Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) blokad


blokad
senior tag

Wow... nemsemmi pormennyiség.

(#2) sNORh


sNORh
addikt

nemrossz, de vannak durvábbak is ;]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#3) Lenry


Lenry
félisten

a hely adottsága... miért hol szolgál ez a gép? fűrésztelepen? :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) Kolondrum válasza Lenry (#3) üzenetére

Ajtó mellett közvetlenül. :K

(#5) ngabor2


ngabor2
nagyúr

ismerős helyzet... nálam is volt nemrég hasonló. egy notira nem lehetett a saját, hozzá kapott windows-át feltenni. mindig leállt egy ponton, majdnem mindig ugyan ott. próbáltam más win-t, az tovább bírta, de az is leállt. szétkaptam, és megnéztem a hűtést: vastagon állt a szösz a hűtőbordán... lefúvattam róla (8 bar-os nitrogén rulez! :D), egyből felment rá a rendszer.

(#6) ollie


ollie
MODERÁTOR

Mercury táp! :Y

SymbianOS: ha az "adottságok" miatt porosodik, meg kell mondani, hogy 2 havonta szígorúan pucolás legyen!

[ Szerkesztve ]

***

(#7) Lenry válasza Kolondrum (#4) üzenetére


Lenry
félisten

és kint folyamatosan homokvihar van? :DDD

haver gépét takarítottam nyári LAN partin, mert nem bírtam már nézni azt a kosz mennyiséget... abból jöttek ki ilyen "egybeporpárnák"
de az 3 éve nem volt szétszedve és takarítva

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) Kolondrum válasza ollie (#6) üzenetére

Igen Mercury! Ki kéne cserélni mert kitudja mikor mond csődöt! Nem én dolgom!
Ilyet ne is említs h takarítás! Egy hölgyé és ő nem fogja takarítani!

Lenry! Ez a gép 1.5éve nem volt takarítva, azaz mióta összerakták. Teljesen átlagos szobában foglal helyet csak ajtó mellett van.

[ Szerkesztve ]

(#9) Thunderzolee

Jesszus! :C

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#10) Stirbi


Stirbi
addikt

KATASZTROFA,ez szégyen :Y

(#11) Bunker


Bunker
tag

Nekem ötödik éve megy a gépem, de sohasem volt tele retekkel. Mondjuk nem is a földön tartom, hanem fejmagasságban az asztalom mellett egy polcon. Az elejében gyári Antec porszűrő van, és esküszöm rá mert amikor havonta mosom akkor látszik azért hogy megfogja a dzsuvát. Úgy gondolom az említett gépnél sem ártana egy-két porszűrő a ventik elé. ;)

A cenzúrában az a legrosszabb, hogy nem a █████████████████ !

(#12) geprombolo


geprombolo
senior tag

Nem semmi, pucoltam olyan procihűtőt, ahol a bordák között levegő nem járt már rég, tömködve se lehetett volna több retket odapasszírozni. Persze megvolt a hőfok is rendesen. Mondjuk az elég régi volt, valami P2-3-as.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#13) Mystic


Mystic
tag

Hát ez nem semmi! Biztos meg volt jól becsülve a gép.

Az akasztott embert még az ág is húzza

(#14) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Hát a legtöbb gép belseje sajnos ugyan igy néz ki, mert a hozzá nem értő emberek basznak szétszedni és kipucolni. Persze amikor a por miatt tönkremegy benne valami, akkor meg csak néznek.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#15) eastsider válasza Jégkokó (#14) üzenetére


eastsider
nagyúr

inkább ne is szedjék szét a hozzá nem értő emberek :DDD

(#16) Puma K válasza Kolondrum (#8) üzenetére


Puma K
veterán

Egy nöé?! :Y

Az a kemény... Én inkább takarítom a gépemet és karbantartom minthogy megsüljön valami alkatrész benne és cserélhessem... havonta 1x bőven elég szerintem.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#17) Benyadapro


Benyadapro
tag

sok a macska a házba :DD (porcica a case be ) ;]

(#18) Depression válasza Jégkokó (#14) üzenetére


Depression
veterán

Gondolod szétszedik, mikor garanciajegy van odaragasztva, és ha szétszedik, akkor meg ugrik a garancia. Na melyiket választanád?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#19) phanzetomox


phanzetomox
őstag

úúúúúúúúú ez tényleg durva........ mázli hogy senki nem volt por allergiás a közeleben.......

(#20) szablya


szablya
tag

Hol az a melltartó? :F :U

Egyébként meg überbrutál (már a por) :Y

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#21) Tulipanti válasza szablya (#20) üzenetére


Tulipanti
tag

További jó keresgélést! :P

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.