Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) varga.tamas


varga.tamas
tag

Ha nem tetszik, ne nézd. Ennyi.

127.0.0.1 SWEET 127.0.0.1

(#2) Rypejakten


Rypejakten
addikt

ha úgy döntesz, hogy publikálsz egy írást, számolj azzal a ténnyel, hogy nem mindenkinek tetszhet.
bírni kell a kritikát, fogd fel ezt is úgy, mint a szívatásokat a seregben.

(#3) sziku69 válasza Rypejakten (#2) üzenetére


sziku69
senior tag

Ha elolvasod az írást, akkor így reagálsz rá? Ez nem kritika volt az írásról!!

Mindegy. Magamban minősítem le az emberkét

(#4) Rypejakten válasza sziku69 (#3) üzenetére


Rypejakten
addikt

neki ettől nem lesz rosszabb, csak te emészted magad emiatt.

közhelyrovat: ez egy ilyen világ.

(#5) sziku69 válasza Rypejakten (#4) üzenetére


sziku69
senior tag

Tudom, igazad van. Mindegy gondoltam leírom. Ismerek az életben is hasonló emberkéket. Egyik sem a barátom :)

(#6) bambano válasza sziku69 (#3) üzenetére


bambano
titán

Ha azt akarod, hogy ne írjanak rosszat az írásodról, írj jó írást. Ha "katona évek" az írásod címe, akkor ne egy olyan eseményről szóljon a poszt, amihez a katonaságnak semmi köze. mert az, hogy egy ismerősöd a katonaságtól független módon meghalt, sajnálatos, de ettől még nem passzol a címhez.

ezek figyelembevételével a cikked egy gagyi picsogás volt. ahhoz képest pl. hogy én első lépcsős harcoló alakulatnál voltam gépesített lövész, neked az akksitöltögetés kifejezetten nyaralás volt, mint ahogy meg is írtam.

de egyébként semmi probléma sincs, megszoktam, hogy ilyen esetekben rögtön troll leszek, ha igaz, ha nem.

azon is el kellene gondolkodnod, hogy egy általad trollkodásnak minősített hsz-en rágódtál két hétig, akkor valamit nagyon benéztél az életben.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#7) sziku69 válasza bambano (#6) üzenetére


sziku69
senior tag

"bekerültél a nyaralóba, és még panaszkodsz..."

Ezt írtad az írásomra. Szövegértelmezésből nem vagy valami jó. Az hogy mikor, és mi kapcsán reagáltam le, ez szerintem már más dolog.

Én ilyen tartalmú írás után nem tudnék ilyen cinikus lenni. Más témánál lehet. De nem vagyunk egyformák.

(#8) bambano válasza sziku69 (#7) üzenetére


bambano
titán

a szövegértelmezés része, meg a fogalmazás írás része is kellene, hogy legyen, hogy a szöveg törzse a címről szól. tehát a szövegértelmezéskor figyelmen kívül hagytam a címhez képest offtopic részeket, és arra reagáltam, ami ontopic.

azt pedig továbbra is tartom, hogy akksit töltögetni katonaidő alatt nyaralás.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#9) Syl válasza bambano (#8) üzenetére


Syl
nagyúr

És qrva unalmas! Én anno két hónapig bírtam, utána átjelentkeztem az étterembe mosogatni. :K

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#10) bambano válasza Syl (#9) üzenetére


bambano
titán

kinek a papné, kinek a paplan... én elszöszöltem volna az akksikkal, ehelyett harctéri futkározás meg három naponta szolgálat jutott. első lépcsős harcoló alakulatnál voltam, ahol egy-két tápos kolléga iq-ja verte a teljes hivatásos állomány iq-jának összegét. meg volt olyan körlet, ahol a letöltött börtönévek számának átlaga több volt, mint 5.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#11) BITBOYS válasza sziku69 (#7) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ne törődj vele, feltűnési viszketegség :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12) bambano válasza BITBOYS (#11) üzenetére


bambano
titán

imádom ezeket a válaszokat, ha valakinek igaza van és szól, az rögtön troll lesz, feltűnési viszketegséggel, meg hozzászólás-szám növelő mániával...

valahogy azokban, akik letrolloztak, soha nem merül fel, hogy nincs igazuk.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#13) sziku69 válasza BITBOYS (#11) üzenetére


sziku69
senior tag

Ahogy a másik fórumban olvastad, próbáltam rá normálisan reagálni. Nem nagyon foglalkoztam vele.

Pár napja olvasta el egy volt katonatársam, aki történetesen Zircen lakik, (közel Lókúthoz) Ő mélyebben volt érintett a témában, és enyhénszólva is forróbb vérű mint én. Ő írt rám, hogy miért nem reagálok.

Köszi a hozzászólást! :R

(#14) sziku69 válasza bambano (#6) üzenetére


sziku69
senior tag

Ez az írásom címe: "Katona évek. Az első eltáv volt az utolsó..."

Mellesleg nem értem, hogy aki olyan jó cikket tud írni egy ThinkPad-ről, az miért így reagál le valamit?

(#15) Vakegérke válasza sziku69 (#13) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Egy laza tökön rúgás talán segítene rajtuk?"

Nem mondom, ez tényleg barátságos reakció.
Egyébként ezt a volt katonatársad mondta, vagy benned van ilyen nemes indulat?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) sziku69 válasza Vakegérke (#15) üzenetére


sziku69
senior tag

Én csak tolmácsoltam a reakciót. Ha jól emléxem évfolyamtársak voltak, és barátok.

(#17) bambano válasza Vakegérke (#15) üzenetére


bambano
titán

és magában hordozza azt a veszélyt, hogy a célszemély esetleg nem csipkét ver addig vagy nem gobelinezik...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#18) sziku69 válasza bambano (#17) üzenetére


sziku69
senior tag

Nem az a célom, hogy összeugrasszak bárki, bárkivel. A munkám is megköveteli, hogy nyugodt, és figyelmes maradjak, és ne egy kapkodó idegbeteg. Szóval nyugi.

Te is leírtad a véleményedet, és én is.

(#19) Vakegérke válasza sziku69 (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

Leszögezem, hogy semmi bajom veled, megbántani sem akarlak.

Nos, a bejegyzésedből nem derült ki, hogy másvalaki reakcióját tolmácsolod. Olyan a zöngéje, mintha két héttel az ominózus hozzászólás után jöttél volna rá, hogy márpedig te most meg fogsz sértődni. Nem az illető, aki az ötletet adta, hanem te magad.
A másik dolog pedig az, hogy bambano hozzád szólt, senki másnak nincs oka, hogy zokon vegye szavait. Ezek után arra hivatkozol, hogy valaki más reakcióját tolmácsoltad?

Érted már, hogy mi a gondom ezzel a sértődéses dologgal?

Ez persze csak egy vélemény. Adott a lehetőség, hogy megcáfold minden mondatát. Nem lesz könnyű.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) sziku69 válasza Vakegérke (#19) üzenetére


sziku69
senior tag

Ok.
Nem célom hogy ide oda dobáljam a labdát. Ha a két héttel ezelőtti hozzászólásomat olvastad, abban benne van a stílusom. Utólag nem szoktam megsértődni. Sajnálom, hogy nem hiszed el.
Döntse el mindenki magában.

(#21) Vakegérke válasza sziku69 (#20) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy szóval se mondtam, hogy kellemetlen lenne a stílusod. :N

Elhiszem, hogy nem sértődtél meg, de rövidke írásod mégis erre utal. Kár, hogy megkajoltad volt katonatársad lázító hergelését.

Remélem, hogy egy szóval sem bántottalak meg rövid párbeszédünkben. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) sziku69 válasza Vakegérke (#21) üzenetére


sziku69
senior tag

Persze hogy nem. Szép estét. :)
Üdv G

(#23) Huma


Huma
addikt

"Csak azért írogatnak bele valahova, hogy növeljék a "hozzászólásaik" számát? Nem. Az ellenreakcióra várnak. Én elég gusztustalannak tartom."

Nem vagy vele egyedül. Én sem kedvelem a trollokat. Szerintem elég szánalmas ha valaki arra használja a szabadidejét hogy szándékosan másokat bosszantson. Vajon milyen élete lehet? És a legfőbb kérdés, hogy vajon milyen ember lehet a való életben?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#24) Gyula84 válasza Huma (#23) üzenetére


Gyula84
veterán

Gondolkodj el először mielőtt ilyent írnál bf topik :U

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.