Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .bableWes


.bableWes
őstag

nem rossz, csak tuti meg kell szokni...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2) Kumite válasza .bableWes (#1) üzenetére


Kumite
aktív tag

Én ilyet azért nem használnék soha, mert szerintem ha egyszer megszokod, esélyed sincs más mobilos billentyűzetet használni.

(#3) plus44


plus44
veterán

Ez jobban bejön, mint a Swype. :K

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4) erdoke válasza plus44 (#3) üzenetére


erdoke
titán

Mennyit írtál Swype-pal? Egyáltalán mennyit írsz az általa már támogatott nyelveken?
Én mindig átváltok, ha angolul írok, mert lényegesen gyorsabb, mint a hagyományos módszer. Igaz, én a mobilról küldött SMS-ek és emailek 70-80 %-át angolul írom.

A legjobb aláírás a héten

(#5) #16820480 válasza erdoke (#4) üzenetére


#16820480
törölt tag

elképzelhető, hogy valakinek nem jön be a swype. én például képtelen vagyok t9-cel gépelni, egyszerűen nem tudtam megszokni (ellenben az itap remek megoldás). ráadásul egy swype gyanítom nem sokat jelent fizikai billentyűzet esetén mondjuk, míg ennek a cuccnak a prediktív szótára akkor is jól jöhet.

(#6) plus44 válasza erdoke (#4) üzenetére


plus44
veterán

Hidd el eleget írtam vele, hogy tudjam, nekem annyira nem jön be. Sima virtuális QWERTY-n gyorsabban gépelek (legyen iphone, vagy android-os teló, de még a Corby is). Mint majdnem minden, ez is megszokás kérdése, én ezt használtam hosszabb ideig, kezem már rááll és körözöm, a sima QWERTY-t is, de persze ez is ember függő. Nem mondtam, hogy rossz, nekem nem jön be, neked meg igen.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7) erdoke válasza plus44 (#6) üzenetére


erdoke
titán

Nem azt kérdeztem, mennyit írtál vele, hanem hogy a támogatott nyelveken mennyit. Magyarul egyelőre semmi értelme nincs, úgyhogy azt gyakorlatnak venni nem lehet.
Nem véletlenül verte le az összes "rajzolós" bevitel eddig a sima virtuális QWERTY-s gépelést. Ha neked nem megy, akkor a gond nálad van. Valószínűleg hamar feladtad a gyakorlást, pedig nem kell hozzá sok idő.

A legjobb aláírás a héten

(#8) plus44 válasza erdoke (#7) üzenetére


plus44
veterán

Felváltva magyar és angol, mert ugye bár azt is ki kell próbálni és itt most erősen a magyarra gondolok, hiszen végtére is magyar vagyok, és kb. 80%-ban ezt a nyelvet használom kommunikációra. Szép, hogy az angollal könnyű vele írni (már akinek), de ezt kevesebbszer használom és ahhoz a sima virtuális QWERTY is bőven kiváló társ a mindennapok során. Te sokat írsz angolul, neked valószínűleg jobban bejött. Nekem relatíve kicsi a kezem így remekül passzol bármilyen kiosztású virtuális gombsorhoz. De mondom, szokás kérdése, én többet gépeltem QWERTY-n, te meg a másikon, ennyi.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9) Lennier válasza plus44 (#8) üzenetére


Lennier
tag

A magyar és rajzolós kombinációra ott van a SlideIT, legalább addig amíg ki nem jön a magyar nyelvű Swype...

(#10) degooo


degooo
csendes tag

Én a T9-et se használtam egyik telefonomon se. :DDD Inkább pötyögök sokat :))

András

(#11) .bableWes válasza degooo (#10) üzenetére


.bableWes
őstag

az szerintem sokkal gyorsabb, legalábbis nekem

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#12) degooo válasza .bableWes (#11) üzenetére


degooo
csendes tag

Egyszer próbáltma ki ,de érintkijelzős telón borzalom T9ezni

András

(#13) Roxkex


Roxkex
senior tag

Ebbe a swiftkey trial / nem trialba ugye nincs bele építve egy key logger ? Csak mert figyelmeztet a telò hogy ez őssze szedheti a leütött billentyűket és azt meg is oszthatom de ugye nem azokat amikrt lnyomokbpl egy jelszònál?

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#14) Aldi


Aldi
tag

Sziasztok, valaki nem tudja hogy hogyan lehetne kiszedni ezt a javaslatokat adó sávot a billentyűzet tetejéről, engem személy szerint igen rendesen zavar. Ha nem lehet kiszedni, akkor melyik az a verzió amelyikben nincs benne még?
Előre is köszönöm.

Samsung Galaxy s Advacne - FMOD131111 - root - cocore6.8

(#15) korcsillio


korcsillio
őstag

Hol lehet kikapcsolás hogy ne mutassa fölül az ajánlott szavakat?

[ Szerkesztve ]

(#16) joci86


joci86
senior tag

Sziasztok!

Mostanában a Swiftkey a telefon újraindítása után elfelejti a telepített nyelvet, és nyelvi csomagot kell választani...

Ha ez fontos infó, emlékeim szerint kb. azóta csinál ilyet, amióta vettem tabletet, és arra is feltelepítettem a Swiftkey-t.

Másnál is előfordult ez a probléma?

(#17) Risard válasza Aldi (#14) üzenetére


Risard
aktív tag

Ez engem is érdekelne

(#18) ezmivolt


ezmivolt
tag

Más billentyűzetkiosztás ugye nincs a magyarhoz? A mikrofon nagyon el van dugva és ráadásul megosztott a vesszővel.

(#19) Sabuka válasza .bableWes (#1) üzenetére


Sabuka
újonc

Hogyan tudom kikapcsolni a szoveg alatt a vonalat swift billentyu alatt. Borzaszto idegesito. Probaltam mas billentyűvel es nem működik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.