Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tulipanti


Tulipanti
tag

Nagyon ijesztő volt. :(

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#2) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Jaj. :( Szerencse hogy nem lett bajotok.

(#3) madstunt


madstunt
addikt

nem akarok itt negatívkodni de egy nagyobb dög nemcsak a testi épségre hanem az életre is veszélyes.

(#4) szablya


szablya
tag

Én az olyan kutyának a gazdáját is lelőném, amelyiket kieresztik emberek közé az útra!
NORMÁLIS AZ ILYEN?

Múltkor biciklivel mentem mamámhoz (falun), nem túl sokat járt, de azért bőven lakott utcán, és egyszer csak nekem ront egy kis tökimuki dög. Simán eltekertem előle, de azért rendesen ráhozza az emberre a frászt. Ráadásul egyszer még előfordult ugyanezzel a kutyával... Legközelebb leszállok és megrugódom a kis dögöt. Épeszű ember hogy ereszti ki a veszett korcsát az útra?
Az ilyet lehet perelni/feljelenteni? Mert ha még egyszer előfordul, a korcs gazdája nem fogja megúszni!

Egyébként szeretem a kutyákat, nekem is volt :K

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#5) tibi666


tibi666
senior tag

mi van, ha kiszökött?

(#6) gabor85 válasza szablya (#4) üzenetére


gabor85
őstag

Egyébként szeretem a kutyákat, nekem is volt (agyonrugdostad?:D)

van benne valami amit mondasz csak ne ilyen nyersen;)

(#7) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

jogos önvédelem :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Ezekre nem tudok mit írni. Tibi! Jól be kell zárni és pont!!!!

(#9) Tulipanti válasza Kolondrum (#8) üzenetére


Tulipanti
tag

A sünit nem írtad bele a bejegyzése, pedig az cuki volt! :K

[ Szerkesztve ]

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#10) szombatitomi válasza Tulipanti (#9) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Milyen SÜN? ;]

(#11) eastsider válasza szombatitomi (#10) üzenetére


eastsider
nagyúr

az nem SÜN? hanem SÜN! :DDD

múltkor mászkáltam a szőlőbe. bicajt toltam, közbe megálltam fotózni. erre jön két akkora dög kutya, mint én :DDD
megálltam, néztem egy darabig ahogy ugatnak, aztán jött a gazdájuk, egy lovász :D
eldumáltunk egy félórát aztán mentem tovább :)

(#12) Tulipanti válasza szombatitomi (#10) üzenetére


Tulipanti
tag

Már másodszor láttunk sünit így este amikor sétálunk és meg is simogattuk őket. Nagyon arik voltak. :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#13) proof88 válasza szablya (#4) üzenetére


proof88
addikt

ha biciklivel kutya közelébe érsz, akkor abbahagyod a tekerést, amíg elgurulsz mellette, mert valamiért idegesíti a kutyákat, hogy látják a lábad körbe-körbe tekerni :D

(#14) Kolondrum válasza proof88 (#13) üzenetére


Kolondrum
félisten

Hidd el engem úgy is megtámadna. Én vagyok az aki ha jön haza minden kutya ugat, egyszerűen alapból nem csípnek.

[ Szerkesztve ]

(#15) proof88 válasza Kolondrum (#14) üzenetére


proof88
addikt

lehet mert p*nci szagod van :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.