Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Nem kár érte....

(#2) tgabi333


tgabi333
tag

amúgy mi az a raptr?

(#3) SunyaMacs


SunyaMacs
aktív tag

rektr

(#4) StevieWonder


StevieWonder
tag

az AMD gyárt meg videokártyát? :DDD

(#5) Blindmouse válasza StevieWonder (#4) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Igen, csak az alsó kategóriába. Minden más az úgy nevezett bányászkártya, meg limitált kiadás, amit 5 percig lehet megvenni dupla MRSP-n.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#6) Televan74 válasza Blindmouse (#5) üzenetére


Televan74
nagyúr

A haszon a lényeg és nem a játékosok. A bányászatról meg vagy jót vagy sennit,ezért inkább nagyokat hallgatok! ;]

Raptr még az elején használtam, de utána már csak felesleges dolognak tartottam.Ahogy a ReLive sem érdekel,magamnak játszom. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#7) AusWolf válasza Televan74 (#6) üzenetére


AusWolf
őstag

+1 :)

Én anno a Gaming Evolved-ot az AMD videokártyám drivere mellé kaptam. Elsőre gondoltam, "mi ez a szemét, mindjárt törlöm is", aztán láttam, hogy pontokért hardvert osztogatnak, úgyhogy hagytam. :D Aztán mire összejött a kellő pont egy Radeon R9 260-ra (asszem, azt kínálták akkoriban), addigra elfogyott. Gyűjtöttem tovább, hogy akkor majd 270X lesz belőle, de nem sokkal később az is elfogyott. :DDD Ekkor döntöttem a törlés mellett. Azóta se hiányzik (meg már AMD-ről is váltottam). :)

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#8) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem akarok károgni, de szerintem ez az izé, sehol nem lett volna, ha az AMD nem teszi bele a meghajtóiba.

Nem hiszem, hogy véletlen lenne, hogy ez történt, miután már nem kerül fel a gépekre az automata telepítés során.

(#9) Puma K


Puma K
veterán

Majdnem egész 20 éves aktív játékos pályafutásom alatt itt PH!-n olvastam 1 nagyon maximum 2 alkalommal a Raptr nevét pár évvel ezelőtt valami topikban valaki által leírva, amúgy soha életben nem hallottam róla sehol máshol.

Gyorsan körbekérdeztem aktívan játszó ismerősök körében akiket online találtam, hogy hallották-e vagy tudják mi az a Raptr, de 6-ból egyikük sem hallott a programról.

[ Módosította: Qru ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#10) soulknight válasza StevieWonder (#4) üzenetére


soulknight
csendes tag

Gyárt egy párat xDDD
Szerintem egy értelmetlen gagyi undorítóan designelt erőszakos sz@r volt, kár hogy létezett.

(#11) savior


savior
őstag

Én évekig gyűjtöttem a Raptr-ban a pontokat, hogy majd beváltom videókártyára, de már abból se lesz semmi. Megérte hát évekig gyűjtögetni...

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#12) fornettisuti válasza Puma K (#9) üzenetére


fornettisuti
veterán

Mivel játszottál Rubik kockával?
Ugyan az volt, mint a nvidianak a shadowplay.
Nagyon egyszerű és jó volt kar érte, nem ette a hardvert és fps dropot sem okozott. Azóta sincs alternatívája a relive meg úgy fos ahogy van.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#13) Fecko_78 válasza StevieWonder (#4) üzenetére


Fecko_78
tag

Vega nevü radiátorok gyártásába kezdett...

[ Szerkesztve ]

(#14) Raysen623 válasza Puma K (#9) üzenetére


Raysen623
addikt

" de 6-ból 0 ember nemmel válaszolt" - Ez meg mi? Most akkor 6-ból mindenki igent mondott, vagy 6-ból 6-an nemet?! :F Fogalmazhatnál rendesen is.

Én használtam évekig a progit és nagyon jó kis történet volt, amíg tartott. Most van ez a Relive, ami még messze nem tökéletes de majd csak kikupálják. Mondjuk én nem használom, szóval nekem nem fáj miatta a fejem.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#15) lm83


lm83
őstag

Hát én is csak gyűjtöttem, gyűjtöttem a pontokat...
Mire lett volna valami addigra pont kiszállt az amd, aztán eltűntek a játékok a rewardból a játékok...

(#16) velizare


velizare
nagyúr

isten adta, isten elvette. forráskódja vetessék a tengerbe.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#17) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Elég bugos romhalmaz volt időnként, de játékkal eltöltött idő mérésére elég jó volt - de most inkább nem nézem meg mennyit LoLoztam, amíg ez fent volt, nem akarok szívrohamot.

Tényleg elég népszerű volt anno, még Rift kieget is adogattak rajta, de mindig is úgy tűnt, hogy ezt csak pár ember fejlesztette, mindig volt valami nyűgje.

(#18) _drk


_drk
őstag

6670-em volt. Egy Driver frissítéssel fel került ez a szutyok is. Kb olyan mint az experience, átállított mindent, minden szarul ment, gyorsan le is szedtem. Megoldódott a probléma :D

(#19) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Én is a játékidőmérésre szereztem be, még jóval azelőtt, hogy AMD-sült volna, a fizikai bónuszokra gyűjtögettem én is, de a végjátékban is egy VGA maradt, aminek a fele volt meg kb... :(((

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20) AusWolf válasza ledgeri (#19) üzenetére


AusWolf
őstag

A tapasztalatokat olvasva kezdem azt hinni, hogy azokat a jutalmakat direkt úgy lőtték be, hogy senki se tudja megszerezni őket. :DDD

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#21) Corvin0716


Corvin0716
tag

Összeakadt anno a CS-vel, így elég rövid életű volt nálam.

(#22) lm83 válasza AusWolf (#20) üzenetére


lm83
őstag

Ja nem, aki az amd előtti időkben már használta, annak lehetséges volt...
Mire elértem az 5000 pontot, ahol játékokat lehetett választani, már mind megvolt innen onnan...
Aztán voltak 25000-ért is akár újak is. Hát nekem a végére olya 23ezer lett, de addigra már annak a fele is megvolt. De amire elkezdtem az akkor új Titanfall, hát korábban kikerült, ezért nem is igyekeztem már utána annyira gyűjteni a pontokat...
Kártyák ennél többért voltak... (De miért rémlik úgy, hogy azokat ide kis hazánkba nem hozták volna el...)

(#23) Lacok válasza antikomcsi (#8) üzenetére


Lacok
őstag

"A növekedést sokan eredetileg is az AMD-nek tulajdonították, ugyanis az utóbbi cég a Raptr program egy módosított verzióját direkten csomagolta a Catalyst meghajtóprogramok mellé, és a legtöbben ezt a Gaming Evolved nevű alkalmazást használták."

A cikk is pont ezt hangsúlyozza.

[ Szerkesztve ]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#24) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Gondolom, úgyis kitalálták volna pontbeváltáskor, hogy a videokártyára váltás káeurópára pont nem vonatkozik...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#25) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ebben egy VGA-hoz elégséges pontot csak nagyon masszív játszással lehetett szerintem összeszedni. De sokáig csak egy HD7770 volt már benne, ami egy nagyon jó kis kártya. Volt 2011 végén, amikor megjelent, de még évekig lehetett rá beváltani. Nekem fent volt, kipróbáltam, nem töröltem le egy darabig, csak az indítást vettem ki. A felvevős részével viszont vigyázni kellett, valamelyik frissítés után magától indult a felvétel. Egyébként semmire sem jó, haszontalan szoftver.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#26) Raysen623 válasza Dilikutya (#25) üzenetére


Raysen623
addikt

Azért ez nem egészen így működött! Egy nap max 60 pontot lehette farmolni, tehát figyeltek arra, nehogy éjjel-nappal játszon valaki emiatt. Nekem így is összejött szép mennyiségű pont, amit aztán nem váltottam be a végén. :) TR-re gyűjtöttem, de pont kivették a listából addigra...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#27) Dilikutya válasza Raysen623 (#26) üzenetére


Dilikutya
félisten

Közelében se voltam szerintem soha a napi 60 pontnak, ahhoz kemény órákat kellett szerintem játszani nagyon sok napon át. Az is masszív.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#28) mepet válasza tgabi333 (#2) üzenetére


mepet
addikt

A honlapjuk alapján egy steam klón.

(#29) ledgeri válasza mepet (#28) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Azért a steam több ennél, én inkább mondanám egy mai Nvidia Exp.-nek

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#30) mepet válasza ledgeri (#29) üzenetére


mepet
addikt

Átnyálaztam mégegyszer a honlapjukat. 10 perc kellett hozzá, de MEGVAN! Ilyet még nem láttatok! A Download linkre kell kattintani, ha érdekel, hogy mi is az, amit nem akarsz letölteni!

http://raptr.com/download

Tehát tényleg csak egy nVidia Experience klón. Mondhatni, egy a driver mellett érkező szemét volt, így nem fog hiányozni senkinek.

(#31) AusWolf válasza lm83 (#22) üzenetére


AusWolf
őstag

Persze, DLC-re, meg játékbeli skinekre be lehetett, de engem az nem érdekelt. Nekem a hardver kellett volna hogy eladjam... khm..., ami mindig elérhetetlen maradt, bármennyit gyűjtögettem.

(#25) Dilikutya: Szerintem még masszív játszással se. Napi 3 óra játéknál többért nem járt pont. Nekem akkor került fel a progi a gépre, amikor az AMD Gaming Evolved promóciója kezdődött, és minden nap megvolt a 3 óra játék (akkor is futtattam valamit a háttérben amikor nem értem rá játszani). :DDD Mégse jött össze a kellő pont mielőtt levették volna a VGA-kat a kínálatból. :N

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#32) Tomcat


Tomcat
őstag

Mindig is egy felesleges dolognak tartottam, igazából a kipróbálás szintjén túl nem is használtam. Nekem abszolút nem fog hiányozni.

Tomcat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.