Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#164) Alx.Mercer


Alx.Mercer
aktív tag

A cégemnek a napokban rakok össze pár teljes konfigurációt, mindent külön, hogy olcsóbb legyen. Eddig nem volt sose gondom gépösszerakással, de ez a cikk után mintha baljóslatú árnyak telepedtek volna rá az előttem sorakozó dobozkra. :-D
A cikk egyébként fenomenális, és bocsánat érte, de még a kálvária legrosszabb pillanatait is jó volt olvasni. :-D
Az ilyen és hasonló esetek miatt szoktam arra a megállíptásra jutni, hogy már szinte szégyen és gyalázat, hogy ha az ember nem a mindenki által szapult fórumok végtelen bugyrait fürkészi napokon, heteken keresztül, megannyi téves hozzászólást és félrevezető cikket időt rabló módon átolvasva, akkor gyakorlatilag félig analfabétaként állsz az összeszerelés előtt, mert már az sem mindegy milyen gyártó RAM-jait építed be (jelzem, hogy nekem még sose volt RAM problémám, talán csak szerencsés vagyok..)
Ennyi szívás után csodálkozok, ha mindenféle lappangó rosszérzés nélkül tudod használni a gépet.

Eladó termékek (OneDrive galéria): https://1drv.ms/f/s!AhX-flNWpGw-hRUMHUQiLjQHjw5W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.