Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RaveForce


RaveForce
veterán

egyedülálló ez a semmiről nem akar lemaradni hozzáállás(zárt,symbi,android,winmo,winpho), plusz még saját oprendszer is, dehát van rá tőke :) de már várom h samsungon lássak Web OS-t v akár OS X-et :C :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#2) Ricardo


Ricardo
félisten

"Symbian^3 alapú üdvöskéjét, mely minden bizonnyal a saját TouchWiz felületével lesz majd felszerelve. "

Mindenre ráhúzzák a TW-t :F

(#3) AS válasza Ricardo (#2) üzenetére


AS
félisten

Nyugodtan TW 3 egy kiváló rendszer, elég meg megnézni Galaxy S-t. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) Inarus válasza RaveForce (#1) üzenetére


Inarus
addikt

"de már várom h samsungon lássak Web OS-t v akár OS X-et"
Türelmes ember lehetsz... :DDD

AS: Sok usernek más erről a kivállóságról a véleménye. :U

(#5) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Volt már ilyen, hogy a Nokia kiszivárogtat/bejelent valamit erre a Samsung is nekilát egy hasonlónak ami jobb. És még előbb meg is jelenteti.
Fogadjunk, hogy megint ez lez.

valami

(#6) Inarus válasza Quasi_modo (#5) üzenetére


Inarus
addikt

Van rá esély. :D Samu gyakran lekörözi a finneket. Elég megnézni az i8910 esetét... 1 év előny? :DDD

(#7) GALARDO


GALARDO
addikt

Kiváncsian várom őket! :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#8) RandomGosu válasza Ricardo (#2) üzenetére


RandomGosu
senior tag

szerintem megoldják úgyhogy lelehessen kapcsolni.

samsung az az egyetlen gyár ami eléggé nyitott mindenhez, de reméljük lekörözi ismét a nokiát:D

(#9) stanley_


stanley_
tag

csak azt nem értem hogy minek fejlesztették a saját oprendszerüket (sz.v.sz teljesen feleslegesen) amikor mindegyik másik rendszert használni fogják.ez a touchwiz úgy rossz ahogy van :(

(#10) Quasi_modo válasza stanley_ (#9) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

ez a touchwiz úgy rossz ahogy van
Láttad már a TW3-at?

valami

(#11) AS válasza Quasi_modo (#10) üzenetére


AS
félisten

Azt sem tudják miről beszélnek majd ha látják Wavet vagy Galaxy S t másképp gondolkodnak majd :D :D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12) Quasi_modo válasza AS (#11) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

AS Előáshatnál valami képet az új Samsung Symbian 3-as mobilokról...

valami

(#13) Ricardo válasza Quasi_modo (#12) üzenetére


Ricardo
félisten

Így van. Én is kíváncsi vagyok.
Nem mondtam hogy rossz, csak nem értem minek ennyi rendszerrel foglalkozni, ha mindegyikre ráhúzzák a TW-t. Pont az lenne a lényeg hogy mindenki megtalálja a megfelelőt.
Így egyik sem az igazi.

(#14) Quasi_modo válasza Ricardo (#13) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

ha mindegyikre ráhúzzák a TW-t
Gondolom nem csak az i8910-nél lehet kikapcsolni a felületet.

valami

(#15) Ricardo válasza Quasi_modo (#14) üzenetére


Ricardo
félisten

Akkor szerencsésebb ha választható lesz és nem kötelező.

(#16) RaveForce válasza Ricardo (#13) üzenetére


RaveForce
veterán

igazából fordítva nézed. a saját felületének pont az a lényege, h aki használt már más platformon samsungot az pl ezen se vesszen el, ergo a samsung ezzel akarja a különböző platformú telóit egységesíteni :) ha a 3.0 végre jó lesz, akk sztem ez egy teljesen jó ötlet, az h kikapcsolható, az meg sztem alapvető dolog kéne h legyen

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#17) joey04 válasza AS (#11) üzenetére


joey04
titán

vagy nem

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) Ricardo válasza RaveForce (#16) üzenetére


Ricardo
félisten

Pont azért jó hogy nem egységes hogy mindenki megtalálja a neki megfelelőt, mégis márkán belül maradjon. Ha nekem nem jön be a WM, és Droidot akarok akkor azért veszek azt mert az tetszik. Ha egységes akkor felesleges a többféle OS. Akkor az a megoldás, hogy veszek egy olyan készüléket amin nem TW-s Droid van.

Ha kikapcsolható akkor az más persze.

(#19) ClioRS válasza Inarus (#6) üzenetére


ClioRS
őstag

Hiába, az N97 többet hozott a konyhára mint a Samunak az i8910, bár valóban az utóbbi a jobb. :U

(#20) RaveForce válasza Ricardo (#18) üzenetére


RaveForce
veterán

a felület, kezdőképernyő, stb. egységes nem a rendszer, attól a wm wm marad, a symby meg symby. nemtom jobban kifejteni

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#21) szabi113


szabi113
tag

Nekem nincs semmi bajom a TouchWiz-zel. OmniaHD-n legalábbis nincs gond velük.

Megint úgy érzem hogy a samsung hamarabb fog debütálni, mint a nokia. A Finnek felfoghatták volna: nem a márkához vagyunk hűségesek, hanem a Symbian-hoz. És ha jobb symbain kütyüket készít a Samsung, akkor bizony azt fogjuk megvenni.

(#22) Quasi_modo válasza ClioRS (#19) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

az N97 többet hozott a konyhára mint a Samunak az i8910
Ezt mivel tudnád alátámasztani?
Egyébként végül is mind1, de mégis.

valami

(#23) ClioRS válasza Quasi_modo (#22) üzenetére


ClioRS
őstag

Mivel az N97-nek gyengébb a hardvere, én azt mondanám, hogy a Samsung előállítási költsége magasabb. Így azonos eladás mellett több haszon marad, bár szerintem az N97-ből többet adtak el. :U

(#24) fairi válasza Inarus (#4) üzenetére


fairi
addikt

eddig még senki nem használt TW 3-as gépet..
tényleg te már tudsz olyan embert aki wave-t vagy galaxy S-t használ,vagy te már próbáltad hogy ilyen kategorikusan kijelentetted júzerek nem fogják szeretni???
videók alapján nem rosszabb a HTC Sense-nél,többi majd tesztek során kiderül..

[ Szerkesztve ]

(#25) joey04 válasza fairi (#24) üzenetére


joey04
titán

videók alapján nem rosszabb a HTC Sense-nél,többi majd tesztek során kiderül..
ez elég szubjektív. szerintem nagyon messze van a Sense-től.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) fairi válasza joey04 (#25) üzenetére


fairi
addikt

TW3 miben marad el a sensétől?
nem lehet egymásra halmozni a widgeteket,nem csúsznak el ha ember hozzáér,akár 10 oldalra is pakolhatsz,funkcionális widgetek etc...
TW2 egyértelműen elmarad ez sehol se volt vita tárgya...

sztem a samsungnak át kéne neveznie,sokkal kevesebb fika jönne...
ha vhol nem kapna TW3 egy nagy adag fikát,akkor már úgy érezném magam hogy nem is a mobilarena.hu fórumait olvasom..
ám ezt az újat még senki nem használta,senki nem próbálta a jelenlevők közt, seholse hasonlították össze pro-kontra a sensével, de a fikázos már megy bőszen..

(#27) joey04 válasza fairi (#26) üzenetére


joey04
titán

mit kell azon a szubjektív véleményen magyaráznom, hogy nem tetszik?? :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) coyote55 válasza joey04 (#27) üzenetére


coyote55
őstag

Egyáltalán neked mi tetszik? :F

Memento Mori!

(#29) fairi válasza joey04 (#27) üzenetére


fairi
addikt

"videók alapján nem rosszabb a HTC Sense-nél,többi majd tesztek során kiderül.."
ez elég szubjektív. szerintem nagyon messze van a Sense-től.

az hogy nem tetszikneked azt jelenti hogy rosszabb?
Vagyis csak vmi miatt fikázni akartad TW-t,hogy belémköss? :(
Arra gondoltam sztem nem rosszabb technikailag, működésileg, sebeséségileg, logikáileg..
Talán objektíve is meg tudod mondani hogy,miben rosszabb! :(

(#30) joey04 válasza fairi (#29) üzenetére


joey04
titán

amiket felsoroltál abból: működésileg, logikailag. ezekben jobb szerintem a sense. technikailag passz, sebesség meg majd kiderül.
28: pl a sense? egyébként igen, mindenben a hibát emelem ki, mert ilyen túlárazott, direkt bosszantó hiányosságokkal kiadott készülékek világában (és ez alatt értem az összes gyártó összes csúcsmodelljét) nem fogok ömlengeni semmiről. attól még ami a legkevesebb kompromisszumot követeli a saját értékrendem szerint, azt meg fogom venni, természetesen.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31) Quasi_modo válasza joey04 (#30) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

ez alatt értem az összes gyártó összes csúcsmodelljét
Akkor lehet, hogy egyelőre nem kellene semmilyen csúcsmodellt venned. Csak bosszúság lenne.

valami

(#32) joey04 válasza Quasi_modo (#31) üzenetére


joey04
titán

de, mert együtt tudok élni a megkötésekkel, csak egyiket sem nézem el. Egyébként meg ez mindig is így lesz, és nem is csak csak a felsőkategóriában.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.