Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) randras


randras
veterán

Mámint melyik új szoftverében? Sem innen, sem az engadget-es cikkből nem derül ki, hogy félnem kéne-e, vagy sem pl. egy Virtuous-os DHD ROM-al... :(((

(#2) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

Szerintem az igazi biztonsági rés maga az Android...:D
Egyébként meg lehet hogy nem véletlen, hogy ez a biztonsági hiba a gs2 amerikai premierjével egy időben derült ki ;]

(#3) Zirowe válasza randras (#1) üzenetére


Zirowe
nagyúr

IT café ugyanezen témájú cikke leírja a probléma forrását, nézz be a fórumba.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4) LouiS22 válasza randras (#1) üzenetére


LouiS22
veterán

HTCLoggers.apk. Ha van root jogod, akkor egyszerűen töröld ki és felejtsd el a problémát :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5) #13260800


#13260800
törölt tag

<troll>
Nesze neked üzleti felhasználás
</troll>

Az Android is kezd egy Ementáli sajthoz hasonlítani. Ráadásnak a Google erről nem is nagyon tehet. Kemény meccsek lesznek még itt a biztonsággal kapcsolatban.

(#6) randras válasza LouiS22 (#4) üzenetére


randras
veterán

Köszi a segítséget, az én Sensation alapú ROM-omban nincs ilyen fájl sehol! :o

(#7) Maxentius


Maxentius
addikt

Csak az amcsi HTC-k eredeti szoftverében van benne (Thunderbolt, US EVO 3D, EVO 4G) - ergo nekünk félni nem kell (de azért elgondolkodtató h mi mindenről nem tudunk még, ami ilyen rés lehet... :U).

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#8) pszabi87


pszabi87
tag

fú ez kemény!

(#9) AMD Power válasza Maxentius (#7) üzenetére


AMD Power
titán

Addig jó míg nem tudjuk. Bár az átlag embernek nem nagyon van mitől félnie.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#10) Zirowe válasza Maxentius (#7) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nem, nem csak amcsi telefonokban van.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11) Maxentius válasza Zirowe (#10) üzenetére


Maxentius
addikt

Az ciki, én eddig csak amcsi verziókról tudtam (de nekem mind1 is, mert nekem nincs benne és nem is volt...).

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#12) Zirowe válasza Maxentius (#11) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Látom sense 3.0-ás romod van.
Azért root explorerrel küldj rá egy keresést erre: *logger* , és ne a telepített alkalmazásoknál keresd, mert ott nem lesz.
Nekem is benne van a sense 3.0-ás romomban.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13) Maxentius válasza Zirowe (#12) üzenetére


Maxentius
addikt

Nem véletlenül írtam h nincs benne - mert tényleg nincs benne. Adjak screenshot-ot? :D

Bocsi, de sztem nem vagyok annyira hülye ehhez, ha egyszer főzött rom-ot használok. ;)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#14) Zirowe válasza Maxentius (#13) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ok.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#15) Maxentius válasza Zirowe (#14) üzenetére


Maxentius
addikt

Nos, őkelmét ebben a könyvtárban kell keresni: /data/data/com.htc.loggers

És csodák csodájára nincs ott... :))

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#16) Zirowe válasza Maxentius (#15) üzenetére


Zirowe
nagyúr

system/app/ mappába van nálam a htcloggers.apk (persze az általad említett mappa is van)

De ok, gratula, bebizonyítottad, hogy nálad nincs.
Elég lett volna az első hsz-ed erről.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#17) Maxentius válasza Zirowe (#16) üzenetére


Maxentius
addikt

Okés, sry h raktam be screenshotot, nem volt egyértelmű, h melyik mondatomra mondtad h ok. :B

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.