Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Ez nagyon nagy. Eleje még jó volt mig a GM meg nem jelent harcolni.... Utána való részek már nem voltak jók.
Játékban a játék játéka ezt így lehetne elképzelni most:D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Cythyel


Cythyel
senior tag

Kiigazítás a cikkhez:
Nem visual novel-en alapszik az anime, hanem light novel-en. Annak is az első 4 kötetén. Jelenleg 13. kötetet fordítják angolra.

Amúgy várós a játék, de mért Vita-ra. :O PS3-ra vagy PS4-re adnák ki inkább...
Trailer-t elnézve aligha van sok köze a light novel történeti vonalvezetéséhez. Inkább csak fogjaa karaktereket, újakkal megspékelve egy teljesen új Aincrad-ba helyezi őket. Egy pillanatra mintha a 75. boss, a Skull Reaper is felbukkanna, de hamar látszik hogy csak hasonlít arra, de nem Skull Reaper az.

[ Szerkesztve ]

(#3) oriic válasza AS (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én imádtam a teljes sorozatot.

(#2) SonicX

Teljesen igazad van. MIndig keverem a VN-t, LN-t. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4) Cythyel válasza oriic (#3) üzenetére


Cythyel
senior tag

Én is, sőt, még mindig imádom. Most készül a Dark Repulser kard replikám, Elucidator-t már megcsináltam.
Most olvasom a 7. SAO kötetet, kb a felénél járok. Várós nagyon a többi kötet anime adaptációja is. :))

[ Szerkesztve ]

(#5) oriic válasza Cythyel (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már ha lesz anime belőle... :(

Live-Die-Respawn

(#6) Cythyel válasza oriic (#5) üzenetére


Cythyel
senior tag

Egen, tudom... Minden a rendezőn és a kiadón múlik hogy megbízzák e a stúdiót. A BD eladásokat nézve viszont bőven elegendőt adtak el belőle ahhoz, hogy legyen folytatása az adaptációnak.

(#7) Sident96 válasza Cythyel (#6) üzenetére


Sident96
tag

Ha jól tudom már bejelentették a 2. évadot, ami a Gun Gale c. játékban fog játszódni.

(#8) scyllafren


scyllafren
senior tag

Nekem is tetszett a SAO, várom a folytatást.

Megjelent egy hasonló anime, Log Horizon címmel, szintén VR és nem működő kilépés-funkció, de itt a fő karakter varázsló, ergo kell egy parti neki :)

(#9) Fratello


Fratello
tag

Érdemes a sorozatot bevállalnia mindenkinek aki MMO-rajongó, habár ezer sebből vérzik, a sztori alapkoncepciója sajna nettó agyhalott baromság, magának a virtuál-MMO-nak a kivitelezése pedig egyszerűen sírás (100% fullos virtuális mozgáskövetés egy szál sisakkal, de a játékon belül kötelezően böködős, a levegőben lebegő pull-down menük vannak, mivan? Látta ezt egyáltalán valami játékdizájner, vagy valaki, akinek mond az valamit hogy virtuális user interface?)

Viszont a hangulata első osztályú, a karakterek egytől-egyig rendkívül szerethetőek (ez manapság, a twájlájtos emós-rinyálós animekarakterek világában valóságos csoda), és érdekes beleképzelnie magát az embernek egy ilyen helyzetbe, ő vajon mit kezdene így a "karakterével"...

(#10) oriic válasza Sident96 (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én erről sehol nem találok infót. Linket tudnál adni?

Log Horizon egy rész után csúnya SAO klón, nem biztos hogy érdemes foglalkozni vele. :(

Live-Die-Respawn

(#11) Sident96 válasza oriic (#10) üzenetére


Sident96
tag

Privátban ment.

(#12) Cythyel válasza Sident96 (#7) üzenetére


Cythyel
senior tag

ANN-en semmi utalás még arra hogy jönne a GGO adaptáció, márpedig minden ilyen infó ott szokott leghamarabb megjelenni.

#9 Fratello: hangvezérléssel nem hívhatják le a menüt, szal ez hogy egy mozdulattal jelenítik meg, teljesen reális. Ha meg nem tetszett az anime adaptáció, olvasd angolul a light novel-eket, nagyon is élvezhető.

(#13) Mister_X válasza scyllafren (#8) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem jelent meg, csak egy epizód lett eddig leadva. Van különbség. Amúgy nagyon elmérték a Log Horizont, nagyon nagy csavart kell belerakniuk, hogy jó legyen.

Kicsit sajnos megtévesztő a cím, én egy MMO-t vártam volna :) De az alapötlet nem rossz, vagy hatvan szintet nem láttunk Aincardból. Simán lehet így tartalmat építeni. Az már más kérdés, hogy miért ragaszkodnak Kirito-hoz. Az lett volna az igazi, ha a hősüket mi alakítjuk ki a saját harcstílusunkkal ugye a SAO-ban nincs mágia, de ahány karakter, annyi stílus volt. Így nagyon be lesz határolva az egész. Arról nem is beszélve, hogy a videón szereplő dual wieles harcmodor szembemegy a sztorivonallal.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14) myckie2


myckie2
őstag

Nagyon jó ötlet lenne ennek az MMO elgondolás alapjaival egy remek játékot összehozni. Lenne mondjuk 100 szint limitált férőhelyes szerverekkel, next-gen grafikával. Minden MMO tele van skillekkel és varázslatokkal. Mit nem adnék egy ilyen letisztult és jó elgondulású játékért mint a SAO.

(#15) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Van manga ami az anime utan szol?

(#16) Mister_X válasza Maxxy10 (#15) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Light Novel van, 13 kötet. Az anime csak az első négyet dolgozza fel.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#17) Maxxy10 válasza Mister_X (#16) üzenetére


Maxxy10
addikt

Ertem light novelt meg nem olvastam.
Vam belole magyar forditas is?

(#18) oriic válasza Maxxy10 (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyelőre elég kevés.

Live-Die-Respawn

(#19) Cythyel válasza Maxxy10 (#17) üzenetére


Cythyel
senior tag

Van, de nem érdemes magyarul olvasni. Tapasztalatom hogy nagyon bárgyúra sikerülnek az efféle fordítások. Én angolul olvasom, 7 kötetet befejeztem már, most az extra köteteket olvasom, és meg kell hogy mondjam, sokkal élvezhetőbb mintha anyanyelvünkön olvasnám.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.