Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) smc


smc
addikt

Egyszerre több forrást is lehet vele hallgatni? :S
Nem mintha akkor megvenném, mert piszok drága, de na, az azért jó lenne. :)

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#2) DonToni


DonToni
aktív tag

...és ez azért szokatlan, mert...??? :U

-Anti-

(#3) ZnVjaw0K


ZnVjaw0K
tag

Nincs rajta RGB. Nem kell.

(#4) elefant válasza DonToni (#2) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

hát az azért nem túl gyakori a fejhallgatóknál, hogy egy transzmittert rádugsz a tévére, és úgy hallgatod vezeték nélkül az adást (nem Bleutooth stb.), kezel egy csomó forrást, még azt is,ami nem BT támogatású (értelemszerűen),.ez azért nem egy általános megoldás, még a Sony kínálatában is különlegesnek számít.

(#5) Duddi


Duddi
aktív tag

Ez miért szokatlan ? Nekem van otthon egy 10 éves vezeték nélküli fejhallgatóm amit szintén rá lehet akasztani az állomás egységre, van opcionális jack csatlakozó, 2 ceruzaelemről megy, van benne FM rádió, és mono hangzás biztosít. (a márkájára nem emlékszem mert lekopott).

Szerk:
kialakításra majdnem pont ilyen:

[ Szerkesztve ]

(#6) DonToni válasza elefant (#4) üzenetére


DonToni
aktív tag

~10 évvel ezelőtt is volt már ilyen megoldás (asszem Grundig) hogy rálehet kötni tv-re, hifi-re ilyen megoldású fülest... Most az hogy több bemenetet támogat hát na... 2018-ban ez már alap követelmény.
De a koncepció szerintem egyáltalán nem szokatlan.

-Anti-

(#7) ZooLLeR


ZooLLeR
tag

78e ft?
Mi kerül ebben ennyibe? A kialakitás? Itt is rejlik egy ilyesmi a fiókban pár éve. Szóval ha leporolom, 20-25e körűl el lehet adni?:DD

Farhát eladó.

(#8) #06658560 válasza elefant (#4) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nem túl gyakori?
Bemegyek a helyi Saturnba, tuti húsz feletti ilyenbe futok bele. A város széli nem túl nagy MM-ben szintén folyamatosan van tíz körüli termék.

(#9) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Az nem volt szokatlan, hogy volt olyan Sony TV széria, amiben konkrétan benne volt az infra adó. Így csak bekapcsoltad a fülest és ment is a műsor, vagy zenebutik.
Ellenben a legutolsó Samu tévémben konkrétan füles csati sem volt! Ha valaki beteg volt otthon, nem lehetett csendben tévézni. :(

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10) #72042496


#72042496
törölt tag

A HDMI bemenet azért elég ritka egy fejhallagtónál. Konkrétan csak egy másik Sony-n, az MDR-HW700-on láttam eddig. (A HW700-ra több forrást is lehet kötni, van benne dekóder, de drágább is. Ugyanakkor megvannak a maga korlátai, nem egy mai darab azért.)

Ahogy nézem, ezen TV (ARC) a HDMI címkéje. Így kérdéses, működik-e az hogy ráköti az ember az erősítő Zone 2 (vagy 3) kimenetére, ez pedig dekódol/lejátszik mindent. Nem találtam infót róla, de gyanítom, sztereó LPCM-et kezel csak HDMI-n, esetleg még Dolby Digital és DTS hangsávokat. :(

Az árával nem tudom, mi a baj. A Sennhesier RS 175 - én ezt ismerem, azért írom ezt a típust - is nagyjából ennyibe kerül.

[ Szerkesztve ]

(#11) FollowTheORI válasza #72042496 (#10) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Kíváncsi leszek szól is e majd olyan jól mint a Sennheiser cuccok. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#12) L3zl13 válasza elefant (#4) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Én azt hittem vezeték nélküli (de nem BT) füleseknél ez a default. :F

Több mint 1 éve van egy hasonló modell nekünk is ami Sony gyártmány, tehát még házon belül sem egyedi.
De van ezen kívül egy AEG. Meg előtte volt valami no-name cucc is. Mind ezen az elven működött.

Aki hülye, haljon meg!

(#13) enté


enté
csendes tag

2003 körül is volt már ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#14) Chp


Chp
őstag

Olcsó, mert nem világít össze - vissza. Ja nem.

(#15) Cobra.


Cobra.
őstag

Drága, de ha a HDMI átmenő, akkor nem lenne rossz (már kidobnám a gépből a hangkártyát).

(#16) Cobra.


Cobra.
őstag

Bár ahogy nézem, sajnos pont ezt nem tudja, mert csak 1 bemenet van rajta. Mondjuk az optikai bemenet is jobb elvileg, mint a jack.

(#17) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nagyon hasznos, egy guriga papírtörlő vagy két guriga vécépapír is ráfér az alap funkciója mellett.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#18) #72042496 válasza Cobra. (#15) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az MDR-HW700 ilyen, ami zsebbenyúlósabb. De erre a legkorrektebb megoldás egy HDMI-s házimozi-erősítő lenne.

[ Szerkesztve ]

(#19) milkabrams válasza FollowTheORI (#11) üzenetére


milkabrams
őstag

A Sennheiser kicsit máshogy közelíti meg a dolgokat...

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#20) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Nem vagyok audiofil, de wireless füleseket használok jó ideje... Jó lenne tudni hogyan kommunikál, de a 17 óra és a 30 méter is elég érdekesen hangzik...

Life is shor...

(#21) Danecay


Danecay
őstag

Nekem egy Philips Wi-Fi-s fejhallgatóm van, de sajna elég durva az alapzaja, amikor egy idő után pedig offline-ba vált az egyenesen fülsiketítő zúgással, sistergéssel jár. Páromtól kaptam de pont a fentebb leírt okok miatt nem is nagyon használom. Viszont nemrég vásároltam egy JBL bluetooth-os fejhallgatót aminek a hangzási minősége összehasonlíthatatlan, természetesen pozitív értelemben és nem csak engem lepett meg de bárkit akinek eddig megmutattam. Azért kíváncsiságból meghallgatnék egy komolyabb Sennheiser cuccot is :)

(#22) Kékes525


Kékes525
félisten

Milyen a hangminősége a hasonló fejhallgatókhoz képest?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#23) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Nálam egy iker Pana szolgál 10+ éve, bevált TV és Film nézésre használjuk.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#24) smc válasza -=MrLF=- (#23) üzenetére


smc
addikt

Akku hogy bírja így 10 év után?

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#25) -=MrLF=- válasza smc (#24) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Egy töltő állvány van hozzá, az egyik füles használaton kívül mindig rajta van. Még nem volt olyan hogy nem működne. Egy filmet/estét mindig kibír a régebben töltött is.

[ Szerkesztve ]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#26) #48967168


#48967168
törölt tag

És azt tudtátok, hogy már valaki átrepülte az óceánt? :)

TizenX éve csak ilyet fejest használok, jó reggelt...

(#27) atee_13


atee_13
őstag

Mostanában én is morfondírozok valami fülesen TV-hez legfőképpen filmnézés szempontjából. Mondjuk ezt a majd 80 at nem adnám ki erre a célra. Tudtok valami diszkontárasabb megoldást ami még élvezhető élményt nyújt?

(#28) #72042496 válasza atee_13 (#27) üzenetére


#72042496
törölt tag

Sokféle vezeték nélküli fejhallgató van, dokkolós is, már 20.000 forint alatt kaphatóak modellek. Ajánlani nem tudok közülük, de ha bemész egy Media Marktba (vezeték nélküliből szerintem ilyesmi helyen a legnagyobb a választék) akkor megnézheted őket, és szerintem kipróbálni is ki lehet pl. a telefonodról.

(Fórumos véleményekre szerintem ne adj sokat, mert egyrészt ez ízlés kérdése is, másrészt pedig sok a szemellenzős. Az illető vesz valamit aztán az a márka az isten, minden másik meg szar. Főleg, ha a másik egy olyan, amit a hangadók is szidnak a fórumon.)

[ Szerkesztve ]

(#29) kromatika


kromatika
veterán

Érdekes füles.nekem tetszik.

(#30) UnknownNoob válasza DonToni (#2) üzenetére


UnknownNoob
tag

...és jónak tűnő, mert... ??? :))

(#31) [CsuCsu] válasza #72042496 (#28) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Markatol fuggetlenul, 20 ezer alatt ilyen kialakitasu fules az elegge meresz. Persze van akiknek nincs mas valasztasa, de ennyiert sok jora nem szamitanek.

(#32) WD40


WD40
aktív tag

"Amazonon már megrendelhető 220 fontos áron, ami nagyjából 78 000 magyar forintnak megfelelő összeg [...]"

Mert van nem magyar forint is?

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

(#33) smc válasza WD40 (#32) üzenetére


smc
addikt

Ha többet szeretnél megtudni..
Fontos volt ebbe belekötni.. :(

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#34) Lacok válasza FollowTheORI (#11) üzenetére


Lacok
őstag

Esélyes, hogy nem.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#35) WD40 válasza smc (#33) üzenetére


WD40
aktív tag

Ahogy a hozzászólásod is az volt.

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.