Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ConCord


ConCord
csendes tag

Ezt elsőre nem értettem, hogy a külső kijelző élőképet ad a főkamerának. Aztán az eredetit elolvasva rájöttem mire gondolt a költő. A főkamera élőképe jelenik meg a külső kíjelzőn, így nyitott állapotban a telefon "hátulját" lehet szelfizesre használni. De lehet csak én nem tudtam elsőre értelmezni.
Várom a készüléket.

(#2) norbi93 válasza ConCord (#1) üzenetére


norbi93
senior tag

Ez annyira életszerűtlen, hogy leírni nem tudom 😄
Foldom van kb 8 hónapja, de eszembe nem jutott volna kinyitva főkamerával szelfizni... Főleg hogy nyitott állapotban a főkijelzőn lévő dupla kamera is elég erős, felesleges ezért a főkamerát használni.

(#3) ConCord válasza norbi93 (#2) üzenetére


ConCord
csendes tag

Hát nem vagyok valami nagy szelfi szakértő (kb 3 készült rólam eddig), de azt érzékelem, hogy mostanában a szelfik részleteinek az elrejtése a trendi, nem pedig a minél részletgazdagabb kép készitése/közzététele. Na de örvendezzünk vala az új ficsörnek...

(#4) AliceWake válasza ConCord (#3) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Hát, amúgy bizonyos kor fölött tényleg nem árt némi élsimítás ;]

Non omnis moriar.

(#5) #10949376


#10949376
törölt tag

pont a képarányon fog elbukni ez is,hiába nagy kijelző ha nézheted a sötét sávot milyen szép és amit meg látsz kép nem nagyobb mint egy 2019 galaxy note kijelző,de árban legalább kétszer annyi.

(#6) joey04


joey04
titán

alakul ez. pár év és elgondolkodtató lesz a vétel.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) whatwhatwhat válasza #10949376 (#5) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Ha minden telefon 16/9 meg 18/9 képarányú, akkor a fejlesztők sosem fognak olyan appokat gyártani, amik dinamikusan tudnak igazodni különböző képarányokhoz. Nem a gyártó hibája, hogy az appok le vannak maradva. Mert ők vannak lemaradva, nem a fold.
Ettől függetlenül a fold felhasználót ez persze nem vigasztalja, a végeredmény ígyis úgyis az, hogy fekete sávok vannak. De ha csak emiatt nem veszünk ilyen készülékeket, akkor soha nem fognak normális appokat fejleszteni.
Személy szerint nekem pedig még mindig nagy előny lenne, hogy egy 6.4 colos telefont összehajtva egykezesként tudjak használni, ha éppen úgy tartja kedvem. Már csak emiatt sem lehet az note-tal összehasonlítani.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.