Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) szente válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


szente
addikt

a pakolással még nincs is gond,legalább combosodok kicsit.(pozitív hozzá állás :)) )amúgy nem lenne ez olyan rossz,csak nagyon lent vagyok azon a bizonyos létrán.(konkrétan legalul.amúgy szeretnék innen lepattanni,de egyenlőre nincs jobb.egyébként csak ezzel az egyel van igazán bajom.kicsit megalázónak tartom...a szelektálással nincs bajom egyébként,csak kulturált állapotban hozzák vissza a palackokat,dobozokat.egyébként már egyre több átlag ember kezd rákattanni.

Macilaci457:kinyitottam a számat,igaz nem éppen a legjobb módját választottam:
közöltem az ügyeletesnek hogy én bizony nem megyek ki.előadtam neki hogy miért nem.büdös leszek,utána több száz ember között szagosan mászkálok,meg a dzsuvás kezemmel pakolom a kaját...az volt a válasz,hogy erre ez a megoldás?mondom nem,de nem tudok jobbat.igaz ő sem állt elő megoldással.

Major Major:igen ki van írva a gép a koszos üvegeket érzékeli is és nem veszi vissza.de ezeket ugye nem a gép kezeli.

Vakegérke:én nem a kosztól félek,de inkább vagyok tökig olajos(voltam már az is párszor),mint hogy ilyen mocsok ragadjon rám.az olaj meg a kosz az nem érdekel.de ez nagyon undorító.nem is a munkával bajom mert ugye még mindig ott vagyok.egyébként ha tehetnéd(lenne jobb hely)te is elmennél onnan nem?

lúzer:ahogy Major Major irta a pet-eket meg 5ft ért az 5 db-ot.1000db-os tételben már nem olyan rossz pénz az...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.