Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kanczy


Kanczy
veterán

Epicnek epic, de valahogy még mindig nem győzött meg, és valsz. már nem is fog :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2) Gabor343 válasza Kanczy (#1) üzenetére


Gabor343
tag

Jah ezzel a grafikával és animációval olyan 2005 tájékán epic lett volna. ;]

(#3) Wolverine válasza Gabor343 (#2) üzenetére


Wolverine
félisten

Egy MMO-ban ez jó még ma is, ha az a cél, hogy sokan játszhassanak vele. De kicsit unalmas 73-szor is ezt elmondani...

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4) Viktor77 válasza Gabor343 (#2) üzenetére


Viktor77
titán

Ezt majd említsd meg a Blizzardnak is, akik ennél rosszabb grafikával üzemeltetik a piacvezető MMO-t.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5) Kanczy válasza Gabor343 (#2) üzenetére


Kanczy
veterán

Engem a grafika nem érdekel, az animáció annál inkább... :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#6) Raysen623 válasza Viktor77 (#4) üzenetére


Raysen623
addikt

Nálad a pont!

Témához szólva: nekem ez már tetszik, aki még kételkedik az nézzen meg egy PAX-on bemutatott videót a youtube-on. Amikor megláttam azt a bizonyos aszteroidamezőt akkor egyértelműen eldöntöttem: én ezzel játszani fogok:D Rajtam kívül pedig mások is ezt gondolják, de vannak akik meg ennek ellenére sem. Ahány ember annyi féle, és ezt el tudom fogadni. Amit nem tudok elfogadni: a folyamatos fikázás jó magyar módra!:D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#7) Xirtam


Xirtam
veterán

Jó ez, nálam előrendelve! Nálam WoW csere lesz! :)

[ Szerkesztve ]

(#8) #51736960


#51736960
törölt tag

legalább tisztul egy kicsit a wow, ha minden vérpisti átmegy tor-ozni :)

(#9) Viktor77 válasza #51736960 (#8) üzenetére


Viktor77
titán

Arra a két hónapra? :D

Aki komolyan veszi, kirakom! :)

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#10) kexksz válasza Gabor343 (#2) üzenetére


kexksz
addikt

Beszarok hogy ez az egyetlen téma, ami MMOs híreknél elő tud kerülni.

"Szar a grafika!
Szar az MMO, mérnemSZINGLI!
Drága a dobozár!
Sok a havidíj!
Kevés a megengedett júzerszám!
Sorbanállás lesz!
Gagyi a preorder!
Lehúzás az egész!
BW megin elcseszte!
Mér csinálják xxx éve?!?!
Ez nem is igazi SW!
Kevés a kaszt!
Kevés az insta!
Nincs endcontent!
Béna animáció!
Béna főquestek!
Hülye mellék/bónusz questek!
PvP-en több percig élő karik!
Szar lowlevel videók!
Kevés szerver!
SPórolnak velünk!
Gagyi hype az egész!
WoW az jobb!
Nincs autoattack!
Fénykard nem darál jól!"

Bármi panasz van még?

(#11) Gergosz2 válasza kexksz (#10) üzenetére


Gergosz2
veterán

ebben a kommentben túl sok számomra az idegen szó.

Én nem szertem az mmorpg-ket , így inkább nem is kritizálom.
De azt veszem észre , hogy mindegyiket oltják ezerrel , leszarozzák meg stb és mégis úgy fogják vinni mint a cukrot. Call of Duty szériánál is így van , battlefieldnél is.

Régen én is viszonylag sokat játszottam , de most már nem.Valahogy nem kötnek le, kivéve egy kettőt. Mai tizenévesek sokkal többet játszanak mint anno mi tettük.Én sem vagyok vén trotty de azért azon meglepődtem hogy képesek napi 8+ órát játszani.

Az a baj hogy sokaknál a játék már nem játék, hanem az tölti ki az egész napjukat.(És ezt a kiadók ügysen ki is használják)

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12) Zoli133


Zoli133
őstag

Valahogy még nem sikerült a játékot a fejembe teljesen helyre tenni. valahogy a videók alapján nem tudom sehova rakni a játékot. nah majd megjelenés után biztos lesz trial.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#13) oriic válasza kexksz (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyugi k4csa. :DDD

Mi megvesszük az a lényeg, nem?

Live-Die-Respawn

(#14) kexksz válasza oriic (#13) üzenetére


kexksz
addikt

Én teljesen nyugodt vagyok, inkább viccesnek, illetve unalmasnak találom. :)

(#15) atee


atee
őstag

Félő, hogy a névből fog profitálni. Valahogy nem hiszem, hogy ez a játék komolyan és stabilan sikeres lesz.
Biztos, hogy nem veszem meg az első felvonásban. Mint más nagyon várt mmo-t amikre már alig emlékszik egyáltalán valaki... pedig trónfosztó reményekkel indultak.

D-day 2002-01-04 01:54

(#16) -kdM-


-kdM-
senior tag

nekem mar egeszen megszokta a szemem es mar ott tartok, hogy meg is vennem, de havi dijat nem aldozok ra

(#17) DrTroglodyte


DrTroglodyte
tag

Számomra még mindig nem derült ki, hogy hogyan fogják elérni, hogy ne mindenki jedi/sith akarjon lenni.

(#18) kexksz válasza DrTroglodyte (#17) üzenetére


kexksz
addikt

Ez egy MMO, itt nincs olyan hogy egy Jedi ledarál 300 Bounty Huntert egyedül (meg amúgy is, lásd pl. Obi-Wan vs Jango Fett) mert minden kaszt balance-olva van és ugyanolyan erős.

Ilyenkor szokták felhozni, hogy "dehát a fénykard miért nem öl egy vágásból?". Szintén azért mert MMO. Ennyi erővel a Smuggler kispisztolya is ölhetne egy lövésből, mert ha meglőnek nem fogsz tovább szaladgálni az biztos. :D

(#19) Gergosz2


Gergosz2
veterán

most olvasom hogy azt akarják hogy ez a játék 2025-ig kitartson.
Igen 2025-ig!!!

omg!!!!

már most gyengének számít a grafikája !!!!

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#20) Viktor77 válasza Gergosz2 (#19) üzenetére


Viktor77
titán

Neked is ajánlom a #4-es hsz-emet.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21) Raysen623 válasza DrTroglodyte (#17) üzenetére


Raysen623
addikt

Nézz meg egy videón mit tudnak a soldier-ek és csodálkozz! Nem a jedi-k a tankok ebben a játékban:D Hát így!

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#22) kexksz válasza Gergosz2 (#19) üzenetére


kexksz
addikt

(#23) #51736960 válasza Viktor77 (#20) üzenetére


#51736960
törölt tag

szerintem a wow-nak egyáltalán nem csúnya a grafikája, csak alacsony poligonszámmal dolgozik, ezért olyan szögletes benne minden.
látványra viszont eléggé szép, ez a meseszerű képi világ nekem nagyon bejön. (az animációról ne is beszéljünk, az szintén első osztályú)

a TOR pedig, hát, eléggé közepes minden téren, legalábbis a videók alapján. (nem 2011-es színvonal, az tuti)

persze lehet, hogy játékélményre meg 100-as lesz, ki kell majd próbálni :)

(#24) Raysen623 válasza #51736960 (#23) üzenetére


Raysen623
addikt

Nyugodtan vedd le a napellenzőt!:D A TOR grafika terén messze túl van szépségben a WOW-én. De ezt már megvitattuk. Az animációt lehet még kifogásolni, de a wow sem úgy született meg hogy tökéletes volt!

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#25) #51736960 válasza Raysen623 (#24) üzenetére


#51736960
törölt tag

1, nincs fenn a "napellenzőm", nem süt a nap :)
2, a szépség szubjektív dolog, úgyhogy kijelentem, hogy nekem a wow jobban tetszik.
3, az aláírásodban van egy olyan hiba, amiért általánosban buktatnak :)

(#26) kexksz válasza #51736960 (#25) üzenetére


kexksz
addikt

[link]
[link]

Ha te mondod.

(#27) Xirtam válasza kexksz (#26) üzenetére


Xirtam
veterán

Adom :C

(#28) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Nagyon kiváncsi leszek erre ...

Anno én Brutálián kezdtem, annak volt fasza grafikája, szöveges volt az egész, de jó volt a hangulat és a társaság, lekötött rendesen ...

Aztán jöttek a nagy grafikus csodák, a WoW és az L2 (Ahol a Wow finoman szólva sem domborított nagyot ...) és a SW: Galaxies ...

A Galaxies-t 2 hetes triálon próbáltam ki, nagyon bejött, jók voltak a magyar társaságok, segítőkészek voltak, öröm volt játszani, aztán mikorra eldöntöttem, hogy előfizetek, addigra jött a sony és Wow szintre butította az egészet ...

Aztán kipróbáltam az L2-t, az sem lett volna rossz, de a végeláthatatlan unalmas grindelésekre nincs időm ...

Kiváncsi vagyok milyen lesz ez a SW, mert ha nem csak a grindről fog szólni, és egy egyszerű mezei wörkör, akinek napi max!!! 1 órája van csak játszani, annak is élvezetes és szórakoztató lesz, akkor asszem kipróbálom ...

Pedig anno megfogadtam, hogy nem fogok havidíjat fizetni egyetlen játékért sem ...

Life is shor...

(#29) Cathfaern válasza kexksz (#26) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Hát nem lett volna könnyű ennél unalmasabb terepet találni WoW-ból :)
Linkeljük inkább ezt vagy ezt... :U (és akkor ez csak egy random google keresés eredménye, saját gyűjteményben vannak jobbak is)

[ Szerkesztve ]

(#30) Raysen623 válasza #51736960 (#25) üzenetére


Raysen623
addikt

1. Nem a napra értettem.
2. Ez így van, de én objektíven szeretem szemlélni a világot, és sokszor még nekem sem tetszik. Mindazonáltal legalább nem kábítom magam:D
3. Köszönöm az észrevételt, javítottam (a billentyűzettel begépelt szöveg hibáit valamiért nem veszem észre időnként, én kérek elnézést).

4. Ha már itt tartunk: We don't need no education :: We don't need no thought control
A "no" szócska használata tagadó mondatnál nem helyes az írott angolban.:D
Mindez utólagos engedelmeddel persze.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#31) kexksz válasza Cathfaern (#29) üzenetére


kexksz
addikt

Nem a tájak részletgazdagságára, hanem a textúrák milyenségére gondoltam. WoW nem ronda, de azért ilyeneket ne mondjunk már, hogy szebb mint SW: TOR. Crysis 2 meg Super Mario hozzá képets. :D

(#32) Cathfaern válasza Raysen623 (#30) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Loveless aláírása dalszöveg idézet :) [link]

(#33) Cathfaern válasza kexksz (#31) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Megmondom őszintén, nekem pontosan ez a bajom a mostanában "gyönyörűnek" kikiáltott mmo-kkal: Hatalmas felbontású textúra, jobb esetben részletes karakter. Viszont a tájak élettelenek, részlettelenek, az objektumok jellegtelenek, animációk sokszor darabosak. Persze ha közel mész valamihez és rázoomolsz akkor is szép éles lesz a textúra, de ha normálisan nézed, akkor számomra sokkal lelombozóbb és műbb látványt nyújt (hiába életszerűbb, mint a wow "rajzos" grafikája).
Pl. AION grafikáját kb. 15 percig bírtam.
De mégegyszer mondom, ez személyes vélemény :)

[ Szerkesztve ]

(#34) kexksz válasza Cathfaern (#33) üzenetére


kexksz
addikt

Persze, ha csak az egyik jó a kettő közül akkor kuka.

(#35) Zsoldo


Zsoldo
csendes tag

Már csak ez hiányzott ebből a fórum témából amikor amikor a WoW rajongók meg az SW-re várók összeakasszák a bajszukat. :) Különben meg a WoW egy jó MMO egyedi grafikával ami nem a világ legszebbje, de tökéletesen illik a warcrafthoz. Én személy szerint imádtam a WoW -ott 2007-2011 között játszottam vele, de már beleuntam mert nem tudott igazán újat nyújtani. Úgyhogy nagyon várom már ezt az új MMO-t sokat várok tőle és biztos sokan vagyunk így ezzel. Az meg, hogy milyen lesz eddig csak a grafikáról van bizonyíték pár gameplay videóval. A többi még sokat változhat. (Benne voltam még anno LK Bétába és ott is nagyon sokat változott a játék a béta kezdete és vége között! ) Úgyhogy a megjelenésig kb a grafika a biztos meg, hogy sokat törődtek a fejlődéshez kapcsolódó story-val. A kis insták, raidek, talentek még sokat fognak változni a megjelenésig. Remélem majd sok PH-s magyarral találkozok ingame! :)

[ Szerkesztve ]

BattleTag: Netuddki#2259 Stream: https://www.twitch.tv/netudd

(#36) Xirtam válasza Zsoldo (#35) üzenetére


Xirtam
veterán

Velem biztosan. :C

(#37) #51736960 válasza Raysen623 (#30) üzenetére


#51736960
törölt tag

ha nem a napra értetted, akkor "szemellenző"-t kellett volna írni :)
amúgy nem akarok ezen az egészen sokat rugózni, de az aláírásod még mindig nem oké...

(#38) Raysen623 válasza Cathfaern (#33) üzenetére


Raysen623
addikt

Bevallom nem vagyok Pink Floyd rajongó. Ez legyen akkor "jellemhiba".:D

Nem tudom az AION grafikája mitől bántja az ízlésvilágodat, de nekem mai napig bejön. Az eddigi legszebb MMO amit valaha láttam. De legyen ízlés kérdése....

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#39) Raysen623 válasza Zsoldo (#35) üzenetére


Raysen623
addikt

+2

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#40) Raysen623 válasza #51736960 (#37) üzenetére


Raysen623
addikt

Rendben legyen úgy. Te JELLEM!:D

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#41) #51736960 válasza Raysen623 (#40) üzenetére


#51736960
törölt tag

:R

(#42) velizare válasza Raysen623 (#38) üzenetére


velizare
nagyúr

nekem meg a mortal online.
[link]
[link]
[link]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#43) Cathfaern válasza Raysen623 (#38) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha még fent van a gépemen a kliens, akkor csinálok majd screenshotot amivel bemutatom. De nekem egyszerűen "üres" volt a táj. Igaz kezdőterületen nem jutottam túl, szóval később lehet már jobb lesz... (láttam szebb részeket videón, ez tény).

(#44) Gergosz2 válasza kexksz (#31) üzenetére


Gergosz2
veterán

WoW nem ronda

hát szerintem ezt mindenki döntse el maga(szerintem iszonyat fos grafikája van)

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#45) Viktor77 válasza Gergosz2 (#44) üzenetére


Viktor77
titán

Akkor go Crysis, ez a vonal nem neked való.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#46) kexksz válasza Gergosz2 (#44) üzenetére


kexksz
addikt

No offense, de nem hiszem hogy bárkit érdekel itt a véleményed miután csak azért jársz ide, hogy beírogasd hogy mekkora szar a grafika, meg hogy hogy fog ez kitartani 14 évig, stb. :U

(#47) Zsoldo válasza kexksz (#46) üzenetére


Zsoldo
csendes tag

Erre gondoltam én is.
Mindig van egy Vérpisti aki csak fikázni jár be az adott témába.

BattleTag: Netuddki#2259 Stream: https://www.twitch.tv/netudd

(#48) Wolverine válasza Gergosz2 (#44) üzenetére


Wolverine
félisten

Aki a grafika miatt játszik valamelyik MMO-val, az finoman szólva is tökhülye. A legjobbak a piacon ugyanis a tartalomra gyúrnak, mivel az tartja meg a felhasználót...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#49) Raysen623 válasza Cathfaern (#43) üzenetére


Raysen623
addikt

Nekem van már több magas szintű karim és Balauresiaban nem mondhatnám üresnek a tájat.
Tény a sivatag az elég üres, de az attól sivatag:D Majd küldök én is képeket, ha egyszer hazaérek....

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#50) Cathfaern válasza Raysen623 (#49) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Egy sivatagot is meg lehet csinálni úgy, hogy ne legyen üres :) Mennyi részlet, mennyi mozgás, mennyi "élet" van benne: földön futkosó bogarak, kigyók, homokat "fújja" a szél (nyilván csak effekt szinten), a dűnék rendesen redőzöttek-e, egyforma az összes dűne, vagy nagy számút megnézve is különböznek egymástól, stb.
Megjegyzem ezek tipikusan olyan dolgok, amikhez nem kell űrtechnológia, sem programozási, sem renderelési részről, ellenben kell az, hogy ne azért dolgozz a játékon, mert fizetnek érte, hanem azért mert szereted csinálni, sőt te magad is esélyes, hogy játszani fogsz vele. Mert ezeket nem lehet parancsra belevinni (illetve lehet, de meg is fog látszani).
Nem véletlen, hogy a Blizz csak olyan embereket alkalmaz, akik maguk is gamerek. Nagyon meglátszik ez a játékon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.