Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Azért reméljük nem fogják ezeket a telefonokat olyan piacokra korlátozni, ahol már elérhető valamelyik hálózat, mert akkor félő egy-két éven belül nem lehet többé komolyabb telefont kapni nálunk..

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#2) .bableWes válasza Rickazoid (#1) üzenetére


.bableWes
őstag

reméljük. habár szerintem itt mo-n nem nagyon használnák a 4g-t

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#3) RaveForce válasza .bableWes (#2) üzenetére


RaveForce
veterán

ha van gyorsabb sávszélességre is alternativa mindt a hsdpa, akk gondolom te sem a lassabbat választanád :)
edge-t se használ senki hsdpa helyett, persze kivéve ha nem elérhető, v max akksi kimélés miatt szoktam csak 2g-re váltani ha messze van a töltö v a konnektor tölem

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#4) .bableWes válasza RaveForce (#3) üzenetére


.bableWes
őstag

amennyire engem a mobil internet érdekel nem nagyon használom. bár lehet, sok embernek fontos, de nekem - mondjuk tudom, hogy engem leszarnak ;] - nem nagyon hiányzik a 4g. ha

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#5) domi007


domi007
őstag

A képen látható LG telefon egyből elindította bennem a MUST HAVE érzést :DD

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#6) .bableWes válasza domi007 (#5) üzenetére


.bableWes
őstag

nem vagy egyedül:D
de az a kis lyuk a kamera felett a vakué?

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#7) #16820480 válasza RaveForce (#3) üzenetére


#16820480
törölt tag

itt szerintem nem arról van szó, hanem hogy ehhez megint külön hardveres támogatás kell a telefonban. de minek tennének bele 4G-t támogató herdvert egy ide szánt készülékbe, ha egyszer nincs hozzá hálózat sem még.

(#8) Davidoff91 válasza domi007 (#5) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Bennem is!:DD Azért szerintem ez mutat valamit, hogy már megint LG telefont láthatunk a képen. Szerintem szőnyegbombázásszerűen fogják dobálni a telefonokat, de én ennek nagyon örülök! GO LG GO!:R

szerk: na bumm ez is Androidos, nem mintha ez baj lenne, de én kitartóan várok valami jó kis WP7-es telefont.

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#9) rebeL1899


rebeL1899
csendes tag

Tényleg szép ez az LG, bár amikor csak odapillantottam azt morogtam magamban, hogy " na itt egy htc" bár engem a külsőségek nem nagyon érdekelnek ilyen téren. :D

(#10) Rickazoid válasza #16820480 (#7) üzenetére


Rickazoid
addikt

De minek készítenének 4G nélküli csúcsmobilt, ha elhanyagolható az az európai piac, ahol a közeljövőben nem lesz hálózat? Inkább az lesz a gond, ha a gyártók ráállnak erre, és emiatt ide egyik sem jut el, csak az olcsóbb, rosszabb, gyengébb, még kevésbé támogatott.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#11) Segal válasza Rickazoid (#10) üzenetére


Segal
veterán

3.5G-s telefont is lehetett itthon kapni akkor amikor még csak a 3G élt tehát ez nem lesz baj max annyi hogy itthon a 4G-t nem fogod tudni használni. Aztán egyszer eggyik reggel azt veszed észre /persze csak akkor ha nem korlátoztad 3G-re a telcsit)/ hogy a 4G hálózatra jelentkezett be. :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#12) dchard


dchard
veterán

Vicces ahogyan a szaklapok is félremagyarázzák az LTE jelentősségét.

Egyrészt nem igaz, hogy a mezei böngészés közben nem profitálsz a kisebb válaszidőből, például a jelenlegi HSPA hálózatokon egy weboldal letöltésekor a hálózat válaszideje miatt eleve ki sem tudod hajtani a rendelkezésre állós sávszélességet, mert a kommunikáció TCP-n zajlik, annak meg ugye nyugta kell, hogy küldje a következő csomagokat. A HSUPA-nak többek között ez a legfontosabb előnye: a jelentősen csökkenő uplink válaszidő, nem pedig a nagyobb feltöltési sebesség. Ettől sokkal job lesz az ügyfélélmény.

De ennél sokkal fontosabb a mobilnet jövője szempontjából, hogy az LTE hálózatokon kb. 10-ed annyi pénzből lehet elvinni 10-szer annyi forgalmat, mint a jelenlegi hálózatokon. Tehát a rendszer hatékonysága fog javulni, olcsóbban lehet majd üzemeltetni, gyorsabban és olcsóbban lehet majd új állomásokat hozzáadni a hálózathoz stb.

Igazából az LTE összes előnye (kisebb válaszidő, nagyobb sebeség, olcsóbb megvalósítás) mind ebből, vagyis a rádiós erőforrások hatékonyabb elosztásából, manageléséből jönnek ki.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.