Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Ugyan a korodról nem tudok semmit, de a nagy része egyezik itt is azzal, amit leírtál... :R

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#2) SwissBread válasza Earl_Muttley (#1) üzenetére


SwissBread
újonc

15 (Igen tudom ez fiatalnak számít de annál aki szégyelli a korát komoly gondok vannak. Amúgy szerintem nem az ember életkora ami elsődlegesen meghatározza)

<script type=text/javascript> Document.write(aláírás); </script>

(#3) petipetya válasza SwissBread (#2) üzenetére


petipetya
nagyúr

A mai fiatalok szégyellik a korukat? Vagy ezt hogy értetted?

A koromat pedig egy most költött versikében mondom el:

33 éves vagyok,
reggelente jókat sz.rok. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#4) SwissBread válasza petipetya (#3) üzenetére


SwissBread
újonc

Nos kocsmába menet illetve dohánybolt előtt igen. Viccet félretéve nagyon nagyon sok fórumon illetve játékban tapasztaltam hogy sokan negatív hozzáaszólásokban használják valaki korát még akkor is ha nem feltétlenül jogos.

<script type=text/javascript> Document.write(aláírás); </script>

(#5) petipetya válasza SwissBread (#4) üzenetére


petipetya
nagyúr

Így már értem. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#6) #56230144


#56230144
törölt tag

Ugyan ilyen problémákkal küszködtem mint te, aztán megváltoztam, megváltoztattam magam, kimondom amit gondolok, ha nem tetszik akkor lehet tovább menni, nem törődöm a másikkal, mert ő sem velem, sajnos ebből a problémából kiút nagyon más nincs, de sok szerencsét.

(#7) Earl_Muttley válasza SwissBread (#2) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

16... :) Nem vagyok én szivar... :N

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#8) Lauda


Lauda
félisten

Blogolas helyett inkabb menj emberek koze. Igy csak meg zarkozottab es gatlasosabb leszel.

(#9) vadkörte


vadkörte
addikt

Danielssss-szel egyet kell értenem.
Ha valami bánt ne tartsd magadba, mert a sok elfojtott sérelem "megöl". Mit veszíthetsz azzal, ha kimondod a sérelmed? Max. a másik megsértődik. Naés??? Majd megbékül, vagy elgondolkodik és talán ő is változtat.

Nyugi, ezen a "tele a faszom mindennel és mindenkivel" stádiumon mindenki átesik. Csak van akinél kicsit tovább tart.
Nem vigasztal, de az életed során lesz még ilyen időszak bőven. :D Tudom miről beszélek, a 34 évemmel az apád is lehetnék. (korban)

Üdv. V. Körte

(#10) petipetya válasza vadkörte (#9) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ehhez még annyit tennék hozzá, hogy ugyanez érvényes pozitív irányban is. Érdemes elszórni egy-egy bókot a lányok felé és kimondani feléjük amit gondol, még ha esetlennek tűnik is. Vesztenivaló nincs. :)

Ezt nem neked, hanem a poszt írójának szánom.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#11) vadkörte válasza petipetya (#10) üzenetére


vadkörte
addikt

+1.

Jogos és igaz!

Üdv. V. Körte

(#12) nakos1212


nakos1212
senior tag

én nyertem én 13...
Próbálj egy kicsit 'fizikailag' nyitni a világ felé...
Én tudom, én is ilyen zárkózott szorongó ember voltam, és még egy kicsit vagyok is.

(#13) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Mindig el tudok csodálkozni, hogy mennyi nagyon fiatal van a lapcsaládon. Én 29 éves vagyok, szóval nem vagyok nagy öreg, de néha a hajam égnek áll egy-két hozzászólástól és csak utána esik le, hogy hoppá. Ez a srác 15 éves, egész másképp látja még a dolgokat. Ahogy én is másképp láttam annyi idősen. Szerencsére az ismerkedéssel sosem volt bajom. :)

(#14) Zsomx


Zsomx
csendes tag

Én is voltam így. Aztán bekerültem a középsuliba pestre, és rá voltam kényszerítve, hogy közösségibb legyek úgymond. De nem bántam meg és szerettem is oda járni. Mindenkinem magának kell kitalálni, mitől (vagy épp ki miatt) tud jó irányba változni. Én nagyon szorítok neked.
(20 éves kocka vagyok, nem egy veterán :D )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.