Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#124) szaszlaci válasza hcl (#121) üzenetére


szaszlaci
addikt

Oké, átírtam a bevezető figyelmeztetést. Ha valaki ezután megcsinálja, akkor tényleg meg akarja csinálni, mert eldöntötte. (Egyébként csak három "tipp" az, ami csökkenti a biztonságot, szóval annyira nem is értem a közfelháborodást.)

"Amit el lehetett konyhanyelven mondani, azt nem fogadod el,"
Annyi lett jószerivel elmondva, hogy jajj a biztonság mindenek előtt, mert rádrúgja a TEK az ajtót, hát micsoda közveszélyes cikk ez itt kéremszépen, emberek halnak meg a kórházakban!

"a felhasználói figyelmetlenséget jól megfogja az, ha nincs rés, amit kihasználhatna az a progi"
Szerintem ez így eléggé sántít.

""Nálad mellesleg hányszor riasztott a kereső igazi kártékony kódra?"
Egyszer sem. De ez nem jelenti, hogy nem kell."

De azt sem, hogy kell.

"a Wannacry/Petya azért tudott terjedni, mert volt egy Samba hiba, amire volt javítás, csak rengeteg gépen nem volt fent"
Nyugodtan el lehet itt a fórumon mesélni konyhanyelven, a hozzám hasonló hozzá nem értőknek is fogyasztható formában, hogy pontosan hogy is volt ez. Ahogy én is megtettem a másik topikban, nem pedig annyit mondtam, hogy utána kell olvasni, el kell menni az iskolába, stb.

"nem kell feltétlen rákattintgatni valamire, bizonyos esetekhez elég egy fertőzött oldalra menni"
És még mit kell csinálni? Reklámblokkolóval elég megnyitni az oldalt, és fertőz? Vagy akár anélkül?

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.