Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ntomka


ntomka
nagyúr

Csak az nem látja, hogy rossz helyre mennek a pénzek, aki nem akarja. :(

ツ Headphones on - World off

(#2) ViZion válasza ntomka (#1) üzenetére


ViZion
félisten

így van. ezért is fáj minden Ft amit be kell fizetni. Mert a befizetett pénzek nagyon nagy része "kopaszmercis" tagokhoz meg cégekhez kerül...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#3) noisia


noisia
aktív tag

valamivel bővebben, akit érdekel:

http://vastagbor.blog.hu/2013/02/04/10_milliard_forint_alkotmanyellenesen

Hánynom kell már ettől az országtól.

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#4) Tikakukac


Tikakukac
titán

A gond az, hogy ezt fapofával elolvastam, és semmi reakció. Meglepődés, düh vagy bármi. Ez így megy, sajnos kezd beépülni az emberekbe az, hogy szutyokra vámolják meg adóztatják mindenhol, de aztán ha lát egy közbeszerzést, akkor természetes, hogy eltűnik 1-200 milkó vagy 1-2 milliárd, de persze ennek idő kell, hogy kiderüljön, nyomozni meg hát...

Hasonlóan mókás sztorit én is tudok, igaz, itt "csak" százezrek mentek el érdekes informatikai tételekre, de ha azt nézem, hogy én járok be megreparálni szerencsétlen gépeket, akkor teljesült az álom: semmilyen és pocsék munkáért irgalmatlan pénz.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#5) #51736960 válasza ViZion (#2) üzenetére


#51736960
törölt tag

ezért kell a "szürke zónában" élni, én már rutinosan számla nélkül intézek, amit csak lehet, az én adómból ne szórakozzon eltolcsy...

(#6) BigManus válasza Tikakukac (#4) üzenetére


BigManus
addikt

Teljes mértékben igazad van.
Ha érdekesnek ítéli valaki a cikket, elolvassa és egy fejcsóváláson kívül semmi reakció.
Ezt tudják is rendesen, éppen ezt sulykolják belénk... Hogy fapofával hallgassunk.
Itt sem lesznek meg a felelősök, mint ahogy több milliárd elsikkasztásánál sem.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#7) noisia válasza #51736960 (#5) üzenetére


noisia
aktív tag

Ok, de mivan ha nem vállakozó az ember? Miről nem adsz számlát?

(#6) laca026:
Nem súlykol itt senki semmit. Egyszerűen olyan sűrűn fordul elő itt ilyesmi, állandóan ezt hallod a médiából, internetről, bárhonnan, hogy meg sem próbálsz idegeskedni rajta egy idő után, egyszerűen csak elereszted a füled mellett, mert van ezer más dolog, ami miatt napi szinten fő a fejed, nemhogy még ezek a férgek is felhúzzanak minden nap. Sajnos ez a mostani valóság. És sajnos senkit nem tudok elítélni, azért mert elmegy innen.

[ Szerkesztve ]

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#8) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Miert nem lepodok meg?

Mi az az igen hullam? :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9) 8th


8th
addikt

Sajnos erről az egészről rögtön ez a kép ugrott be... :(((

(#10) dajkopali válasza Plazmacucci (#8) üzenetére


dajkopali
addikt

:R

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#11) Braddock


Braddock
őstag

2009-es eset. Bár biztos létezik hasonló jelenleg is.
Az adókból "működik" még ez az ország. Ha senki sem fizetne, baj lenne.

(#12) McSpy


McSpy
őstag

Kíváncsi vagyok mikor zárják a topikot :)

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#13) Syl válasza #51736960 (#5) üzenetére


Syl
nagyúr

+1 :R

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#14) ViZion válasza Tikakukac (#4) üzenetére


ViZion
félisten

Ilyen párszázezres tételekről én is tudnék mesélni... mi kerül egy porszívóba 50k-ba, utána fej rá 30k etc...
Meg most az adósság átvállalásnál hirtelen minden bajbakerült önkormányzatnak kellett pár i5 laptop... :((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#15) dabadab válasza Braddock (#11) üzenetére


dabadab
titán

"2009-es eset."

Az egyik. A masik, ahol kb szazszor(!) annyi penzrol van szo, idei.

DRM is theft

(#16) #06658560 válasza Braddock (#11) üzenetére


#06658560
törölt tag

Biztos vagy ebben?

#3 noisia: tedd be linkként is, megéri! Kicsit durva pofátlanságot lenget be. Ki is aki a cégeket tulajdonolja Joszip tot elött?

[ Szerkesztve ]

(#17) Dark Archon válasza #51736960 (#5) üzenetére


Dark Archon
addikt

Hála nektek, az állam meg rutinosan ott szedi be a pénzt, ahol nem lehet elkerülni: ld. tranzakciós adó, csekkadó.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#19) Tikakukac válasza Dark Archon (#17) üzenetére


Tikakukac
titán

Ha a befizetett "kevés" adót is szanaszét költik és lopják, akkor vajon ha mindenki úgy fizetne, mint a bolond, akkor nem lopnák azt is még jobban szét? Szép álom azzal hitegetni magunkat, hogy ez nem így lenne, utópiában nem gondolkodunk. A mában élünk. És ez alapján, ha minden szakmunkás leszámlázna neked rendesen, ÁFA és minden vacakkal együtt, akkor a hónap végét lehet nem élnéd meg. Tudom, mert faterral már számoltunk dolgokat, és nem szeretnél te villanyszerelőt hívni, aki 100%-ban tisztán dolgozik, mert a szemed felakadna :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#20) danikollar válasza 8th (#9) üzenetére


danikollar
őstag

Ez a kép tökéletesen tükrözi a mai itthoni viszonyokat! :F

(#21) dabadab válasza Tikakukac (#19) üzenetére


dabadab
titán

Azert azzal tisztaban kell lenni, hogy becslesek szerint az, ami "lenyulodik", az ugy 10-20% korul van, szoval a kozpenzek elsoproen nagy reszet nem lopjak el. Ott leginkabb azzal van a gond, hogy rosszul, rossz dolgokra koltik el.

DRM is theft

(#22) Dark Archon válasza Tikakukac (#19) üzenetére


Dark Archon
addikt

De erre nem feltétlenül az adókerülés a válasz, hanem gondolkozni kellene, mielőtt szavazni megy az ember. Rohadtul kíváncsi leszek, mi lesz 2014-ben... bár azzal kellene kezdeni, hogy külföldről ne lehessen belepofázni, hogy mi legyen itt. A világon nincs még egy ilyen szerintem.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#23) Tikakukac válasza dabadab (#21) üzenetére


Tikakukac
titán

A végeredmény ugyanaz, a pénzedért nem kapsz egy lekváros buktát sem. Sőt, amit rosszul költenek el még dühítőbb, mert tudod, hogy végül is azt legalább arra akarták befektetni, amibe te is raktad volna, csak az agyhalottaknak nem sikerült összehozni a dolgokat, mert mondjuk inkább csináltattak nálunk is 3 új emlékművet 3 millából, amit a kutya sem néz, azt sem tudják, hogy van, mintsem fizetnék vissza az adósságokat a környező településeknek.

Dark Archon: A baj ott kezdődik, hogy gondolkozhatok, meg téphetem a tapétát is, de mikor be kell húzni azt az X-et, akkor szívni fogok. Ha nem húzom be, akkor is. Legutóbb komolyan nekiültünk anyámmal és megnéztük, hogy akkor most mégis mit lenne érdemes. A konklúzió az volt, hogy lopott az összes. Látványosan. Meg a választások is elég kegyetlenül vannak megbundázva, független a színektől. Fantasztikus sztorik vannak erről minden évben, a TV-be eljut mondjuk 10, én meg csak a környékről tudok 100-at :B Aki tud megoldást, hands up!

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#24) McSpy válasza Tikakukac (#23) üzenetére


McSpy
őstag

A két rossz közűl a kevésbé rosszat kell választani :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#25) Dark Archon válasza McSpy (#24) üzenetére


Dark Archon
addikt

Na, itt kezdődnek a problémák. A két rossz már legalább 2x elcseszte, ideje adni egy harmadiknak esélyt.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#26) McSpy válasza Dark Archon (#25) üzenetére


McSpy
őstag

Sajnos olyan nincs,két pólusú a mai politikai paletta,már ugy értem akiknek van esélyük kormányozni

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#27) Narxis válasza McSpy (#24) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ilyen nincs.

Thanos was right.

(#28) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

További "érdekesség", hogy a felelős parlamenti bizottságban az alelnök tulajdonos egyes nyertes cégekben (közvetlenül vagy közvetve) - legalábbis a Varánusz blog szerint.

https://www.coreinfinity.tech

(#29) McSpy válasza Narxis (#27) üzenetére


McSpy
őstag

Kinek van kinek nincs :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#31) FlekkeN válasza Tikakukac (#19) üzenetére


FlekkeN
aktív tag

Tudod az adóból fenntartják az egész államot.
Az adóból fizetjük az egész egészségügyet, kórházakat és személyzetüket, de hát annak aki nem fizet adót ez biztos alanyi jogon jár.
Az adóból fizetjük az oktatási rendszert, gyerekek nevelését, óvodákat, tanárokat, de hát aki nem fizet adót annak ez biztos alanyi jogon jár.
Az adóból tartjuk fenn a rendet és be a törvényeket, tehát a közbiztonságot, de hát aki nem fizet adót annak ez biztos alanyi jogon jár.
Az adófizetés van közvilágítás és szociális juttatás a rászorulóknak, de hát aki nem fizet adót annak ez biztos alanyi jogon jár.

Lehet, hogy számla nélkül olcsóbb, de más pénze és fizetése is kevesebb lesz emiatt. Ahelyett, hogy a saját háza tájékán nézne szét és spórolna, máson spórol és mástól vesz el. Ez a "más" az egész közösség: Magyarország.

(#32) Tikakukac válasza FlekkeN (#31) üzenetére


Tikakukac
titán

Nem értem. Te most leírtál egy csomó szép dolgot. Itt a cikkben meg az van világosan, hogy a befizetett adók jelenleg sem oda kerülnek, ahova kéne. Akkor mégis miért fizetné be az ember? Mert én meg azt látom, hogy ha kimegyek a telepre, akkor a nagy semmiért emberek egy raklap pénzt kapnak, és kategorikusan kijelentik, hogy miért mennének el dolgozni, mikor így is jár? Mi meg leadózzuk a fizetésünk felét, amiből megint adóztatott termékeket veszünk, amit további adókkal tudunk használni. Erre itt egy cikk (meg sok más száz) amiből az derül ki, hogy az adó nagy része nem az oktatásomhoz a kórházi ellátásomhoz stb.-hez megy, hanem egy budai villába. Így már érthető, hogy miért nem akaródzik fizetni vagy kell bővebb magyarázat?

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#33) McSpy válasza Tikakukac (#32) üzenetére


McSpy
őstag

Mert én meg azt látom, hogy ha kimegyek a telepre ;]

Az ilyen helyeken nagy a lázas semmittevés :K :C

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#34) ViZion válasza FlekkeN (#31) üzenetére


ViZion
félisten

Jáááj de szípen írtad!
Fiatalabb koromban én is így voltam vele, kár, h ez elméleti síkon igaz...
Az, h ellopják a közpénzt az meg a gyakorlat.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35) MageRG válasza McSpy (#24) üzenetére


MageRG
addikt

A két rossz közűl a kevésbé rosszat kell választani
Nem kell. Ez pont egy hamis dilemma.

Egyébként az új PH-ÁSZF szerint nem tilos ez a topic?

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#36) MageRG válasza FlekkeN (#31) üzenetére


MageRG
addikt

Ahelyett, hogy a saját háza tájékán nézne szét és spórolna, máson spórol és mástól vesz el. Ez a "más" az egész közösség: Magyarország.

Jaj. Ha a közösbe befizetett pénz ellopják meg elpazarolják, az nem ugyanaz?
Ezért kell szerintem minél "kisebb" állam, annál kevesebbet lehet ellopni.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#37) McSpy válasza MageRG (#35) üzenetére


McSpy
őstag

Akkor a másik választás,hogy nem választasz :K

[ Szerkesztve ]

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#38) janos1988


janos1988
addikt

5 év herce-hurca után megbüntetik őket 25 millióra. Ugyan úgy ebből sem lesz semmi sem, mint a számtalan más hasonló "sikkasztásból" és nem fog változni semmi. Ma esti híradók is fogadjunk, hogy a forrói "önmerénylettel" lesznek tele, mintsem ilyen témákkal.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#39) #51736960 válasza FlekkeN (#31) üzenetére


#51736960
törölt tag

akkor nézzük meg a dolgot az én oldalamról is:
kb egy évtizeden keresztül nagyon jól ment a vállalkozásom, nagyjából korrekten bevallottam mindent, és egy rohadt nagy rakás pénzt befizettem adóba, többet, mint egy átlagbéres egész életében.
aztán beütött a krach, már évek óta nincs rendes munkám és semmiféle segélyre nem vagyok jogosult.
gyerekem nincs, úgyhogy nem érdekel hogy ingyen oktatná-e az állam.
az eü járulékot magamtól fizetem, kétszer voltam kórházban és mindkét alkalommal brutálisan félrekezeltek, a mai napig nyögöm a dilettáns orvosok melléfogásait.
a magánnyugdíj pénzemet ellopták, amikor visszatereltek az állami rendszerbe, persze nyugdíjam nem lesz, mert nem lesznek meg az évek.
a közbiztonságról ne beszéljünk, rendőrt csak akkor látok, amikor a pusztában a 60-as táblánál traffiznak.

úgyhogy ezek a dolgok szépen összeadódnak, és valahogy rohadtul elveszik a kedvem attól, hogy ezt a rendszert bármilyen formában támogassam...

(#40) spirit007 válasza MageRG (#35) üzenetére


spirit007
senior tag

Egyébként az új PH-ÁSZF szerint nem tilos ez a topic?

De. És ha szigorúan vesszük a többi topic(ok) tartalmának minimum 50%-a szintén törölhető lenne -ha volna kapacitás végigböngészni :)

(#41) 8th válasza FlekkeN (#31) üzenetére


8th
addikt

Én meg azt mondom, hogy az én kőkemény munkával megkeresett pénzem felén rendelkező állam ne futball akadémiákra, focistadionokra, közel-keleti katonai részvételre és a tűzhöz közel ülők zsebének alapos kitömésére koncentráljon hanem mondjuk állami bérlakásépítésre, hogy senki ne kényszerüljön több évtizedes banki uzsorakölcsönre. Amíg 10millió forintért vesznek egy darab fűnyírót a parlament elé füvet nyírni addig nem is csoda, hogy egyre többen beleszarnak az egészbe és feketéznek. Elvégre mindenki magának kapar. Mit várhatsz az államtól? Tisztességes eü. ellátást? Azt inkább hagyjuk, az olyan amilyen. Egy végig gürizett élet után tisztességes nyugdíjat? Ez még viccnek is rossz... :(((

(#42) Glenda válasza KEndre (#30) üzenetére


Glenda
addikt

Az aktuálpolitikára gondolok.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#43) perempe válasza 8th (#41) üzenetére


perempe
addikt

na igen, ezeket a stadionokat és a metrókat buli megépíteni, ezek biztos munkák.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#44) KEndre válasza Glenda (#42) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

A cikk/hír az informatikai iparág egyik fontos témájához, a közbeszerzéshez kapcsolódik, s ez szerintem ugyanúgy gazdasági kérdés is, mint ahogy bűnügyi is. Persze rendszer- és pártfüggetlen politikai vonatkozások is vannak, de hogy ezért az ágy alá söpörjük a szemetet...

A hozzászólások lehetnének pártsemlegesek, ezzel egyetértek. Olyan kérdéseket lehetne feszegetni, hogy hol van a hiba a jogszabályokban, hogy előfordulhat az az eset, amikor az informatikusok külön jelzése ellenére megveszi a minisztérium azokat a szoftvereket, melyek a géppark kétharmadán nem is működnek. Ne haragudj, de ez a szakma nyílt szembeköpése, és sajnos egy kvázi magyar cég (a multijával együtt) ezt meg is tudja tenni.

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#45) Dark Archon válasza 8th (#41) üzenetére


Dark Archon
addikt

A tisztességes nyugdíj után is csak azok sírnak, akik hagyták, hogy folyton minimálbérre legyenek bejelentve. Ismerek most 140eFt-vel nyugdíjba vonuló embert, az nem olyan rossz. Csak persze a legtöbben tesznek rá, mondván úgyse érik meg a nyugdíjat. Pedig ha eljön az elszámolás ideje, nem mindegy mit vesznek alapul.

Banki uzsorakölcsönre sem szorul az, aki időben gondolkozik és kiválasztja a piacon jobb ajánlatokat (pl. Fundamenta).

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#46) ViZion válasza Dark Archon (#45) üzenetére


ViZion
félisten

Ez az, vegyünk mindenkit egy kalap alá...
Biztosan pesti vagy, vidéken kicsit más a helyzet... kell a munka 4 órába bejelentve, vagy mehetsz.
De ismerek olyan sofőrt is, ahol rendszeresen túlterhelve gyk. szabálytalanul megrakva közlekedett, ha mértek akkor szívott. Vagy ez, vagy a munkanélküliség.
A bankhitel pedig sokunknak egyetlen esély volt megvenni a házat, pl. a régi bérlakások eladásakor vagy fizet, vagy mehet... szal. nem csak a hitelt felvevők miatt tartunk itt.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#47) pakriksz válasza FlekkeN (#31) üzenetére


pakriksz
őstag

álmodsz.

A tény: minél több adót fizetsz, annál többet lopnak el. A fentebbi 10-20% lopási becslés rosszul van értelmezve. A 10-20% az amit NEM lopnak el.

Egészségügyről pedig: az utóbbi pár évben duplájára nőtt a TB járulék, viszont az egészségügy színvonala meredeken zuhan, annyira hogy most már nincs értelme igénybe venni. Aki komolyan beteg azt megölik a korházban, aki meg nem komolyan, azt is leszarják.

[ Szerkesztve ]

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#48) Hina


Hina
aktív tag

Nos tudtok olvasni emberek??
Eleve az első 2009ben aláírt szerződés. A másodikra meg idézem a lényeget, ami elkerülte a szemeteket:
"A másik, mára már igen nagy hullámokat kavaró ügyet a Privát Kopó nevű, magát bűnügyi magazinnak nevező oldal generálta"....
A weboldal által a nyilvános adatbázisokból – feltehetően tipp alapján – összeszedett információk arra utalnak
...
Én is simán gyárthatok agymenéses koncepcióra épített összeesküvés-elméleteket.
A negatív hírek, mint a lepra terjed, de a jó az nem, arról kussolni kell. :(((

[ Szerkesztve ]

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#49) #06658560 válasza Hina (#48) üzenetére


#06658560
törölt tag

Olvasni tudsz? Van linkelve egy blog, amelyiket emlegettünk, kissé alaposabban megpiszkálta a friss esetet, s elég érdekes információk jöttek össze belöle, pofátlan politikusi lenyúlással, benfennteskedéssel, stb.

(#50) 8th válasza Dark Archon (#45) üzenetére


8th
addikt

"azok sírnak, akik hagyták, hogy folyton minimálbérre legyenek bejelentve".

Ez nettó hülyeség. Felénk már akkor is a seggét veri a földhöz az ember ha a legótvarabb minimálbéres munkát meg tudja csípni valahogy.

"a legtöbben tesznek rá, mondván úgyse érik meg a nyugdíjat"

Azt felejted ki, hogy az embereknek egyszerűen nincs választásuk. Vagy azt csinálják ami van vagy éhen döglenek. Itt többnyire csak minimálbéres munka van (ha van, de inkább nincs) ahol ha elszúrsz valamit vagy késel 5percet rögtön a fejedhez vágják, hogy nem kötelező ám itt dolgozni, meg ha nem tetszik a rendszer lépj ki, sorba állnak a jelentkezők a helyedre. És ez így is van. Az ember nyel egyet összeszorítja a fogát és kényszerűségből tovább tűr és a megalázottság ellenére örül, hogy van hol dolgoznia be tudja fizetni a rezsijét, meg tud a gyerekére cipőt venni ha épp leszakad a lábáról. Ez nem Budapest, hogy ha megszűnik a munkád akkor napokon legrosszabb esetben heteken belül találsz mást. Mindegy mit de ott találsz. Na itt nem. Ez Kalocsa. Itt az szdsz-es városvezetés tizenéves ámokfutásának köszönhetően minden tönkrement. Mindent szétvertek, feldaraboltak, elprivatizáltak maguknak. Most ennek issza a levét az egész város és nem csak a város a környező falvak lakói is. Ez a legelmaradottabb hely az egész térségben. Konkrétan nincs munka. Semmilyen. Minimálbéres sem. :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.