Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

óóó, nagyon helyes... :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Nagyon jó játék volt, de szépen le is lett zárva, ezért félek tőle, hogy milyen lesz a folytatás.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#3) laceszgamer válasza GodGamer5 (#2) üzenetére


laceszgamer
addikt

Első gondolatom nekem is ez volt. Örömmel játszanék még vele órákat, de ha egyszer a történet úgymond kerek egész lett, innentől már csak egy erőltetett történetet lehetne hozzáfűzni, ennek a játéknak meg ugye a történet is fontos része.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#4) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

egy esetleges "előzményre" nem gondoltok ?! ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

nálam elnyerte az év játéka címet :))

(#6) Kvelstadt válasza - = Zk = - (#4) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az jöhet, de ha folytatás akkor vagy ne legyen benne a gyerek vagy múljon el az ereje mert a történet közben nekem nagyon tetszettek az apró feladatok amikkel tovább jutottunk.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7) - = Zk = - válasza Kvelstadt (#6) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igaz, folytatás... esetleg kamasz lesz a gyerek... bár nekem Amicia megrajzolt karaktere+hangja nagyon tetszett :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8) Kvelstadt válasza - = Zk = - (#7) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az biztos hogy az innocence alcím már lemaradhat. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#9) janeszgol


janeszgol
félisten

Olvasva a hozzászólásokat örülök annak, hogy kihasználtam az 50%-os kedvezményt, és megvettem a játékot 8200 forintért. Köszi!
Amúgy gameplayt nézve nekem rögtön egy nagyon nagy kedvenc játékom, a Fable jutott az eszembe.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#10) hegegabi80


hegegabi80
addikt

Én most tolom, nekem is nagyon bejön. Jó a hangulata, meg van hozzá magyarosítás is.
Így nem tudom még mi lesz a vége, de én is inkább egy előzményt tudnék elképzelni.

(#11) - = Zk = - válasza hegegabi80 (#10) üzenetére


- = Zk = -
félisten

van hozzá?!... mikor én kezdtem/toltam nem is néztem... bár mákom van, nincs gondom az angollal

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12) Kvelstadt válasza - = Zk = - (#11) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem is mákom van mert ps4em.van és ott nem játszik az utólag készített magyar felirat. :D
Azt nem mondom hogy nincs gondom az angollal de a játékot megértettem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13) RetroFighter válasza - = Zk = - (#11) üzenetére


RetroFighter
tag

Talán én is egy előzmények örülnék a legjobban :K

(#14) melega válasza hegegabi80 (#10) üzenetére


melega
őstag

Én is előzményt tudnák elképzelni, mondjuk a szüleik történetét.
Amúgy tetszik a sztori szóraloztat, imádom.

A ps 5-ért majd egy leértékelés után beszerzem a folytatásért, az új god of War játékokért, a Horizon Zero Dawen 2-ért, és az állítólag készülő Prince of PErsia Warrior Within szellemi örökösért.

[ Szerkesztve ]

(#15) melega


melega
őstag

Srácok lányok végigvittem, és nem volt rossz. Megérdemelte a top 10-es listát, nagyon újszerű volt, a sok rókabőr és sablon játék után felüdülés volt vele játszani.

Ami a folytatást illeti, egy előzménytörténetnek én is jobban örülnék, mert <spoiler> egy tökéletes szép lezárást kapott a történet</spolier>, mindjuk lehetne a szüleik, elődeik vagy akár a főgonosz története.

A másik amit nem értettem<spoiler>A végén miért adták ki a körözést a kislány és öccse ellen, nem értettem legyőztem a gonoszt megszabadította a világot a pestistől az öccsével, mégis körzött bűnözők lettek abban a faluban ahol leöltem az első főgonoszt, pedig tőle mentettem meg a falu lakosságát. valaki megválaszolja nekem?</spoiler>

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.