását megtéríttetnék a balhézókkal.

Én már azt sem értem, hogy miért tehetetlen a hatóság, ha szétvert, felégetett, porrá zúzott vonatról, buszról, vonatról van szó.
Kollektív felelősség.
Ott voltál? Igen. Nem is tagadhatja, hiszen megcsípték. Akkor fizess!
Lehet, hogy ártatlanul fizetne az illető, de hogy még egyszer nem ülne be randalírozók közé, az tuti.

Tudod mit?
Hadd legyek én az országos rendőr főkapitány.
Garantálom, hogy fél éven belül nyugodtan számolgathatná a mamika megspórolt pénzecskéjét egy gyengén megvilágított mellékutcán, senki nem merné kirabolni.
Garantálom, hogy a futball huligánok saját fajtájukat irtanák, aztán nem lenne rá módjuk, mert a maradékot lecsukatnám.
Csupán annyi kéne, hogy ne kukorékoljanak bele a főokosok.
Rend lenne.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30) Huma válasza Vakegérke (#29) üzenetére


Huma
addikt

"Tudod mit?
Hadd legyek én az országos rendőr főkapitány.
Garantálom, hogy fél éven belül nyugodtan számolgathatná a mamika megspórolt pénzecskéjét egy gyengén megvilágított mellékutcán, senki nem merné kirabolni.
Garantálom, hogy a futball huligánok saját fajtájukat irtanák, aztán nem lenne rá módjuk, mert a maradékot lecsukatnám.
Csupán annyi kéne, hogy ne kukorékoljanak bele a főokosok.
Rend lenne."

Beszállhatok? Nekem is vannak ötleteim ez ügyben. ;] :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#31) Vakegérke válasza Huma (#30) üzenetére


Vakegérke
veterán

A helyettesem, vagy tanácsadóm akarsz lenni? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#32) Huma válasza Vakegérke (#31) üzenetére


Huma
addikt

Mindenes. Helyettes és tanácsadó. :)
Szükség esetén utód... ;]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#33) Vakegérke válasza Huma (#32) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor én leszek a belügyminiszter, te pedig a főkapitány.
Megteszünk mindent a közbiztonságért, és mindenféle huliganizmust megtorlunk.
Tiéd a végrehajtás, én pedig biztosítom a jogi hátteret.

Vagy akár fordítva.

Miként kívánod?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#34) darál0w válasza Vakegérke (#29) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

Csupán annyi kéne, hogy ne kukorékoljanak bele a főokosok.

csak ismételni tudom magam. álom.

#33) Vakegérke de ha már így belejöttetek...én leszek a keménymag vezetője. egy kis swat csapat, ha már minden kötél szakad... ;]

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#35) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Ezek a gonosz állandóan balhézó neonáci (csodálom hogy pont ezt hagytátok ki) szurkolók tartják rettegésbe az országot. Verekednek, késelnek, nőket és gyerekeket erőszakolnak meg! Rémisztő!

Cimborák: Van köztetek olyan aki járt már magyar stadion "B-Közép" részében? (esetleg látott már vendégszektort?).

Mellesleg a azt a románt aki hátulról leütötte a játékost, elítélem. Ez viszont vagány volt, nem? :DDD

Különben keveritek a huligánt a csőcselékkel. Van különbség

Mentalita'

(#36) Huma válasza Vakegérke (#33) üzenetére


Huma
addikt

Leszek én a főkapitány. Te csak tartsd a hátadat a tetteimért. ;]
Olyan rend lenne, hogy ha valaki leejtene délben egy ötezrest a földre, másnap ugyanott találná. (Már ha a szél el nem fújná)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#37) Vakegérke válasza Huma (#36) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rendben. Amíg a közbiztonságot szolgálod, bántódásod nem eshet.
Lám, darál0w is beszállt, már hárman vagyunk.
Még pár százezer ember kell, hogy vallja hitünket, pozícióba helyezzen minket. Teszünk itt olyan rendet, hogy azt az egész világ megirigyelheti.

Nem kérek miniszteri fizetést, elvegetálgatok a nyugdíjamból.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#38) Vakegérke válasza nincsisbéla (#35) üzenetére


Vakegérke
veterán

Drága barátom, komolyan gondolod, hogy aki álarc mögül beszél, az bátor ember, és nem csőcselék?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#39) Drenadar válasza Sztbeni (#14) üzenetére


Drenadar
veterán

nem vagyok egy pankrátor se utcaharcos, de mi ez a baromság, hogy nem lehet lefogni azt akinél boxer van? Azt csak megrugdosni lehet? vagy fejbe lőni? ugyanmá!

(#40) Sztbeni válasza Drenadar (#39) üzenetére


Sztbeni
őstag

amire lefogod, lazán leüt. Ha harcképzett akkor pláne

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#41) 7600 GS


7600 GS
addikt

Románia... :U :U Máshol érdekesmódon meg tudják/tudták oldani a biztonsági kérdést.

(#42) Vakegérke válasza Sztbeni (#40) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tehát a puszta feltételezés alapján meg lehet rugdosni. Ráadásul sportolónak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#43) nincsisbéla válasza Vakegérke (#38) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Tehát drága barátom, ezzel azt akarod mondani hogy minden olyan ember, aki álarc mögül beszél (pl: azért hogy utána ne csukják le, vagy ne ölje meg a maffia) az csőcselék? Érdekes gondolatok ezek.

Nyugaton már megoldották... :U
(Persze, megértem hogy szidjuk romániát, de most szerintem abszolút fölösleges, mert ez bárhol megtörténhetett volna)

Mentalita'

(#44) Mr X válasza nincsisbéla (#35) üzenetére


Mr X
veterán

Ja, iszonyat vagány... :U

Aki balhézni megy ki egy meccsre, az csőcselék és kész. Aki szerint ez így jó, az meg csak simán hülye.

[ Szerkesztve ]

(#45) Vakegérke válasza nincsisbéla (#43) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szidtam én Romániát egy szóval is?

Nézd, akinek igaza van, az nem bújik álarc, maszk mögé. Azok teszik ezt, akik fennen hangoztatják, hogy ők bizony vállalják a nyilvánosságot, közben arcukon az álca. Mondjuk a graffitisek, és egyéb hasonló fajta.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#46) nincsisbéla válasza Vakegérke (#45) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Elnézést, a romániás részt nem Neked szántam. Akinek nem inge... :)

Mentalita'

(#47) Vakegérke válasza nincsisbéla (#46) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem is duzzogtam. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#48) Иван válasza Vakegérke (#45) üzenetére


Иван
őstag

A graffitivel semmi gond, ha kijelölt falszakaszra rajzolnak. Vannak oylan szép és kreatív ötletek, hogy csak na.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#49) Vakegérke válasza Иван (#48) üzenetére


Vakegérke
veterán

"A graffitivel semmi gond, ha kijelölt falszakaszra rajzolnak."

Egyetértünk. Ha kijelölt falszakaszra alkotnak. De csak akkor.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#50) joey04


joey04
titán

Amellett, hogy nagyon remélem, hogy méltó büntetést kap a huligán, és valóban a sitten rohad egy darabig, az is elfogadhatatlan, hogy egy játékos, egy sportember szintén erőszakhoz folyamodik, és rugdosódik. Remélem legalább annyi időre kap eltiltást, mint amennyire a szurkolót sittre vágják. Semmivel nem különb.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.