Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) FireKeeper válasza Abu85 (#16) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ahogy hallom, nem sok infó jön hivatalos forrásból erre a problémára. az ubi fórumain meg érthető módon egyre nagyobb a lincshangulat. az mondjuk 2012-ben külön röhej, hogy egy AAA cím ilyen szinten rosszul legyen portolva. valami a játékon belül mindössze 1 szálon képes futni, és teljesen megakasztja a játékot forgalmasabb helyeken (egyes tesztoldalak az AI-ra tippelnek, logikusnak tűnik). az még nagyjából OK, hogy NV kártyán jobban fut a játék, mivel pénzelték a fejlesztést, de ezt a processzor oldai optimalizálatlanságot nagyon nem tudom mire vélni. teljes AMD konfig esetén valami irdatlan a lassulás.
mindenesetre azon lehet "nevetni" hogy i7+gtx680 kell a megfelelő sebességű futtatáshoz...

amúgy nem tudom miért nem éri meg az AMD-nek betömni a 7770 és a 7850 között rést... nincs elég selejt a Pitcarin-ból? vagy túl drága lenne a NYÁK? nem lenne elég a profit? azt hiszem nem vagyok egyedül, ha azt mondom, hogy a 7770 teljesítményét még kicsit soványnak gondolom, a 7850 meg túl drága.

kekegsm: nem hinném hogy van olyan emberi keretek között maradó szituáció a PC-s játékok világában, ahol a PCI-e sín sávszélessége fogná vissza a kártyákat :)

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.