Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L4mie


L4mie
veterán

[link]
Ilyenem volt....nem rossz, de őszintén szerintem nem érte meg az árát, a fenti meg még drágább lesz.
És itt az anyag és szerelési minőségre gondolok, de itt legalább nem vaktában hirdetik, hgoy kompatibilis az RGB synccel...
Szóval nem volt rossz, de ennyit nem ért.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2) tibaimp válasza L4mie (#1) üzenetére


tibaimp
nagyúr

És most mi van helyette?

Nem lenne rossz, csak az a baj, hogy alapból kevés venti jár hozzá, szóval még vegyél azért +2-3 db 120/140 házventit is, az +10-15 ezer még.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3) L4mie válasza tibaimp (#2) üzenetére


L4mie
veterán

Két gépem volt, azt eladtam,
mellette van Fractal Design Define mini C. a profilomban lévő cuccokkal (más....de anyagminőségre, összerakásra 1 kategóriával jobb) Ez után meg azt tanultam, hogy mATX nem olyan jó.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#4) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Egész kulturált megjelenésű kuckó, sajnos túlságosan meg vagyok elégedve a jelenlegivel :D

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#5) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Esküszöm, hogy inkább fizetnék az alapverzióért 90 dollárt, ha beleraknak egy 5.25-ös helyet és mellékelnének gyárilag 2 db 3.5-ös keretet. Cserébe lemondanék az üveg oldallapról, lehetne sima acél is.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#6) TomiLi


TomiLi
addikt

P300-ból is jó lenne egy ilyen előlappal kialakított verzió!

Igaz, hogy az a ház kisebb, de valahogy nekem jobban tetszik, hogy nem az egész oldala edzett üveg.
Valamint azt a házat már eredetileg edzett üveg oldallappal tervezték, így a váz, és a kapcsolódó elemek szépen illeszkednek az üveglaphoz.
Nem úgy, mint a P400(A)-nál, ami eredetileg acél oldallaphoz lett tervezve. Nekem ez csúnya... (fd define c tg, és a meshify szériával is ez a "bajom".)

Bogyóka

(#7) Akula


Akula
őstag

Jó, hogy szellősre csinálták. De én jobban szeretem, ha a levegő irányítottan lép be, átáramlik és hagyja el a gépet. Belül pedig csatornák vannak, kezdve a HDD-vel és kilép a procitól. Ez nem olyan nagy rocket science. Így csak azt lehet elérni, hogy hangosabb is.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#8) ribizly


ribizly
veterán

Utálom, amikor egy gyártó (amelyik amúgy marha jó cuccokat gyárt, ez is az) egy olyan szinten marketing bullshit oldalt (RGB így, RGB úgy, füst, ... :W ) meg videót csinál a cuccához, hogy mármár el is veszi a kedvemet a dolog megvizsgálásától. Most is ez van. De legalább nem kell csalódni a márkában. Kíváncsi leszek, hogy miképpen muzsikál a tesztekben, de láthatóan nem én vagyok a célközönség:
Végre van egy CM H500P mesh-től kisebb ház, amiben szépen elfér a nagy tápom, de a CPU cooler-em már megint nem, és így max a Mechify C-vel veheti fel a versenyt... :O Pedig már kezdtem örülni.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#9) Geri Bátyó válasza ribizly (#8) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Hűtőből én ezért vettem legutóbb egy Thermalright Silver Arrow ITX-R-t. Az csak 150 mm magas, de mindent lehűt. Nem nagyon kell azon gondolkodnom, hogy melyik házba fér bele (ATX).

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#10) ribizly válasza Geri Bátyó (#9) üzenetére


ribizly
veterán

Jól néz ki, de a Noctua NH-D15-t nem fogom csak egy ilyen miatt lecserélni. Nomeg most nem gondolkodom ház cserében, csak fura, hogy az egyik (ha nem a) legjobb léghűtőt nem lehet beletuszkolni.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#11) Geri Bátyó válasza ribizly (#10) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nem is mondtam, hogy cseréld le. :N Amikor nekem kellett új, akkor erre is tudtam figyelni, pedig nekem sem volt szükséglet, mert akkora házam van, hogy én is beköltözhetnék, de sosem lehet tudni!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#12) tibaimp válasza ribizly (#10) üzenetére


tibaimp
nagyúr

HAF X és D15! Helyes! :C

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#13) ribizly válasza tibaimp (#12) üzenetére


ribizly
veterán

:R
A HAF X amúgy kiváló házikó, mióta meg sikerült úgy elhelyeznem, hogy ne legyen zavaró a mérete meg került bele előre plusz venti nem is tervezem cserélni.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#14) tibaimp válasza ribizly (#13) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nekem "csak" a 932-es van, de max Cosmos II-re cserélném, azt meg már nem lehet kapni, szóval...
A 23-as ventikre meg van már alternatíva, ha valamelyik elkezdene zajongani.

Mindenesetre használd egészséggel a cuccod!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#15) dannyl


dannyl
addikt

Eclipse P400-am van, nagyon szeretem, és ez annak pont a mása. Ahogy látom az alap verzió 70$, az kb. 20k HUF. Ha erre jön még az ÁFA + árrés, akkor sincs rossz áron. Mondjuk ez a rácsos előlap nem jön be. Az enyém egy sima fekete műanyag. Jobban néz ki sokkal.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.