Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Spancho


Spancho
őstag

Nem rossz videó ,bár a pár nappal ezelötti swtor poszt-ban is be lett linkelgetve + van magyar feliratos trailer is a youtube-on (ugyan ez csak felirattal :P )

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#2) chts


chts
csendes tag

a grafikára nagyon kíváncsi leszek:)

(#3) fricz19


fricz19
őstag

kellemes video.
nem úgy volt hogy a sithek mindig csak ketten vannak?
egy mester meg egy tanítvány

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#4) lvnt


lvnt
őstag

Nagyon hangulatos lett. A lézerkard-jelenetek mindent visznek. :C

(#5) bAtt001


bAtt001
addikt

ezeket a trailereket el tudnám nézni napestig annyira szépek és hát star wars univerzum :D a játéknak van esélye arra hogy jó legyen de én biztos nem próbálom ki. több éves wowozás után nem kívánom senkinek az mmo-kat. hiába jó időtöltés de ha igazán szeretnél elérni bennük valamit nagyon sok idő elmegy a játékkal.

(#6) lvnt válasza bAtt001 (#5) üzenetére


lvnt
őstag

Persze. Nekem is ez a mantrám, amióta jönnek a hírek a játékról: nem játszom MMO-val, nem játszom MMO-val, nem játszom MMO-val, nem játszom MMO-val, nem játszom MMO-val, nem játszom MMO-val... :)

(#7) Thodeus válasza chts (#2) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Van hozzá 1 tonna videó, úgyhogy nézelődhetsz. :)

(#8) ng0ofy válasza fricz19 (#3) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Ez a történet a yavini csata (amikor szétlövik a Star Wars IV-ben a Halálcsillagot Luke-ék) előtt kb 3500 évvel játszódik. A Sithek csak az ősidőkben (kb. Yavin előtt 4-5 ezer) és Darth Bane után (kb. BY 1000) vannak ketten. Olvasd el Drew Karphyssyn regényeit és Anderson képregényeit, ha érdekel a dolog.

Thodeus: rendes video, ami nem egyperces, a játék valamely spec. részét szemléltető szösszenet, csak 3 van szerintem és ezeket vágják össze mindig másképp. Jajj, meg vannak azok a történet videók, amiket Gno Dural vagy ki mond el, de az meg inkább amolyan alámondásos mozgó-kép.

Ja: Nagyon vártam a játékot, mert a KOTOR és Mass Effect után ismét valami egyedit és szupert vártam a fejlesztő gárdától. Sajnos ahogy látom bevontak pár MMO szakértőt is, akik mivel valamihz már értenek a világért sem csinálnának mást... Egy darabig reménykedtem, hogy ha a játékmenet nem is, de legalább az irányítás és felhasználói felület (UI) más lesz.

De ahogy láttam most a videokat a jatékról rájöttem, hogy egy tökéletes MMO lett a dologból, aminek van egy nagyon jó története a kedvenc sci-fi írómtól. CSatlakozom a mantra mormoláshoz....

[ Szerkesztve ]

(#9) ng0ofy válasza ng0ofy (#8) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Sorry, de mire végigolvastam, hogy van -e hiba lejárt a keret, de van hiba:

Drew Karpyshyn

Így kell írni :D

(#10) D1Rect


D1Rect
félisten

Nagyon hangulatos a videó meg kell hagyni. :K

Meglátjuk mennyi játékos lesz.

(#11) kexksz válasza D1Rect (#10) üzenetére


kexksz
addikt

Closed beta jelentkezők száma 2-3 millió, pedig még release date-et se tudunk. :D

(#12) D1Rect válasza kexksz (#11) üzenetére


D1Rect
félisten

Csak fizessenek is elő. :)
Simán benne van egy SW MMO-ban a kasszasiker, csak sikerüljön.

(#13) Polllen


Polllen
nagyúr

A videó nagyon üt... :)

Ha mondjuk összedobnak egy kotor szintű online játékot... én vevő vagyok rá. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14) Kanczy


Kanczy
veterán

1. Badass Smuggler
2. Droideka elődjei
3. Zabrak Jedi
4. Bastila klón kb.
5. Iszonyat lézerkard párbaj még keményebb sithekkel.

Ez idáig :R

Csak sajnos, ahogy eddig is, hiába vannak zseniális videók, ha egyszer maga a játék elég gyengének tűnik :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#15) fricz19 válasza ng0ofy (#8) üzenetére


fricz19
őstag

akkor nem szóltam.
köszönöm a helyesbítést :R

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#16) Joe.36


Joe.36
addikt

Nagyon jó videó... kijöhetne így a 7...8....9....

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#17) -conrad- válasza Kanczy (#14) üzenetére


-conrad-
addikt

Miért tűnik gyengének a játék?
A grafikája szép, mármint ahhoz képest amilyenre egy mmo-t kell optimalizálni ahhoz, hogy elfusson a gépek többségén, stb - na meg ha valaki pl. WOW-ban raidelt komolyabban az tudja, hogy a csilli-villi effektek nagyrészét az ember lehúzza, mert pont a lényeg nem látszik 25 ember skilljeinek grafikájától egy fighton.

Ha pedig a játékmenet nem tetszik akkor azt azért vedd számitásba - amit hangsúlyoztak is -, hogy leültettek pár embert akik még életükben nem játszottak vele, és ők nyomtak egy instát az E3-on. Nyilván ehhez lebutították annyira, hogy ne wipefest legyen az egész. Megint WOW-os példa (de persze tegyetek be ide bármely mmo-t ami most fut, én a wow-ot ismerem behatóbban) de képzeld el, hogy leülsz egy gép elé, akkor látod először a környezetet és betesz mondjuk Deadmines-be... fogalmad sincs mi van stb. Remélem érted mire gondolok.

Szvsz. ha kap rendes supportot, meg a fejlesztőgárda is lelkes marad a háttérben (mert sztem ez a wow titka) akkor igenis lehet belőle nagyon nagy ágyú.
(sokan unják már, hogy 6 éve ugyanazzal játszanak, kel valami új, csak ne valami "gagyi" legyen - a SW univerzum pedig igencsak jó alap erre)

(#18) Kanczy válasza -conrad- (#17) üzenetére


Kanczy
veterán

Alapvetően a játék motorjával van bajom. Egyszerűen nincs a harcban semmi dinamika vagy fluiditás, legalábbis az alapján, amit láttam. Nekem 2011-ben kevés, hogy megállok harminc méterre az ellenségtől, és 2mp-es szünetekkel lövöldözök rá. Nehéz elmagyarázni, hogy mire vágyom, de ez (1:50-től) nekem túl robotikus.

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#19) zuzu000 válasza ng0ofy (#8) üzenetére


zuzu000
őstag

De akkor hogy vannak benne klónok ?Őket a 2. részben állították csatasorba,vagy nem ?

[ Szerkesztve ]

(#20) Meglivorn válasza Kanczy (#18) üzenetére


Meglivorn
aktív tag

Ne azt nézd, hogy a trooper (aki szemszögéből a felvétel készült) mit csinál, mert semmit. Csak áll és nézelődik, néha lő egyet. A többiek folyamatosan mozognak, ütnek, stb.
Játékban nem lesz ezzel gond.

Klónok meg úgy vannak, hogy nincsenek :D

(#21) tessoka


tessoka
csendes tag

zuzu. ja kicsit el vagy tévedve... attól h kicsit hasonlít a ruhájuk a klónokéra attól még nem klónok...
köztársosági harcosok, a filmben ez = a klónokkal, de 3500 évvel a klónok előtt is voltak harcosai a köztársaságnak.

(#22) zuzu000 válasza tessoka (#21) üzenetére


zuzu000
őstag

okok,nem játszottam még sw játékkal,könyvet se olvastam,csak a filmeket láttam néhányszor,na.

(#23) bAtt001


bAtt001
addikt

jól értem a végét hogy a tanítvány öli meg a mestert igaz? kemények a sith-ek ;]

(#24) mindfreak


mindfreak
őstag

Ez a KOTOR 1-2hőz képest időben mikor történik?

(#25) leviske válasza Kanczy (#18) üzenetére


leviske
veterán

Tehát valami olyanféle harcrendszerre vágysz, mint ami a DA2-ben, vagy a Mass Effect-ekben van?

(#24) mindfreak: 300 évvel játszódik utánuk, szóval max utalások lehetnek a régi szereplőkre.

(#26) Wolverine válasza mindfreak (#24) üzenetére


Wolverine
félisten

300 évvel később, ha jól emlékszem az időskálára.

Kanczy, egy MMO-ból nem célszerű klikkfesztivált csinálni, ezért itt mindenképpen időbe telik az autoattack is, meg van minimum global cooldown a skilleken is. Épp ezért nem is lesz olyan dinamikus harc a játékban, mint mondjuk a fenti animációban.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27) Gabor343 válasza ng0ofy (#8) üzenetére


Gabor343
tag

Teljesen egyetértek veled!
Énis sokkal egyedibb, kiemelkedőbb játékot vártam a biowaretől.
Eléggé úgy néz ki, hogy ezis csak egy átlagos mmo lesz..

Amúgy meg a videót nagyon jól megcsinálták! :C

Más:
Kár, hogy mostanában nagyon kevés Star Warsos játék jön, pedig szerintem lenne igény egy újjab Jedi Knightra, Kotor3-ra és a Republic Commando-ból is kiadhattak volna egy 2. részt.
Mondjuk A Force Unleased az jó volt még, annak csak a 2. része nem kellet volna...

(#28) Wolverine válasza Gabor343 (#27) üzenetére


Wolverine
félisten

KotOR 3 helyett jön ez az MMO. Meg 4, 5 stb. helyett.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29) FuRiONight válasza Gabor343 (#27) üzenetére


FuRiONight
őstag

Mondjuk A Force Unleased az jó volt még, annak csak a 2. része nem kellet volna...

Miért ne kellett volna? Azért meret neked nem tetszik, szerintem igenis jó játák lett.

(#30) nemethati válasza Kanczy (#18) üzenetére


nemethati
senior tag

Szerintem meg lehet ezt majd pörgősebben is játszani, szvsz ez még mindig csak a bemutató végett ilyen. Grafika szerintem oké, bár vehetnék kicsit darkosabbra, ilyen legó feelingem van itt-ott :)

(#31) Gergello


Gergello
addikt

Hát engem ezzel megvettek, kilóra. :C :Y

(#32) Kanczy válasza Wolverine (#26) üzenetére


Kanczy
veterán

Én ezt értem, és tudom is, de a wowban, a riftben, a guild warsban és az eq2-ben is sokkal fluidabb(nak tűnt) a harc. Lehet, hogy a modern körítés az oka (ismétlő lézerpuskák, stb.), de valahogy túl mechanikusnak, élettelennek tűnt az egész. Remélem megcáfolnak a készítők :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#33) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Nem lenne semmi bajom az MMO val, ha nem a gagyi kínai tamagocsi kinézetű UI lenne hozzá és én dönteném el, mikor lőjön, üssön. Ha meg ilyen RTS jelleggű a harc, akkor legyen felülnézet meg nyóc' karakterem. A homokfutót ne a levegőből vegye elő, hanem hivja, mint KITT-et vagy Keselyüstököt (Micheal, Gandalf) üljön mellém a segítőm is, ne tűnjön el a harc pedig legyen reálisabb, inkább több ellenféllel vagy legalább lássan, tudjam vagy érezzem, hogy miért kell 4 szer belevágni egy homoki emberbe vagy mibe (nulla szar semmi) a lézerkardot.

Remélem érthető kb, hogy mi a bajom az MMO stílussal. Pontosabban, nem a stílussal és a játékmenettel van a bajom, hanem az MMO-ra még a 90-es évek végén ráragadt sallangokra, amiket nem tudtak most még a Bioware-es srácok sem legyűrni magukban.

Na , ezt bemásolom a swtor onlinera is valami pörgösebb topicba... Bocs a dührohamért!

[ Szerkesztve ]

(#34) Tyler8


Tyler8
tag

végre ez csak pc-re van nem ilyen gagyiság... már csak ezért is megér egy próbát majd.

► borders are made for the dumb ◄

(#35) Gabor343 válasza Wolverine (#28) üzenetére


Gabor343
tag

Igen hallottam már ezt a biowaretől...
És ez idegesit fel a legjobban.
Mert ha a kotor 3 mellett jönne az sw:tor akkor nem lenne vele problémám.
A régi Kotoros hangulatot nem lehet átélni egy mmoban szerintem...

[ Szerkesztve ]

(#36) Wolverine válasza Kanczy (#32) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez animáció kérdése. A Star Trek Online-ban például nem egy lövés egy skill, hanem több, és emiatt folyamatosnak tűnik a harc.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37) Gabor343 válasza FuRiONight (#29) üzenetére


Gabor343
tag

Az első része tényleg nagyon jó volt, vagy 3x végigvittem. :)
A második rész is jó lett volna ha egy "rendes" történetet találnak ki neki, az a klónos hülyeség nagyon erőltetett volt szerintem...

[ Szerkesztve ]

(#38) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tetszetős lesz a játék, akit érdekel az jöhet is már jelentkezni k4csa klánjába. :)

Lsd aláírásom... :C

Live-Die-Respawn

(#39) kexksz válasza oriic (#38) üzenetére


kexksz
addikt

Nem kell túlzásba vinni a reklámozást... :U :D

(#40) FehérHolló válasza kexksz (#39) üzenetére


FehérHolló
veterán

De most komolyan, akárhányszor olvasom a nicked, mindig elfog a nevetés.
Van egy olyan - egyébként értelmi fogyatékos - ismerősöm, aki akárhányszor meghallja azt a szót, hogy "keksz", mindig hangosan ordítva közli velünk, hogy "Keksz? Szex!".
A te neved meg a benne lévő 'x' miatt indukálja ezt... :B

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#41) oriic válasza kexksz (#39) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lol, te mondtad... :DDD

Egyébként lehet hogy az lesz, hogy kipróbálom majd a solo-zást, a klánélet mellett...Kíváncsi vagyok...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#42) kexksz válasza FehérHolló (#40) üzenetére


kexksz
addikt

:C :U

(#43) kexksz


kexksz
addikt

Amúgy most olvasom magát a hírt; ez mitől komplett bevezetővideó? Ugyanúgy egy szimpla cinematic trailer, mint ez előző 4-5.

(#44) Wolverine válasza kexksz (#43) üzenetére


Wolverine
félisten

A jobb felső sarok szerint ez az Intro Cinematic - vagyis ez lesz látható akkor, amikor először elindítod a játékot telepítés után. (már persze ha nem lövöd ki rögtön)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45) anulu


anulu
félisten

5 év WoW után én is a mantrát mormolom... :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#46) velizare válasza Kanczy (#32) üzenetére


velizare
nagyúr

höhö, méghogy eq2ben fluidabb a harc. odamegyek a random trash mobhoz, elnyomok 1-2 combat artot/spellt, oszt meghalt. keresd elő a flashpointos videókat, ha komolyabb harcjeleneteket akarsz nézni.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#47) Raysen623 válasza Kanczy (#32) üzenetére


Raysen623
addikt

Mitől lenne a wow-ban fluidabb a harc???? Annak a "közhelynek" van a legbénább harci rendszere amit valaha láttam! Nincs egy normálisan leanimált harci mozdulat vagy egymáshoz kapcsolódó combosorozat! Mitől fluid az? A rift-ről ne is beszéljünk, kipróbáltam és óriási szar volt! Az SWTOR grafikája már most jobb és szebb mint a rifté!
Azzal egyet értek hogy a színvilága helyenkét tényleg lehetne kicsit másabb, nem ez a napfénye ragyogós egyenszínkavalkád. Bár volt ahol meg ez állt jól.... tudja a fene.:D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#48) Kanczy válasza Raysen623 (#47) üzenetére


Kanczy
veterán

Gratulálok, levetted a mondandóm lényegét :W

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#49) Góliát


Góliát
senior tag

Nem tudom, de miért nem tudnak manapság hasonló mozifilmeket csinálni?

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#50) velizare válasza Raysen623 (#47) üzenetére


velizare
nagyúr

a képregény stílushoz a telített, túlszaturált színek mennek.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.