Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#111) szaszlaci válasza #64791808 (#99) üzenetére


szaszlaci
addikt

"Rendben srácok, én itt kiszálltam,"

Nem, ne menj sehová, hanem légy szíves válaszolj a feltett kérdéseimre!
Ha volt türelmed szirénázni 100+ sort, meg engem személyesen felelőssé tenni azért, hogy kórházban emberek haltak meg, akkor most nem kéne eltáncolni.

Az, hogy te valamilyen alkalmazásban állsz egy olyan cégnél, ami valamilyen módon kapcsolatban van 300 ezer klienssel, az nem indoklás. Aki tényleg ért hozzá, az nem üres hiedelmeket puffogtat, hanem tényleg meg tudja magyarázni a feltett kérdéseket, egy a témához kevéssé értőnek is. Nyitottan állok hozzá.

Azt megértem, hogy egy biztonságtechnikai cég a minimális kockázatra törekszik a megbízói rendszerén, mert hosszú távon így a legkényelmesebb és legkifizetődőbb. Csak hogy van a felhasználó nézőpontja is, ahol másképp kell mérlegelni.

hcl
Fájlkiterjesztés elrejtése alatt mit értesz, ugye nem azt, hogy elnevezem vírus.jpg.exe-re?

Onnét gondolom, hogy nem találkoztam még valóban kártékony programmal, hogy ha települt volna, akkor abban bízom, hogy az időnkénti rendszervizsgálat megtalálja. Mert az a program természetesen frissül. Azt meg nem hiszem, hogy egy nem is futó programot majd megkeres egy vírus, és úgy sterilizálja, hogy ha futtatom, úgy látsszon, mintha minden rendben lenne.

Egyébként aki leokéz mindent, azt szerintem a legjobb szoftverek is csak egy ideig védhetik. Másrészt nem hinném, hogy a Windows szolgáltatások között fog kapcsolgatni, mert vagy nem ért hozzá, vagy megijed a bevatkozás komolyságától.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.