Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) Szten Márs válasza nem_tom (#16) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Aki szereti a verekedőst rajzfilmeket, annak :) De szerintem sokan azért nincsenek oda ezért a műfajért.
Mondjuk olyan, hogy "az anime" nem is létezik, illetve igen, de nem lehet róla így egységesen beszélni annyiféle hangulatú, jellegű, fajtájú van. (Többek között ezért is értelmetlen az első hsz.) Szóval, aki olyan lelkivilágú, annak kezdésnek egy Miyazakit lehetne ajánlani, aki olyan, annak egy GITS-et, van akinek tényleg valami Yo Yo Hakusho jellegűt, van akinek meg az előbb említett Air lenne tökéletes kezdésnek. Vagy épp egy Azumanga Daioh. Fene tudja.

Valahol ott van a lényeg, hogy ha az első nem tetszik, ne adjuk fel, és ne bélyegezzük meg az összes, borzasztóan sokféle és egymástól borzasztó távol álló animét.

Igen, a Perfect Blue nagyon ott van a toppon, egyértelmű :K :DDD Maximálisan ajánlott. A Cowboy Bebop-ért mindenki hasra van esve, de valószínűleg, ha az lett volna az első animém, többet nem nézek még véletlenül sem - magamnak nem adtam volna a fenti tanácsot akkor még, nyílván. Nekem nem jött be. Mondjuk nekem a GITS sem tetszik, pedig azért is nagyon oda szoktak lenni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.