Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nekem az 1200W-os nagytesója van, olyan robosztus darab, mintha egy tankba szánták volna:R. Mivel a gépem nem sokat eszik, teljesen passzív.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#2) elektrotank válasza t72killer (#1) üzenetére


elektrotank
tag

A "kistestvér" mi? :DDD
Amúgy ja, egy igazi tank szépség :D

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#3) Areturus válasza elektrotank (#2) üzenetére


Areturus
tag

Kitartást kívánok, reméljük ez az ősemberáradat hamarosan abbamarad!

(#4) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Gyönyörű ez tény. Kérdéses, hogy milyen belső lakozik benne, merthogy nem túl elterjedt ez a márka nálunk.

(#5) elektrotank válasza KaiotEch (#4) üzenetére


elektrotank
tag

Azt hiszem SF belsővel rendelkezik. Ami azt illeti, szerintem az EVGA sem elterjedtebb sokkal. Ha tápról van szó, akkor inkább Corsair és Chieftec jut az ember eszébe először! :)

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#6) t72killer válasza KaiotEch (#4) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Saját belsőt gyárt az SF, ha jól tudom. Nyugaton a jobbféle tápok között árulják, jópár platina, sőt már titán fokozatú példányuk is van.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#7) KaiotEch válasza elektrotank (#5) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Corsair, és a legjobb belsős ugye a Seasonic, nem véletlen oly drága. Kérdés, hogy ezt egy Seasonicc-al összevetve milyen. Néztem a tesztet, Corsair AX760 még mindig jobb.

(#8) elektrotank válasza KaiotEch (#7) üzenetére


elektrotank
tag

Ez oké, de ilyen árkategóriában már másból is kapok sokkal jobbat. Ez nekem 42 rúgóba fájt, amit te linkelsz, egy jó tízessel drágább. Akkor már vennék valami Seasonic Platinumot mint Corsair-t. Másrészről tudtommal a Corsair is csak "név", a belső meg Seasonic, csak olcsóbb. Plusz azért Corsair se minden esetben jó választás, én hallottam is havertól, hogy az övé sípol, ami kicsit zavaró lehet éjszaka, ha a gép ott van, ahol alszol és nem húzod ki este lefekvéskor. Mondjuk a Chieftec táp is, ami hajtotta ezelőtt a VGA-t egy idő után elkezdett sípolni. Inkább hanyagoltam :D
Tehát kb. minden ilyen minőségi táp az Seasonic, vagy SF belsős. Elvileg. Aztán lehet van többfajta is, csak én vagyok tudatlan és nem tudok róla :D

UI: ennél a tápnál nem hallottam még sípolást.

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.