Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Na meg is írtam, ahogy kértétek :)

Ez most de pofátlan upolás volt ;]

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) Ice!?


Ice!?
őstag

Sok sikert tázsvííír. : D Ha tanács kell, írj rám msnen.:K

(#3) puttputt válasza szablya (#1) üzenetére


puttputt
őstag

Volt már ilyen sétám... pont két éve.
Igazából, senki sem tudta mit akar. :DDD
Aztán, először én küldtem el őt a jó fenébe, majd kölcsönösen egymást. :D
Nem bántam meg, de ez (maga az érzés) jó visszajelzés volt...
Non plus ultra: Egy hete (utolsó - fentebbi - találkozásunk alkalmának 2 éves évfordulóján) ugyanott, ugyanabban az órában, kereken 2 év után, keresztezték egymást az útjaink.
Szó szerint. Kísérteties volt. De így sem lett semmi romantika. :))
Pedig, ezt mondanák intő jelnek.

Mindegy, lényeg, hogy ne vesszetek össze és maradjatok vidámak, ha együtt vagytok. :)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#4) szablya válasza puttputt (#3) üzenetére


szablya
tag

Szerintem mostmár együtt maradunk.
És szerintem el fogom érni, hogy belémszeressen ;]

Amúgy az upolás bejött :DD

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#5) b3 h4ppy


b3 h4ppy
újonc

Nem rég pont a fiú-lány barátságról olvastam egy cikket. Nem volt valami felejthetetlen írás, de tetszett a záró mondat, avagy az író véleménye az efféle barátságról:
"vagy MÉG barátok, vagy MÁR barátok!"

(#6) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Mi az, hogy a tiéd lesz? Ez egy nagyon csúnya, mondhatni otromba megfogalmazás.
Mindenesetre kíváncsian várjuk a fejleményeket.

(#7) Psychonaut válasza Szten Márs (#6) üzenetére


Psychonaut
addikt

+1, az utolsó mondatot leszámítva.

(#8) szablya válasza Szten Márs (#6) üzenetére


szablya
tag

De te hogy fejeznéd ki? Én is tudom, hogy ez csúnyán hangzik, de akkor mit helyette?

Szeretni fogsz? ez meg bénán hangzik.
Együtt leszünk? ez meg papucsosan hangzik.
Megszerezlek? na ez ugyanolyan barom állatos, de legalább férfias... :D

De ha van jobb ötleted, akkor azt fogom használni :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#9) Bocaa


Bocaa
senior tag

Én nemrég egy elég hasonló dolgot játszottam le egy lánnyal. Többször olyan közel engedett magához ,hogy azthittem akkor most akarja. De aztán úgy mint előtte 3* aztmondta több vagyok neki mint barát de nem szerelmes belém nem járhatunk. elég nehéz volt beletörődni mert tök régóta ismerjük egymást régen volt szerlmes belém énis belé aztán mikor ujra találkoztunk én azthittem nyeregbe vagyok de nem. Mondjuk most konkrétan az a dumája a lekoptatásra ,hogy nem akar magának pasit nem lenne rá ideje mert nem szert ő senkit se annyira ,hogy időt szakítson rá heti 12 edzés melett. Úgyhogy azóta én nem keresm én nem beszélek vele ha ő keres akkor max találkoztunk ölelgettet puszi puszi egy haverom megkérdezte utánna ,hogy ti jártok??? szóval eléggé romantikus lehettte kívülről. De egyet tudok mondani FÉL ÉVES LE VAGYSZ*RVA KÚRA tuti bejön

[ Szerkesztve ]

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#10) Szten Márs válasza szablya (#8) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Muszáj ilyesmit írni egyáltalán?
Olvassa a blogodat. Ha nekem ez otrombán hangzik, hogy enyém leszel, na akkor neki ez tízszer otrombábbnak fog hangzani.

(#11) Tomaaasz válasza Bocaa (#9) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

egen, ilyenkor kerülni őket a legjobb... szépen elfelejteni. :K

Oda mentem, ahol vagyok!

(#12) szablya válasza Szten Márs (#10) üzenetére


szablya
tag

Nos, majd Ő eldönti. Szerintem nem annyira gázos duma. :P

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#13) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Nos, ez így semmi. Nem mondtad el neki, hogy mit érzel, ugyanott tartasz. Egy helyben álldogálsz és közben azt írod, hogy a tied lesz. Mindegy, kiszálltam, de csak a saját dolgodat nehezíted.

[ Szerkesztve ]

(#14) Bocaa válasza szablya (#12) üzenetére


Bocaa
senior tag

zsákutcában vagy. jól érezted magad mint barát bőől jön az agyadba a milyen jól ellenék ha járnánk. És ezt az anomáliát követi ,hogy azthiszed 2-3 tali és őfog könyörögni ,hogy játjatok de nem!NEM ! Ő jól érzi magát de nem akar járni veled mert ő így érzi jól magát és nem akar ennél többet. Kellesz neki de csak erre. Lehet ,hogy úgy indultál ,neki ,hogy kínos csendek megdumáltok mindent vége soha többet ne taloztok. De túl jól sikerült és ezzel zsákutcába kerültél. Na innen kijönni ahova most tartasz nem lesz egyszerű. A lassítás nehéz,a megállás kegyetlen megfordulni a őrültségnek tűnik, gázt adni meg szenvedés de utánan jobb lesz

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#15) szablya válasza Jhonny06 (#13) üzenetére


szablya
tag

Nem mondtam? :Y Akkor nem jött le a szövegből.
Igazából azért voltunk most ilyen helyzetben, mert én folyton ezt hajtogattam.

És annyira tisztában van az érzéseimmel, mint én magam.

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#16) Vladi


Vladi
nagyúr

"Egyéb
Olvassa a blogomat"

Na ha már olvassa a blogod, akkor innen üzenek a kis hölgynek:

"Örülj neki, hogy találtál egy épkézláb pasast, aki kitartó, céltudatos, türelmes. Ráadásul odavan érted. Tisztázd vele, hogy mi az amitől félsz - ha még itt nem tartasz akkor magaddal - utána jöhet az összejövés. Mert 10 év múlva bánni fogod, hogy elhalasztottad szablyát."

Remélem ez hatni fog. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#17) Vladi válasza Szten Márs (#6) üzenetére


Vladi
nagyúr

megmondtam én, enyém leszel
és többé már senki sem ölel
vár ránk a part, hív a nagy folyó... :))

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#18) Bocaa válasza szablya (#15) üzenetére


Bocaa
senior tag

van egy barrátom aki összesn 7évig hajtott egy csajra abból 3 volt aktív a több icsak iylen kisgyerek szerelem volt. Namost miután a csaj megtudta mia z ábra elég sok minden le esett neki pl. miért közeledett hozzá. A barátomnak nem sikerült eléggé az elején letisztázn ia dolgot a csajjal és "barátok" lettek a barátom többet akart.a léányzó csak annyit am ieddig volt duma meg ilyenek. egy idő után úgylátszott beadja a derekát a csaj. Hát elég nagy tévedés volt azthinni igazából szerette őt meg össze is jött volna vele csakhátnem merte beismerni ,hogy tényleg szerti őt. Lehet ,hogy a te kiszemelt leányzód álmaiban veled van de a valóságban az álma teljesülhetne és bepánikolt, a haveromnál ez volt miután végleg lezárták a dolgot. Sajnos nem szoktak őszinték lenni a lányok(szigorúan saját tapasztalat)

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#19) szablya válasza Vladi (#17) üzenetére


szablya
tag

Éjfél után, éjfél után, mentem haza, mentem haza,
Jajj mit tettem, jajj mit tettem, ó én ostoba, ó én ostoba,
Megöltem őt, megöltem őt, akit szerettem, akit szerettem,
Mert nem kellett, mert nem kellett, neki szerelmem...

Szeretem a dalt, cserkésztáborban énekeltük tűz körül. Természetesen egyből ő jutott az eszembe, és ha egy kis mákom volt, még az arcát is nézhettem közbe :U
Az utolsó strófával ő is viccelődött :)

booca: azért szeretem hinni, hogy velem őszinte :) Csak magával is legyen őszinte ;] (ez neked szól :P )

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#20) Bocaa válasza szablya (#19) üzenetére


Bocaa
senior tag

ne legyen igazam és szilveszterkor részegen felhív és bevallja ,hogy sseret és eletetek végéig eggyüt lesztek. :DDD De ennek kicsi a valószínüsége.Abszolút átérzem a helyzeted és sajnállak és minden ilyen hezitáló csajnak dugnék a seggébe egy izzó vasrudat. mondja ki ,hogy vége vagy mondjon igen ehelyett inkább ködösít :D
Még 3 napod leszervezni egy jókis házibulit elmész oda és az első könnyen kapható csajnál próbálkozol ha bejön jártok ameddig jártok és közben még mindíg rá fogsz gondolni, kerítesz még 2csajt és már eszedbe se fog jutni. Jobbat ne mtudok mondani szertnék segíteni de ennél keévsé szarabb helyzet van ilyen téren. Úgy irigyele mazokat a barátaimat akik soha nem futnak bele ilyen csajba mindegyiket 1-2 hónap alatt megszerzik énmeg csak ilyesmikbe botlok bele na ezvan aludjál jól

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#21) szablya válasza Bocaa (#20) üzenetére


szablya
tag

Kösz, jó éjt :)

Ja, és akármennyire tisztellek, bárki izzó akármivel próbálná megközelíteni azt rövid úton kórházba küldeném ;] persze tudom, hogy csak viccelsz :P

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#22) Bocaa


Bocaa
senior tag

még egy utolsó bennem szunnyadó gondolat.
Az sem jó ha megsjnál ésa zért jár veled. Egy ismerősöm így járt egy csajjal. 1 hónapot a csajnak kín szenvedés a csávó csak úgy repkedett örömében a szakítás után amit a csaj kezdeményezett a haverom FÉL ÉVIG szinte rá se hederített a felé közeledő csajokra!!! És olyan volt minta mosott szar
nem konkrétan rá értettem XD csak úgy azt ,hogya nők nem tudnak ilyen helyzetben dönteni kaptam már olyan választ ,hogy több vagyok mint barát és télleg tetszem neki külsőleg belsőleg de nem járna velem mert túl kedves voltam vele és neki ez nem volt jó ő azt szereti ha le se szarják és ő kosla ta csávó után na ez még egy bizarr sztori de azt inkább holnap vagy máskor a korházba küldésről annyit ,hogy vizilabdás vagyok szóval úgy kötöszködjél amúgy peace van csak ez jólesett xD

[ Szerkesztve ]

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#23) szablya válasza Bocaa (#22) üzenetére


szablya
tag

Én meg geek vagyok, és mindennap szarráverem az öcsémet :DDD

Amúgy azt én se akarom, hogy sajnálatból járjon velem. Erről ma este is volt szó, mondta, hogy esetleg úgy tartja elképzelhetőnek, de úgy meg semmi értelme. Egyetértek.
Én meg akarom hódítani :B :D

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#24) puttputt válasza Bocaa (#22) üzenetére


puttputt
őstag

Ebben van valami. Akiről lejjebb (korábbi hsz.) írtam, ő egy kopasz, kigyúrt állatba volt - van? - menthetetlenül szerelmes. :U Persze, csak kihasználta ... gondolom a "nagyúr", mert folyamatosan azon picsogott a kiscsaj, hogy mennyire nem veszi őt komolyan. Nos... már nem csodálkozom ezen. :U Tényleg jót tesz egy kis "hűvös" a hölgyeknek. Nem vagyok kíméletlen, ez "csak" tapasztalat.
Mindemellett, tényleg ajánlom a bennünket olvasó "illetékesnek", hogy mélyen gondolkozzon el..., nehogy elszalasszon egy olyan lehetőséget, amit nem érdemes.
Legalább próbálja meg. :) (Azt úgysem lehet megbánni.)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#25) DEJVID


DEJVID
őstag

kurva szar. :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.