Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

SÜN! Tiszta jó. :D

(#2) Hasek válasza szombatitomi (#1) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Tessék... mit szenvedhetett, hogy úgy írja meg a szöveget, hogy ne fedje fel a háziállat kilétét, erre Te a már utánad érkezőknek lelövöd a poén... szééép... :D

Üdv. H

(#3) Zsom!


Zsom!
tag

Nekünk egy hónapja volt, kb. egy hétig sününk. :DD

(#4) EczkE


EczkE
addikt

A sünök jók. :K

Nálunk is egyszer a macskakaját támadta be. :))

Asszem mindenféleképpen!

(#5) szombatitomi válasza Hasek (#2) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Ijj, ha direkt így írta, akkor bocs. :F De amúgy nem nagy ördöngősség felismerni egy sünt. :D

(#6) ollie


ollie
MODERÁTOR

Az az érdekes, hogy még nálunk itt a pesti lakótelep közepén is találkoztam sündisznóval. Budán meg rengeteg van.

***

(#7) No-kia


No-kia
őstag

lool, nálunk is ez megy, már 2 sünt elajándékoztam, 2-t elvitünk és míg így is folyamatosan jönnek elő a kisházból, de mind nagyon kicsik, szval szerintem lefialt ide egy nagy, egyserre hány sün szokott születi? csak h mire számítsak még... :DDD

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8) moha21


moha21
addikt

Nekünk is volt sündisznónk itthon a macskák mindig körbevették ( van 9 macska :D ), utána megszokták egymást. Aztán mikor jöttek a nagy esők elvándorolt valamerre. (

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#9) szombatitomi válasza No-kia (#7) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Általában 3-4-et, de előfordulhat 7 is. :D

(#10) Mr.Csizmás válasza No-kia (#7) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

fekvőnyolcas, egy sün-portál nyílt

(nem lehet hogy a helyi rendőrség mellett laktok?)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11) szombatitomi válasza Mr.Csizmás (#10) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

:DDD :DDD és ott szaporodnak a 'sünök'?

(#12) No-kia válasza Mr.Csizmás (#10) üzenetére


No-kia
őstag

ezen jót nevettem xD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#13) #40835072


#40835072
törölt tag

nekünk is van pár süni a kertbe:)

(#14) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Aranyosak :D Nekünk is van egy nem túl szokványos háziállatunk:

Ő Angie :DDD

(#15) No-kia válasza Crystalheart (#14) üzenetére


No-kia
őstag

szép nyúl :R csak hosszú alába :Y

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#16) moha21 válasza Crystalheart (#14) üzenetére


moha21
addikt

Ez Sündisznó? : O xd

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#17) Crystalheart válasza No-kia (#15) üzenetére


Crystalheart
senior tag

:D Ja, hát igen, ez már csak ilyen, csernobil után megmaradt mutáns nyúl, a tudósok érthetetlen módon őznek nevezték el. :P

(#18) niti válasza Crystalheart (#17) üzenetére


niti
aktív tag

Ami a legmegdöbbentőbb, hogy nekünk az egyik kutyusunk tud pont így nézni :D
Symbi: amikor olvastam az írást, de még nem láttam a képeket, azt hittem, rókátok van. Már sajnáltam is, hogy odaszoktatjátok, aztán valaki jól lelövi. De aztán megnéztem a képeket, és örömmel konstatáltam, hogy nem róka, és jó eséllyel nem lövi le senki. :) nagyon arányosak a cicóval!
Nekünk is volt egy Lujzi nevű macskánk, sajnos elütötték :'( rettentő aranyos volt, mindig befeküdt a tengerimalac- terráriumba, de sose bántotta a cocikat, csak nézte. :))

(#19) művésznő4 válasza No-kia (#7) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Jajj ez a kis összegömbölyödött nagyon cukiii! :B :C

Crystalheart: Ez valami gyönyörűű! :Y
Most aztán nagyon irigy vagyok! :B :P

[ Szerkesztve ]

(#20) JetiRulez


JetiRulez
őstag

A mi macskánk messze elkerüli a sünöket. Szerintem már korábban megszúrhatta az orrát. :D

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#21) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Majd lövök új képeket! :))

(#22) Crystalheart válasza művésznő4 (#19) üzenetére


Crystalheart
senior tag

:D Bizony, az :D De ez már vagy egy hónapos kép, vagy több, akkor még alig volt több két-három hetesnél. Most két hónapos, és már alig láthatóak a pöttyei.

Nem mi szedtük össze, hozzánk úgy hozták, hogy pár hétig neveljük, mert van kecsketejünk. csak aztán nálunk felejtették, amikor a kis őz meg már édesanyámat tekinti az anyjának, most akarták elvinni, hogy pénzt csináljanak belőle. (Nem is valószínű, hogy legális őzzel kereskedni...) Az őzek a legritkább esetben élik túl az ilyen megrázkódtatásokat, úgyhogy az ismerősünk, akin keresztül az egész bonyolódott, azt mondta az illetőnek, hogy elpusztult. (Amire jó esély is van egy kis őz esetében.) És úgy tűnik, megmarad. Mindentől nagyon fél, állandóan figyel, és az "anyján" (édesanyámon) kívül mindenkivel elég bizalmatlan, de nekem meg tesóimnak már legalább engedi magát simogatni néha. :)

[ Szerkesztve ]

(#23) niti válasza Crystalheart (#22) üzenetére


niti
aktív tag

És mi lesz vele, ha felnő? Akkor is megtartjátok?

(#24) Crystalheart válasza niti (#23) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát ja, minden bizonnyal, legalább a kecskéken túl lesz még egy kis látványosságunk. A vadasparkok s állatkertek tömve vannak őzekkel... A természetbe visszaengedni nem célszerű. Magára veszélyes, mert odasétálna a vadászhoz... Az emberre is veszélyes, ha egyszer ellik egyet, és nem fél az embertől, így a gyerektől sem, és lekaratézza. Láttatok már a Youtube-on deerfightot? :D

[ Szerkesztve ]

(#25) Kolondrum


Kolondrum
félisten

C2S [link] Core kettő Sün! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26) művésznő4 válasza Crystalheart (#22) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Nagyon tetszik! :C
Nagyon vigyázzatok rá! :B ;)

(#27) Dr. Oid


Dr. Oid
aktív tag

SÜN!!! SÜN!!! SÜN!!! (bocs, nem tudtam kihagyni :) )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.